صفحه 178 از 182 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    شما در کدام ارگان کار می کنید؟ دولتی یا خصوصی؟ بیمه چی هستید؟ سن شما؟ وضعیت برادرتون در آلمان؟ متاهل یا مجرد هستید؟ موفق باشید
    سلام

بنده در كلينيك خصوصي بعنوان دستيار روانشناس فعاليت دارم و حدودا ٤ سال از طريق كلينيك و مابقي رو اختياري بيمه هستم.
    برادرم در آلمان مهندس عمران هستن و خودم هم ٢٨ سال و مجرد.

ارادت

باسلام
    من واسه ویزای دانشجویی درخواست دادم . یعنی با مدرک دیبلم واسه رشته مهندسی .البته زبان انگلیسی رو بلدم و یه مدرک بیسیک دارم اما زبان المانی رو نه و میخوام زبان المانی رو هم اونجا بخونم
    خب...
    بعد یک ماه جواب درخواست من اومد و رد شده بود و از زمین و زمان ایراد گرفته بودن .نمیدونم قصد برگشت نداری . نمیتونی توضیح کافی رو بدی و معدلت بایین هستش و المانی بلد نیستی و ممکنه از نظر مالی سابورت نشی و این چیزا
    الان بعد یک ماه و نیم برس وجو فهمیدم باید نامه اعتراض بنویسم البته اونم از اینجا
    به نظر من توی مصاحبه رد شدم البته انگیزه نامه هم یکم ایراد داشت
    بنظر شما چیکار کنم؟
    میتونم انگیزه نامه رو تغییر بدم و تحویل بدم؟
    یا نامه اعتراض رو بنویسم و بدم تحویل
    توی نامه باید چی نوشته بشه و چجوری و کجا باید تحویل بدم ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem_j23 نمایش پست ها
    باسلام
    من واسه ویزای دانشجویی درخواست دادم . یعنی با مدرک دیبلم واسه رشته مهندسی .البته زبان انگلیسی رو بلدم و یه مدرک بیسیک دارم اما زبان المانی رو نه و میخوام زبان المانی رو هم اونجا بخونم
    خب...
    بعد یک ماه جواب درخواست من اومد و رد شده بود و از زمین و زمان ایراد گرفته بودن .نمیدونم قصد برگشت نداری . نمیتونی توضیح کافی رو بدی و معدلت بایین هستش و المانی بلد نیستی و ممکنه از نظر مالی سابورت نشی و این چیزا
    الان بعد یک ماه و نیم برس وجو فهمیدم باید نامه اعتراض بنویسم البته اونم از اینجا
    به نظر من توی مصاحبه رد شدم البته انگیزه نامه هم یکم ایراد داشت
    بنظر شما چیکار کنم؟
    میتونم انگیزه نامه رو تغییر بدم و تحویل بدم؟
    یا نامه اعتراض رو بنویسم و بدم تحویل
    توی نامه باید چی نوشته بشه و چجوری و کجا باید تحویل بدم ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام
    شما پذیرش داشتین به زبان انگلیسی یعنی؟ یعنی یه دانشگاهی برای لیسانس به زبون انگلیسی به شما پذیرش داده بود و شما مدارک لازم برای دانشگاه رو برده بودین و با این وجود از شما آلمانی خواستن؟
    در کل بهتون بگم که وقتی اون یاراد قصد برگشت نداری رو می گیرن، عملا کار خاصی نمی تونین بکنین، چون خیلی راه نداره. اما اگه مشکل با مدرک و ایناست، خب باید تو نامه براشون توضیح بدین که رشته ام انگلیسیه و مدرک زبان نمی خواد و منم قصد دارم برم اونجا یاد بگیرم آلمانی رو. البته اگر نامه ی شرکت تو کلاس های آلمانی ایرانو هم داشته باشین باز کمکتون می کنه. در مورد اینکه قصد برگشت نداری هم فقط می تونین توضیح بدین دیگه و انگیزه ای بیارین که قصد دارین برگردین. اگر هم خونه ای ملکی چیزی به اسم خودتون دارین، ضمیمه کنین یه کپی ازش. همین طور اینکه تمکن کافی دارین و قصدتون فقط تحصیله و این حرفا.
    نامه رو در نهایت باید به سفارت آلمان تو تهران تحویل بدین.
    اون هم که گفتین یه مدرک بیسیک دارین رو من نفهمیدم. شما اگر به انگلیسی پذیرش گرفته باشین باید مدرک آیلتس یا تافل رو داشته باشین. اگر هم نداشتین و مدارکتون ناقص بوده که مادامی که کاملش نکنین بهتون ویزا نمی دن.

