صفحه 172 از 182 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

سلام. وقت بخیر و خسته نباشید. سوالم اینه زن عموم و پسرشون سه هفته پیش رفته بودن مصاحبه سفارت آلمان برای درخواست ویزای شینگن (ملاقات با یکی از بستگانشون) در آلمان. دعوتنامه رسمی هم داشتن. متاسفانه بعد دو هفته نامه ریجکتشون اومد و پست کرده بودن درب منزل. علت ریجکت تو نامه ذکر شده بود، نشان ندادن مدارک کافی وابستگی اقتصادی و تامین منابع مالی در ایران. حالا چطور میشه اعتراض کنن به سفارت آلمان؟ نحوه اعتراض چطوره؟ بعد چقدر جواب اعتراض میدن؟ اصلا میشه با همین دعوتنامه از سفارت دیگری اقدام کنن؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید. خیلی متشکرم

Junior Member

سلام
    خواهرزاده من از دانشگاه Hannover برای کالج M kurse پذیرش گرفته. براش نامه ریجکتی اومده با این مضمون:
    es ist aufgrund unzureichender sprachkenntnisse und bisher eher mäßigen akademischen Leistungn zweifelhaft, dass das Studium erfolgreich und in der Regelstudienzeit abgeschlossen wird. Sie haben das schriftliche Abitur und die scriftlichen prüfungen des Universitätsvorbereitungsdienstes nicht bestanden. Damit erfüllen Sie bereits nicht die Grundvoraussetzungen für eine Zulassung zu einer deutschen Universität. Auch sind ihre Deutschekenntisse zum jetzigen Zeitpunkt nicht ausreichend (B1 Zertifikat des ÖSD vom 28.08.2017 mit 68/100 Punkten), um die Aufnahmeprüfung zum TestDaf zu bestehen. Die Botschaft stellt Ihnen anheim, einen erneuten Visumantrag zu stellen, sobald und soweit sich die Sachlage ändert.
    این در حالیه که دیپلم و پیش دانشگاهی رو قبولیه خرداد هستش و همچنین در TestDof شامل شرایط پدیرش نیست. پدیرش با B1 هست و B1 هم دارد.
    schreibe 60 lessen 63 horen 60 sprechen 68 schreiben osd 68 اینم نمره هاشه. معدل کل دیپلم 16.15 و پیشدانشگاهی هم 15.32
    لطفا در مورد راه حل اقدام دوباره راهنمایی کنید. با سپاس

نامه ریجکتی من هم برای ویزای شینگن دیروز اومد ، نامه اعتراض به چه زبانی باید نوشته بشه؟و آیا در پاکت نامه میتونیم مدارک اضافه بذاریم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط Chicoiloveu نمایش پست ها
    نامه ریجکتی من هم برای ویزای شینگن دیروز اومد ، نامه اعتراض به چه زبانی باید نوشته بشه؟و آیا در پاکت نامه میتونیم مدارک اضافه بذاریم؟
    ترجیحا به المانی. اگر مدرکی در نامه اعتراض ذکر ردید یا به تاریخی ارجاع دادید. یه کپی کیتونید ضمیمه کنید. حتما در انتهای اعتراضنامه ذکر کنید که فلان مدرک ضمیمه هست.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_aria نمایش پست ها
    ترجیحا به المانی. اگر مدرکی در نامه اعتراض ذکر ردید یا به تاریخی ارجاع دادید. یه کپی کیتونید ضمیمه کنید. حتما در انتهای اعتراضنامه ذکر کنید که فلان مدرک ضمیمه هست.
    تشکر از پاسخگویی،بعد از دادن اعتراض بهمون رسید میدن؟ آیا میتونیم نامه اعتراض رو با مدارک ضمیمه به سفارت ایمیل کنیم؟و اینکه قراره از آلمان هم بچه ام و هم کسیکه دعوتنامه داده ریجکتی رو پیگیری کنن توسط وکیل ، آیا باید از مدارکی که به سفارت دادم برای اونها کپی بفرستم یا همون بارکد که بهشون بدم کافیه؟
    ویرایش توسط Chicoiloveu : April 12th, 2018 در ساعت 11:19 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

من براي والدينم درخواست ويزا دادم با دعوتنامه رسمي. حالا با ويزاي پدرم موافقت شده اما براي مادرم گفتن كه مدارك كافي اقتصادي و مالي وجود نداره براي اثبات برگشت. مادرم سند خونه پروانه تاسيس و حساب بانكي با موجودي ١٠٠٠٠ تا ارايه داده بودن واقعا نميدونم مشگلشون چيه الان. آیا میشه الان اعتراض زد؟ روند اعتراض به چه شکل هست؟

