صفحه 174 از 182 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نه نمیخواد چیزی اپ کنید چون بنده 2 روز پیش پیگیر شدم و امار دراوردم که چه افرادی با چه سابقه هایی ریجکت شدن و دیگه حرف شمارو باور کردم
    اخه تا قبل اینکه این موضوع رشوه خواری سفارت المان گند کاری که کردن مطرح بشه اینجوری در این حد سختگیری نمیکردن به این دلیل بنده برام سخت بود باور کردنش ولی الان دیگه متوجه شدم که واقعا این سفارت دیوانست و همینطور که شما و بقیه دوستان گزارش دادید و بنده از چندین جا پیگیر این موضوع شدم سفارت قطاری داره ریجکت میکنه که اصلا حالت خوبی نیست با زندگی مردم دارن بازی میکنن چیه که بعضی از افراد رفتن بر نگشتن سفارت داره همه رو به یه چشم میبینه تصمیمی که گرفتن اصلا تصمیم درستی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    شاید دلیل دیگه ای هم بوده ایشون صلاح دونسته عنوان نکنه بهتره که اون بحثش فرق میکنه

الان شما افیسر جواب دادن به اعتراض ها هستید که من دلایل دیگه هم داشته باشه بیان نکنم ؟ چرا بیان نکنم؟
    کاملا همین شرایطی هست که گفتم چندماه سفارت آلمان ریجکتی غیر منطقی زیادی داره .
    در ضمن چی برای اثبات این موضوع باید آپ کنم که شما باور کنید

امیدوارم که در اعتراض جواب قبولی بگیرید چون من طبق پیگیری هایی که انجام دادم سفارت بدجور دندون تیز کرده برای متقاضی های ویزا و لطفا اگر ویزا شدید نتیجه را اعلام کنید
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط penelppeh نمایش پست ها
    اصلا براتون عجیب نباشه
    من خودم مدتها طول کشید تا از شوکش دراومدم چون شرایط منم خیلی عجیب بود برای ریجکت شدن.
    من و شوهرم سه تا ویزای شنگن در سه سال اخیر داشتیم و یکیشم از المان بود
    حساب بالای 200 میلیون
    کارمند رسمی دولت با 13 سال سابقه
    سند ملکی
    ووو

ولی در کمال ناباوری ریجکت شدیم.
    البته من نامه اعتراض زدم و منتظرم ببینم چی میشه .

دوستانی که تجربه داشتن لطفا نظراتشونو بگن ممنون میشم اینکه :

اگه یه شخصی از المان تقاضی ویزا کرده باشه و ریجکت شده باشه ایای برای بار دوم از همان المان درخواست بده دوباره بهتره یا بره از یک سفارت اروپایی دیگه درخواست دومش رو بده در کدام حالت درصد ویزا شدنشون بیشتره ؟
    یک نکته اینکه طرف ویزا اولی هست که متاسفانه از المان ریجکتی گرفته چهارشنبه
    و در حال حاضر فکر میکنید کدام سفارت راحتتر ویزا میده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه داشتن لطفا نظراتشونو بگن ممنون میشم اینکه :

اگه یه شخصی از المان تقاضی ویزا کرده باشه و ریجکت شده باشه ایای برای بار دوم از همان المان درخواست بده دوباره بهتره یا بره از یک سفارت اروپایی دیگه درخواست دومش رو بده در کدام حالت درصد ویزا شدنشون بیشتره ؟
    یک نکته اینکه طرف ویزا اولی هست که متاسفانه از المان ریجکتی گرفته چهارشنبه
    و در حال حاضر فکر میکنید کدام سفارت راحتتر ویزا میده ؟
    علت ریجکتی رو رفع کنید و اقدام کنید،همه ویزا سنترها به اطلاعات هم دسترسی دارن

پس شما نظرتان اینه که از همان سفارت اولیه که المان باشه دوباره درخواست ویزا کنن اوکی
    منظورتان از ویزا سنترها چیه دقیقا ؟ ایا همان سفارت ها منظورتان هست که با هم در ارتباط هستند یا خیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    علت ریجکتی رو رفع کنید و اقدام کنید،همه ویزا سنترها به اطلاعات هم دسترسی دارن

