صفحه 168 از 182 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های

نقل قول نوشته اصلی توسط Electricman نمایش پست ها
    برای شنگن توریستی هم دلایل رد ویزا ارایه می کنن؟
    میشه اعتراض زد؟
    به چه ادرسی؟
    چه قدر طول می کشه جواب بدن؟

لطفا پاسخ این سوال ها رو اگه کسی می دونه بده؛ اینها سوالهای من هم هست.
    با تشکر

بعد از یک بار رجکت ویزا شنگن چقدر زمان برای درخواست مجدد لازمه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geodetics Engineering - University of Bonn

با سلام
    بنده پذیرش مقطع ارشد رو دارم و زرومه کاری و تحصیلی بنده رباتیک هست.. این اولین ارشد بنده هست و به آلمان و چند تا کشور دیگه برای مسابقات هم رفتم.. می خواستم ببینم چطور رزومه ام رو تغییر بدم.. اصلا این کار رو بکنم یا نه.. چون وقت ویزام جوری هستش که اگر چک امنیتی بخورم دیگه نمی رسم... ممنون می شم کمکم کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaelecat نمایش پست ها
    با سلام
    بنده پذیرش مقطع ارشد رو دارم و زرومه کاری و تحصیلی بنده رباتیک هست.. این اولین ارشد بنده هست و به آلمان و چند تا کشور دیگه برای مسابقات هم رفتم.. می خواستم ببینم چطور رزومه ام رو تغییر بدم.. اصلا این کار رو بکنم یا نه.. چون وقت ویزام جوری هستش که اگر چک امنیتی بخورم دیگه نمی رسم... ممنون می شم کمکم کنید.
    سلام
    شما هر کار کنین، رشته تون خاص حساب میشه و چک امنیتی می خوره. یعنی کلا برای رشته های مهندسی میگن چک امنیتی داره. اما این معنیش این نیست که حتما کارتون یه عالمه طول بکشه. خیلی ها هم هستن یه ماهه دو ماهه ویزاشونو می گیرن. کلا وقتی ارشد اولتونه و رزومه ی خوبی دارین، مشکل خاصی نیست. برای دکترا معمولا خیلی طول میکشه. ضمنا به نظر من رزومه تونو نسبت به اون چیزی که برای دانشگاه فرستادین تغییر ندین. به نظر من تغییراتی که بدین باعث غیرخاص شدن رشته ی شما نمیشه.

Junior Member

سلام دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید.

خانواده ام برای ویزا توریستی اقدام کرده بودند که در جلسه دفاع من و جشن فارغ التحصیلی من در ماه سپتامبرشرکت کنند. اما امروز که رفته بودند برای گرفتن جواب ویزا متاسفانه ویزاشون رد شده بود به دلیل شماره ۹. با این که پروفسور من دعوت نامه با ساپورت کامل رو داده بود و انها هم مدارک لازمشون رو داده بودند.

ناراحت کنندست واقعا.

آیا اگه اعتراض بزنند به نظرتون میتونند جواب مثبت بگیرند ؟ اصلا اعتراضی فایده ای داره ؟ چقدر طول میکشه که جواب بدند و آیا بهتره یه وقت دیگه بگیرند؟

مرسی که کمک میکنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا و نامه نگاری های مربوطه

سلام دوست عزيز من چند روز پيش از سفارت المان ريجكت شدم با اينكه من سابقه يكبار ورود هم به كشور المان رو هم داشتم علت ريجكت شدنم هم حدس برنگشتنم بوده كه من بلافاصله با هماهنگي يك وكيل الماني درخواست اعتراض كردم و حالا هم منتظر جواب هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shakeloli نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید.

خانواده ام برای ویزا توریستی اقدام کرده بودند که در جلسه دفاع من و جشن فارغ التحصیلی من در ماه سپتامبرشرکت کنند. اما امروز که رفته بودند برای گرفتن جواب ویزا متاسفانه ویزاشون رد شده بود به دلیل شماره ۹. با این که پروفسور من دعوت نامه با ساپورت کامل رو داده بود و انها هم مدارک لازمشون رو داده بودند.

ناراحت کنندست واقعا.

آیا اگه اعتراض بزنند به نظرتون میتونند جواب مثبت بگیرند ؟ اصلا اعتراضی فایده ای داره ؟ چقدر طول میکشه که جواب بدند و آیا بهتره یه وقت دیگه بگیرند؟

مرسی که کمک میکنید.

4 سال پیش همچنین موردی واسه مادر من پیش اومد, اعتراض نوشتیم به سفارت بعد 3 ماه یه نامه فقط اومد که اعتراض وارد نبوده؛ گفته بود چون اون ها قانع نشدن که مادر من بعدا به ایران برمی گرده، با اینکه سند خونه، حساب, و همه بقیه اعضای خانواده تو ایران بودن... واقعا مسخره هست این دلایل احمقانه سفارت واسه ریجکت کردن افراد؛ اونم وقتی سالی 1 میلیون پناهجو رو را میدن؛ بعد پدر مادر مارو واسه سفر کوتاه مدت اونم با ارایه اونهمه مدارک راه نمی دن

Junior Member

تا حالا واسه کسی پیش اومده، 2/3 روز قبل از گرفتن جواب ویزای شنگن، از سفارت زنگ بزنن بگن واسه پرونده شما مشکلی پیش اومده و یه شماره پرونده جدید بدن و جواب رو به 2 هفته بعد ارجاع بدن ؟
    بنظرتون این یه نشانه از ریجکت شدن احتمالی هست؟

Junior Member

سلام آدرس ایمیلی که کنسول اونو میخونه و جواب میده چیه. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مخابرات

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

سلام وقترون بخير ما تاريخ ٣سپتامبر وقت سفارت داشتيم دعوت نامه هم داشتيم بهد ٢هفته گفتن ريجكت شديم ميشه راهنمايي كنين كه چجوري اعتراض بديم؟؟ به ما ايراد گرفتن كه هزينه سفر رو نداريم در حالي كه ما حساب خقوقي همسرم رو پرينت گرفتيم و هزينه سفر رو هم داريم ممكنه ما اعتراض بديم و پرينت حساب مالي ببريم كه نشون بده ما تمكن مالي داريم اعتراضمون رو قبول كنن؟نامه به انگليسي الماني يا فارسي بايد نوشته بشه؟ببريم خود سفارت تحويل بديم؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)