صفحه 167 از 182 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط hgldvh نمایش پست ها
    پس اینطور که میگین دلیل سفری که ابتدا وارد میکنیم تاثیری در دیرکرد یا ریجکت تایمی که برای مصاحبه میدن نداره و همه ی درخواست های اولیه ای که برا ویزا شینگن داده میشه، برای دادن وقت مصاحبه، با شرایط یکسان بهشون نگاه میکنن
    ممنون که جواب دادین. آره چک کردم درست بودن. ولی از تاریخ سفر مطمئن نیستم. فکر میکنم از زمان درخواستم تا شروع سفر بیشتر از سه ماه بود.
    شاید این تاریخ دلیلش بوده باشه. در مورد نوع درخواست من برداشتم اینه. ممکنه درست نباشه. اصولا باجه ها یکی هست و تا وقتی شما مدارک ارائه نکنید اون فرد نمی دونه نوع درخواست شما چیه. بیشتر موقع بررسی درخواست ممکنه مهم باشه. همینطور من فکر می کنم شما نوع درخواست درستی انتخاب کرده بودید. امیدوارم اینبار اوکی بشه. پیشنهادی که دارم اینه که موقع پر کردن فرم های مهم حتما از صفحه عکس بگیرید تا بعدا اگر تردید یا مشکلی بود بتونید ازش استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    منظورشون شاید بخش هزینه های آلمان بوده. شما دانشجو هستید؟ دعوتنامه رسمی داده بودید یا غیر رسمی؟ در حالت غیر رسمی احتمالا باید یک مبلغ نقد خوبی داشته باشن.
    دعوتنامه غير رسمي بوده ، خواهرم هميشه اينجوري دعوت مي كرد و مشكلي نبود . واسه خود من با همين دعوتنامه غير رسمي ، ويزاي مالتيپل صادر كردند.

نقل قول نوشته اصلی توسط somaieh_21 نمایش پست ها
    دعوتنامه غير رسمي بوده ، خواهرم هميشه اينجوري دعوت مي كرد و مشكلي نبود . واسه خود من با همين دعوتنامه غير رسمي ، ويزاي مالتيپل صادر كردند.
    در بازه های مختلف سیاست سفارت ممکنه عوض بشه. کمی شانس هم دخیله احتمالا. و اینکه وقتی دعوتنامه غیر رسمی باشه کمی بیشتر حساس هستند. افرادی که می خوان بیان باید یک مبلغ نقد خوبی داشته باشند برای هزینه های سفر و اسکان در آلمان. همینطور وقتی خانواده باهم هستند حساسیت باز بیشتر می شه. چون احتمال اینکه افرادی در این شرایط برنگردن هست.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های

سلام

کسی وکیل خوب در المان سراغ داره. متاسفانه درخواست اعتراض ویزای کارم رد شد و یک ماه فرصت دارم به دادگاه اداری برلین شکایت کنم. اگه کسی وکیل خوب سراغ داره ایمیل و تلفنش رو تو خصوصی واسم بزاره. ترجیحا اگه وکیل ایرانی باشه بهتره.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    سلام

کسی وکیل خوب در المان سراغ داره. متاسفانه درخواست اعتراض ویزای کارم رد شد و یک ماه فرصت دارم به دادگاه اداری برلین شکایت کنم. اگه کسی وکیل خوب سراغ داره ایمیل و تلفنش رو تو خصوصی واسم بزاره. ترجیحا اگه وکیل ایرانی باشه بهتره.

ممنون
    دلیل چی گفتن؟ مواردی که قبلا ایراد گرفته بودن رو رفع کرده بودید؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    دلیل چی گفتن؟ مواردی که قبلا ایراد گرفته بودن رو رفع کرده بودید؟
    دلیل گفتند اداره کار موافقت نکرده. کارفرما هم خیلی پیگیری کرد تمام تلاشش رو کرد که مشکل حل بشه اما اداره کار موافقت نکرد و در نهایت هم کارفرما بخاطر پیچیدگی مسئله و به خاطر اینکه کاری از دستشون بر نمیومد دعوتنامه رو پس گرفت . حالا سفارت یک ماه وقت داده که به دادگاه برلین شکایت کنم شما از اونجایی که در برلین اقامت دارید وکیل خوب سراغ دارید بهم معرفی کنید. و کلا نظرتون چیه؟

Junior Member

سلام دوسنان من هفته پیش نامه پذیرشم امد. مستر مدیریت به زبان انگلیسی از وقتی مطالب اینجارو خوندم استرس شدیدی واسه رد شدن ویزا گرفتم چون معدلم 13 هست ایا ممکنه گیر بدن ؟ لیسانسم نفت هست چند سال سابقه کار شرکت نفت دارم همینطور مدرک ب1 گوته . ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا و نامه نگاری های مربوطه

سلام دوستان،
    احتمالا کسی رو میشناسید که بتونه به من برای نوشتن نامه اعتراض به رد درخواست ویزا کمک کنه؟
    نوع ویزا: کار در دانشکاه به عنوان Wissenschaftler Mitarbeiter
    دلیل رد درخواست:
    Security concerns in the sense of § 5(1) No. 3 German Aliens Law (Aufenhalts-gesetz)
    https://www.gesetze-im-internet.de/besch…/BJNR149910013.html
    کسی تا حالا با ابن نوع دلیل رد درخواست برخورد داشته؟
    تا حالا کسی با وکیل برای نوشتن نامه اعتراض مشورت کرده؟

Senior Member

سلام

دوستان کسی میدونه دادگاه اداری برلین ( Verwaltungsgericht Berlin) چقدر طول میکشه که رای صادر کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار تهران جنوب

سلام دوستان
    من و همسرم حدودا یک هفته پیش برای سفارت یونان ویزای توریستی اقدام کردیم و مدارکمون خیلی کامل بود و نهایتا ریجکت شدیم (بدلیل عدم مشخص بودن دلیل سفر)
    کسی می تونه راهنمایی کنه که چه کاری انجام بدیم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)