پس شما نظرتان اینه که از همان سفارت اولیه که المان باشه دوباره درخواست ویزا کنن اوکی
    منظورتان از ویزا سنترها چیه دقیقا ؟ ایا همان سفارت ها منظورتان هست که با هم در ارتباط هستند یا خیر
    شنگن رو میتونین از همه سفارت ها درخواست بدین. ولی ویزای طولانی مدت باید از محل اقامت و به سفارت اون کشور بخصوص درخواست بدین. در همه موارد هم پرونده شما در اختیار همه کشورهای عضو اتحادیه هست. (چه شنگن چه طولانی مدت) اگر علت رد شدن برطرف نشه اتفاق خاصی نمیوفته. دوباره رد میشین.

بله میدونم شینگن رو میشه از تمام کشورهای عضو شنگن درخواست داد ولی اینکه فرمودید در همه موارد هم پرونده من در اختیار همه کشورهای عضو اتحادیه شینگن هست رو فکر نمیکنم اینطور باشه مثلا منی که از سفارت المان درخواست دادم رد شدم پاشم برم فرانسه یا ایتالیا یا هر کشور دیگه ای اونا از محتویات پرونده من چیزی نمیدونن فقط بهشون اعلام میشه تو سیستمشون که فلان شماره پاسپورت در تاریخ فلان روز فلان در سفارت المان مصاحبه داشته که نتیجش ریجکت این شخص بوده تمام سفارت ها از طریق سیستم الارم به هم متصل هستند که فردی در بازه زمانی کوتاه بعد ریجکتی از هرسفارت دیگه ای هم که اقدام کنه بدون برسی پروندش اون شخص رو بلافاصله ریجکتت میکنن بدون اینکه ببینن پروندش چی هست
    ولی اینکه تمام سفارت ها از محتویات پرونده اون شخص مطلع باشن نه چنین چیزی فکر نمیکنم باشه
    و البته مشکل در مدارک بوده که برطرف شده و از همان المان دوباره اقدام بشه درصد ویزا شدن خیلی خیلی بالاتره
    در هر حال ممنون از توجه شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    شنگن رو میتونین از همه سفارت ها درخواست بدین. ولی ویزای طولانی مدت باید از محل اقامت و به سفارت اون کشور بخصوص درخواست بدین. در همه موارد هم پرونده شما در اختیار همه کشورهای عضو اتحادیه هست. (چه شنگن چه طولانی مدت) اگر علت رد شدن برطرف نشه اتفاق خاصی نمیوفته. دوباره رد میشین.