سلام دوستان عزيز،
    خيلي ممنون ميشم راهنماييم كنين. ويزاي شنگن مادرم ريجكت شد و بعد از اعتراض از طرف ما باهاشون تماس گرفتن كه پاسپورتش رو ببره سفارت چون با درخواست ويزاش موافقت شده. ديروز پاسپورت رو بردن سفارت، گفتن بعد از ظهر بياييد. بعد از ظهر رفتن گفتن فردا بياييد. امروز رفتن دوباره گفتن يك هفته ديگه باهاتون تماس مي گيريم. ميتونين لطفاً راجع به ريجكتي ها هرچيزي كه ميدونين رو به من بگين ؟ مادرم بايد دوباره بليطش رو كنسل كنه ! ممنون ميشم جواب بدين.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط QuickQuestion نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز،
    خيلي ممنون ميشم راهنماييم كنين. ويزاي شنگن مادرم ريجكت شد و بعد از اعتراض از طرف ما باهاشون تماس گرفتن كه پاسپورتش رو ببره سفارت چون با درخواست ويزاش موافقت شده. ديروز پاسپورت رو بردن سفارت، گفتن بعد از ظهر بياييد. بعد از ظهر رفتن گفتن فردا بياييد. امروز رفتن دوباره گفتن يك هفته ديگه باهاتون تماس مي گيريم. ميتونين لطفاً راجع به ريجكتي ها هرچيزي كه ميدونين رو به من بگين ؟ مادرم بايد دوباره بليطش رو كنسل كنه ! ممنون ميشم جواب بدين.
    سلام
    می تونم بپرسم از چه طریقی اعتراض کردین و چقدر طول کشید تا پاسخ بگیرید؟ چون پدر و مادر من هم برای ویزای شنگن ریجکت شدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpakdaman نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان عزیز

من برای ویزای دانشجویی درخواست داده بودم و اواخر ژانویه وقت مصاحبه سفارت داشتم. چون مدرک زبانم رو چند سال قبل گرفته بودم بهم گفتن باید مدرک جدید بیاری و من قبلش نمی دونستم چون هیچ کجا نوشته نشده بود. اوایل فروردین باهام تماس گرفتن و گفتن ویزات آماده است. اما من نتونسته بودم واسه آزمون ثبت نام کنم. با بقیه مدارکم و همون مدرک زبان قبلی رفتم سفارت و براشون توضیح دادم. اما متاسفانه ریجکت شدم . یعنی بهم گفتن منتظر بمون چند دقیقه و بعد نامه ریجکتی رو دادن دستم!!!!!!!
    حالا مدرک زبان جدید گرفتم. و می خوام اعتراض بزنم. کسی می تونه راهنماییم کنه؟
    درود بر دوستان گرامی

من موفق شدم ویزا رو بگیرم بالاخره .

نقل قول نوشته اصلی توسط hpakdaman نمایش پست ها
    سپاسگزارم . امیدوارم شما هم بزودی ویزاتون رو بگیرید

سلام و عرﺽ تبریک

میشه بگید برای رفع نواقص و دلایل ریجکت ، چه کارهایی انجام دادید؟ و لطفا سن خودتون رو هم بنویسید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed999 نمایش پست ها
    سلام
    می تونم بپرسم از چه طریقی اعتراض کردین و چقدر طول کشید تا پاسخ بگیرید؟ چون پدر و مادر من هم برای ویزای شنگن ریجکت شدن
    سلام؛
    از طريق ايميل به سفارت، همونطور كه خودشون گفتن، حدوداً ٣ هفته بعدش تماس گرفتن كه با ويزا موافقت شده، اميدوارم شما هم مشكلتون تا الان حل شده باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط QuickQuestion نمایش پست ها
    سلام؛
    از طريق ايميل به سفارت، همونطور كه خودشون گفتن، حدوداً ٣ هفته بعدش تماس گرفتن كه با ويزا موافقت شده، اميدوارم شما هم مشكلتون تا الان حل شده باشه.
    میشه ایمیلی که اعتراض رو بهش فرستادید بگید؟

Junior Member

بچه ها بچه ها سلااااااام

امیدوارم مطلبم مرتبط باشه اینجا عنوان میکنم. نمیدونم از دوستان قدیمی کسی منو یادش هست یا نه. من همونی ام که جواب سفارت المانم باوجود دوتا شنگن رد شده بود. من در کمال ناامیدی با وجود اینکه خیلی از آژانس های معروف و افراد مختلف بهم گفتن که اعتراض فایده ای نداره اما دوستان من وقتی جواب ریجکت گرفتم در عرض سه روز بعدش نشستم نامه اعتراض رو تنظیم کردم و ارسال از طریق ایمیل کردم و دیروز بعد از ظهر بعد از گذشت 7 ماه در کمال ناباوری بهم تماس گرفتن که با درخواست ویزای من موافقت شده
    من دیشب اصلا نخوابیدم و انقدر خوشحالم که اولین کار امروزم این بود که بیام براتون بنویسم و بگم ناامید نشین ........ خدایا ممنون
    بچه ها یادتون باشه که ویزا گرفتنیه نه دادنی
    و من گرفتمش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)