صفحه 2 از 182 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mahdavi نمایش پست ها
    بالاخره با پیگیری تلفنی و از طریق ایمیل نامه ریجکتی رو گرفتم. دو دلیل برای ریجکت اوردن :
    1- سطح زبان انگلیسی و آلمانی . ( عجیب اینه که دانشگاه با همین نمره آیلتس بهم پذیرش داده و دوره کلا به زبان انگلیسی است ولی من مدرک زبان آلمانی در حد ابتدایی هم از یکی از دانشگاه های آلمان بهشون دادم)
    2- فاصله 10 سال بعد از تحصیل . البته این مدت رو من کلا شاغل بودم و هیچ زمانی بیکار نبودم.

من فارغ التحصیل ریاضیات کاربردی و برای رشته MBA پذیرش داشتم.
    دانشگاه قرار شد یه نامه بده که این کورس کلا انگلیسی هست و زبان من هم مورد تاییدشون هست. و ثانیا واسه این رشته حداقل 2 سال سابقه کاری مورد نیاز هست.
    دوستان نظری ندارید واسه نامه اعتراض ؟؟؟!!!
    همین مواردی که خودت نوشتی خوبه همین کارا رو بکن و تو نامت هم توضیح بده. ایشالا که درست می شه

نقل قول نوشته اصلی توسط ebsilon801 نمایش پست ها
    سلام.من امروز خانم هاشمی گفت نامه میاذ واست.و reject شدی!!
    نگفت چرا!! چیکار کنم بچه ها؟؟
    Economic Policy
    University of Siegen
    Master
    Ielts 5.5<daneshgah nomre 5 mikhast>
    !!!!
    اولین قدم فهمیدن دلیل ریجکت شدن است. اینو که پیدا کردی بعد می شه اقدامات بعدی رو انجام داد

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied mathematics

hامروز زنگ زدم گفت ایمیلت رو فرستادم کنسولگری تا دلیل ریجکت رو بگن!ازش برسیدم که ایا کسایی بودن که اعتراض کنن و نتیجه بگیرن.با قاطعیت گفت بله. خدا این چه سنگی بود جلو بای ما؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied mathematics

امروز نامه ریجکت اومد.. یکی بگه چیه این ... مرسی...
    Sehr geehrter Herr................,
    die Botschaft bedauert, Ihnen mitteilen zu mussen, dass Ihrem Antrag auf Erteilung eines Visums zu Studienzwecken nach Abschluss der auslanderrechtlichen Prufung nicht entsprochen werden kann. Aufgrund der geltenden Rechtslage in der Bundesrepublik Deutschland und den internationalen Gepflogenheiten entsprechend, wird die ablehnung grundsatzlich nicht mit einer Begrundung versehen.
    77 Absatz 2 des deutschen Aufenthaltsgesetzes lautet:
    "die Versagung und die Beschrankung eines Visums und eines Passersatzes vor der Einreise bedurfen keiner Begrundung und Rechtsbehelfsbelehrung; die Versagung an der Grenze bedarf auch nicht der Schriftform."
    da die Ablehnung jedoch einen Einschnitt in die Planung Ihrer weiteren akademischen und beruflichen Laufbahn bedeutet, werden Ihnen nachfolgend die wesentlichen Grunde fur die Ablehnung mitgeteilt:
    In Ihrer bisherigen akademischen Laufbahn erbrachten erbrachten sie nur durchschnittliche Leistungen und wiesen bei Ihrer Vorsprache nur geringe englische Sprachkenntnisse nach. Es ist daher zweifelhaft, ob das Studium ziel- und zweckgerichtet in angemessener Zeit erfolgreich abgeschlossen wird.
    Die Botschaft stellt Ihnen anheim, einen erneuten Visumantrag zu stellen, sobald und soweit sich die Sachlage andert

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied mathematics

دلیل ریجکتم این بود : نمره زبان که خود دانشگاه هم قبول کرده بودش!!!
    ایمیل زدم دانشگاه و ماجرا رو گفتم و تقاضای extension letter و یه نامه که بگه به اینا منو قبول کردن و مشکلی ندارن!!! رو خواستم

هر چند اینجا الان کسی نیست اما مینویسم واسه آیندگان

دلیل ریجکتم این بود : نمره زبان که خود دانشگاه هم قبول کرده بودش!!!
    ایمیل زدم دانشگاه و ماجرا رو گفتم و تقاضای extension letter و یه نامه که بگه به اینا منو قبول کردن و مشکلی ندارن!!! رو خواستم

هر چند اینجا الان کسی نیست اما مینویسم واسه آیندگان
    حتما برو سفارت و اعتراض بده. حتي از طريق وبسايت سفارت هم ميتوني به سفير نامه بزني و دليل اين بي دقتي اينا رو توضيح بدي. و حتما بهشون بگو كه به دليل مدرك زبان ردت كردن و در وبسايت اونها نمره خاصي براي زبان ذكر نكردن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied mathematics

از دانشگاه 3 تا نام گرفتم :
    1-نامه تمدید تا نوامبر واسه ثبت نام
    2-نامه که دانشگاه سطح زبان منو تایید کرد دوباره
    3-نامه ای که تایید می کنه من واسه دوره های زبان آلمانی ثبت نام کردم
    4- نامه اعتراض خودم appeal letter
    یگ شنبه میدم سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط DMEHDI2000 نمایش پست ها
    حتما برو سفارت و اعتراض بده. حتي از طريق وبسايت سفارت هم ميتوني به سفير نامه بزني و دليل اين بي دقتي اينا رو توضيح بدي. و حتما بهشون بگو كه به دليل مدرك زبان ردت كردن و در وبسايت اونها نمره خاصي براي زبان ذكر نكردن.
    تا جایی که من تحقیق کردم تماس با سفیر گزینه مناسبی نیست. اما اگه کسی هست از بچه ها که از این گزینه استفاده کرده لطفن تجربش رو بگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjj نمایش پست ها
    تا جایی که من تحقیق کردم تماس با سفیر گزینه مناسبی نیست. اما اگه کسی هست از بچه ها که از این گزینه استفاده کرده لطفن تجربش رو بگه.
    برای چی تماس با سفیر گزینه مناسبی نیست؟؟ از کجا تحقیق کردید . منابع شما چی بودن؟؟ وقتی به 10 نفر یا بیشتر هیمن طوری و الکی ویزا نمیدن که نمیشه. بالاخره باید به سفیر بزنه هم به امور کنسولی سفارت.

از دانشگاه 3 تا نام گرفتم :
    1-نامه تمدید تا نوامبر واسه ثبت نام
    2-نامه که دانشگاه سطح زبان منو تایید کرد دوباره
    3-نامه ای که تایید می کنه من واسه دوره های زبان آلمانی ثبت نام کردم
    4- نامه اعتراض خودم appeal letter
    یگ شنبه میدم سفارت
    کاملا کار درست صحیح و به جایی انجام دادی و حتما هم موفق میشی. برات آرزوی خیر دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)