بله میدونم شینگن رو میشه از تمام کشورهای عضو شنگن درخواست داد ولی اینکه فرمودید در همه موارد هم پرونده من در اختیار همه کشورهای عضو اتحادیه شینگن هست رو فکر نمیکنم اینطور باشه مثلا منی که از سفارت المان درخواست دادم رد شدم پاشم برم فرانسه یا ایتالیا یا هر کشور دیگه ای اونا از محتویات پرونده من چیزی نمیدونن فقط بهشون اعلام میشه تو سیستمشون که فلان شماره پاسپورت در تاریخ فلان روز فلان در سفارت المان مصاحبه داشته که نتیجش ریجکت این شخص بوده تمام سفارت ها از طریق سیستم الارم به هم متصل هستند که فردی در بازه زمانی کوتاه بعد ریجکتی از هرسفارت دیگه ای هم که اقدام کنه بدون برسی پروندش اون شخص رو بلافاصله ریجکتت میکنن بدون اینکه ببینن پروندش چی هست
    ولی اینکه تمام سفارت ها از محتویات پرونده اون شخص مطلع باشن نه چنین چیزی فکر نمیکنم باشه
    و البته مشکل در مدارک بوده که برطرف شده و از همان المان دوباره اقدام بشه درصد ویزا شدن خیلی خیلی بالاتره
    در هر حال ممنون از توجه شما
    منظورم از دسترسی به پرونده همین مواردی بود که شما فرمودین. پرونده هم بررسی میشه حتی بدون تغییر مدارک هم ممکنه موافقت بشه. ولی بهرحال اطلاع دارند از شرایط قبلی و دلایل ریجکت. اینکه ریز به ریز اسناد در اختیار کشورهای عضو باشه به نظر چیز وحشتناکی نمیاد. بهرحال وقتی یه کشور به یک نفر داره ویزا میده چه شنگن چه طولانی مدت که دوباره تبدیل به شنگن میشه خطر بلقوه اش متوجه همه است دیگه. پس میشه انتظار داشت که همه اسناد در اختیار همه باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    منظورم از دسترسی به پرونده همین مواردی بود که شما فرمودین. پرونده هم بررسی میشه حتی بدون تغییر مدارک هم ممکنه موافقت بشه. ولی بهرحال اطلاع دارند از شرایط قبلی و دلایل ریجکت. اینکه ریز به ریز اسناد در اختیار کشورهای عضو باشه به نظر چیز وحشتناکی نمیاد. بهرحال وقتی یه کشور به یک نفر داره ویزا میده چه شنگن چه طولانی مدت که دوباره تبدیل به شنگن میشه خطر بلقوه اش متوجه همه است دیگه. پس میشه انتظار داشت که همه اسناد در اختیار همه باشه.
    سلام
    من یه سوال مشابه دارم. من اقامت کاری سوئد رو دارم . درخواست ویزای المانم اخیرا ریجکت شده!
    من تا اخر این ماه باید واسه تمدید ویزای سوئد اقدام ‍کنم. به نظرتون واسم مشکلی پیش میاد؟
    این که میگن اگه بلافاصله بعد از ریجکتی درخواست تازه ریجت میشه رو چه اساسیه؟ یعی واسه اقامت کاری هم مینطوره یا فقط واسه ویزای توریستیه این بحث؟ کسی رفرنسی داره که این موضوع اونجا نوشته شده باشه؟

تمدید ویزا یعنی درخواست جدید که البته بنده هم سر همین مسله که ایا میشه بلافاصله یا حد اقل بعد از یک ماه بعد از ریجکتی میشه اقدام مجدد کرد یا نه با خیلی ها صحبت کردم و نظرها متفاوت بود نظرات رو براتون مینویسم
    خیلی ها میگفتن تا قبل 6 ماه اگر از هر سفارت دیگه ای هم اقدام کنید ریجکت میشید که بنده رد میکنم چون هیچ سفارتی نگفته تا قبل 6 ماه اصلا اقدام نکنید فقط پر شده تو دهن مردم
    خیلی ها هم میگفتن 6 ماه چرت و پرت میشه تا قبل 6 ماه هم اقدام کرد حتی اژانسی بود که میگفت من مسافرم ریجکت شده و بلافاصعه براش اقدام کردیم و ویزا شده
    ولی اینکه شما از المان ریجکت شدید ولی از سوئد درخواست جدید بدید نمیدونم که ویزا میشید یا نه ممکنه ویزا بشید ممکنه مجدد ریجکت بشید این مورد رو اطلاع ندارم

در هر حال ربطی به نوع ویزا نداره که توریستی باشه یا تجاری یا پزشکی و ...
    و درباره این موضوع 6 ماه شما وقتی گوگل سرچ میزنید تمام سایت هایی که ادعا کردن تا 6 ماه نباید اقدام کرد همه یا اژانس هواپیمایی هستند یا موئسسه های مهاجرتی شما در هیچ سایت منبع معتبری مثل سایت های سفارت ها یا خبرگزاریهای خارجی نمیتونید چنین موضوعی را پیدا کنید
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrnick66 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال مشابه دارم. من اقامت کاری سوئد رو دارم . درخواست ویزای المانم اخیرا ریجکت شده!
    من تا اخر این ماه باید واسه تمدید ویزای سوئد اقدام ‍کنم. به نظرتون واسم مشکلی پیش میاد؟
    این که میگن اگه بلافاصله بعد از ریجکتی درخواست تازه ریجت میشه رو چه اساسیه؟ یعی واسه اقامت کاری هم مینطوره یا فقط واسه ویزای توریستیه این بحث؟ کسی رفرنسی داره که این موضوع اونجا نوشته شده باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)