درود به همه دوستان خواستم تجربه خودم را از دریافت جواب ویزا باهاتون به اشتراک بگذارم
    من چهارشنبه مورخ 26 اردیبهشت 97 باید میرفتم برای جواب ویزام که متاسفانه ریجکت شدم و سریعا روز بعدش که امروز باشه اعتراض زدم
    به امید اینکه کارساز باشه و قبولی بدن
    یه نکته رو میخواستم بگم که اصلا باورم نشد همان روزی که من رفتم جمعیت زیادی اومده بودن برای جواب ویزاشون نوبت من که شد رفتم داخل برای تحویل ویزا وقتی پاسمو با 5 برگه a4 که 3 برگش به فارسی و 2 برگش به المانی بود لای پاسپورتم به صورت تا خورده بود که همان نامه ریجیکتی بود
    بعد قبل اینکه پاسمو بده مسئول باجه پشت سر اون اقا مسئول باجه که بارکد برگه رو میزنه تو سیستم که بگرده پاستونو پیدا کنه بهتون بده دیدم یا پیغمبر با درخواست خیلی ها متاسفانه موافقت نشده بود و پاسپورت هارو در باکس های جداگاانه که مثل جعبه هست چیده بودن که دیدم اوه اوه اوضاع خیلی بی ریخته و این برگه هارو که لای پاسم گذاشته بودن که همان نامه ریجکت هست لای پاس خیلی ها گذاشته بودن نتیجه گرفتم که واقعا خیلی خیلی شرایط اخذ ویزا از سفارت المان سخت که بود سختتر شده خلاصه که امیدوارم جواب مثبت بگیرید دوستان اینو گفتم اگر یه موقعه خدایی نکرده جواب منفی گرفتید زیاد تعجب نکنید مخصوصا خانوم ها یه موقعه حالتون بد نشه چون اون روز متاسفانه یه خانومی البته لحظه ای حالشون بد شده بود که بعد چند دقیقه حالشون اوکی شد البته ایشون چون سنش بالا بود فشارش افتاده بود و قرص زیر زبونی باید مصرف میکرده چون مشکل قلبی داشت که خب خدارو شکر حالشون اوکی شد
    ولی متاسفانه ایشون هم ریجکت شدن که باعث شد تا حالشون بد بشه در هر حال این وضعیتی که من از سفارت المان دیدم متاسفانه قطاری پاسارو چیده بودن همه از دم ریجکت شاید باورتون نشه من حد اقل پشت سر اون اقا مسئول باجه داخل اون باکس هارو دیدم شاید حدودا 200 تا پاس چیده شده بود که 150 تاییش ریجکتی تقریبا 50 تا قبولی وحشتناکه این وضعیت این نشون میده که سفارت سختگیریشو بیشتر از قبل کرده واقعا متاسفم که با اعصاب مردم بازی میکنن حالا شما فرض کنید که طرف 6 ماه حد اقلش انتظار کشیده بعد خیلی راحت در عرض چند ساعت ریجکت بشه تمام زندگیش برنامه ریزی هایی که کرده به هم میریزه

حالا دوستانی که سابقه اعتراض زدن داشتن و جواب مثبت یا منفی گرفتن اعلام کنن که امیدواری هست یا خیر ممنون

دوستانی که نامه اعتراض زدن لطفا بگن تا چند روز بعدش یا چند هفته بعدش معمولا سفارت بررسی میکنه جواب میده چون در سایت سفارت توضیح دادن که شاید تا چندین هفته طول بکشه خب مثلا منی که باید بر فرض مثال 20 روز دیگه برای حضور در نمایشگاه در المان باشم با این وضعیت که اصلا نمیرسم به این موقعیت شغلی و خب طبیعتا تاریخی که رزرو بلیط و برگزاری نمایشگاه بوده از بین میره و سفارت هم وقتی ببینه تاریخ نمایشگاه گذشته دیگه چرا باید ویزا صادر کنه خب نمیکنه دیگه چجوری میشه اعتراض اضطراری ارسال کرد . لطفا اگه کسی تجربه داشته بگه ممنون

دوستان این فایلی که قرار میدم نامه ریجکتی که سفارت به اونایی که درخواستشون رد شده این 3 برگ رو به همراه 2 برگ که به زبان المانی هست که البته اون 2 برگ مهم نیست رو بهتون میدن فکر کنم سفارت برای اکثر متقاضی ها مورد شماره 8 رو با خودکار علامت میزنه
    https://teheran.diplo.de/blob/207518...eid-f-data.pdf

Junior Member

سلام دوستان
    وقتی درخواست ویزای بلند مدت ریج‍‍کت میشه مهر ریجکتی میزنن تو پاسورت؟ اگه اینطوری باشه تاثیر رو ویزای کانادام تاثیر میزاره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)