صفحه 21 از 182 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط nd_1987 نمایش پست ها
    ۱۰ ممماااا ه ه ه!!!!!!!!چرا اینقدر دیر به دستتون رسیده؟؟شما واسه مستر پذیرش داشتید یا دکترا؟؟
    دکتری....رشته خاص

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farid63 نمایش پست ها
    بله همینطوره، یک پرونده جدید تشکیل میشه. هیچکس بمن نگفته بود؛ وقتی برای پیگیری رفته بودم از باجه اطلاعات فهمیدم. خب خیلی خوبه، وقتی کتبی به شما اعلام کردن که همین یک مشکل رو دارید، با رفعش راحت ویزاتون رو میدن. شما حضوری شماره پرونده جدید رو بگیرید و هر روز سایت رو چک کنید، اگر کار دیگه ای هم داشته باشن یا بخوان دوباره مصاحبه کنن، باهاتون تماس میگیرن.
    ممنون از پاسخ شما...کی من باید شماره پرونده جدید رو بگیرم؟ ایمیل بزنم یا حضوری برم؟ چون برگ صندوق من رو گرفتند..من حضوری رفتم ریجکتم رو گرفتم پست گم شده بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط katra نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما...کی من باید شماره پرونده جدید رو بگیرم؟ ایمیل بزنم یا حضوری برم؟ چون برگ صندوق من رو گرفتند..من حضوری رفتم ریجکتم رو گرفتم پست گم شده بود
    درود بر شما
    بعید میدونم بدون مراجعه حضوری نتیجه ای بگیرید. یک روز صبح حدود 7.30 برید تو صف باجه اطلاعات، و اونجا ماجرا رو بگید تا تو سیستم چک کنن و بهتون بگن، حتی به نظرم بخواید تا پرینت این شماره جدید رو بهتون بدن، چون بالاخره به اون نیاز خواهید داشت.(البته صندوق زمانی این پرینت رو به من داد که ویزام آماده بود و فقط نامه از دانشگاه باید میاوردم).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farid63 نمایش پست ها
    درود بر شما
    بعید میدونم بدون مراجعه حضوری نتیجه ای بگیرید. یک روز صبح حدود 7.30 برید تو صف باجه اطلاعات، و اونجا ماجرا رو بگید تا تو سیستم چک کنن و بهتون بگن، حتی به نظرم بخواید تا پرینت این شماره جدید رو بهتون بدن، چون بالاخره به اون نیاز خواهید داشت.(البته صندوق زمانی این پرینت رو به من داد که ویزام آماده بود و فقط نامه از دانشگاه باید میاوردم).
    سپاسگزارم...اعتراض من رو پست 13 مهر به سفارت داده...میگن از زمان رسیدن نامه به سفارت تا ثبت کامپیوتریش ممکنه کلی زمان ببره..به نظر شما کی برم بهتره که مطمئن باشم پرونده جدید ثبت کامپیوتری شده است؟ در ضمن مگه جواب + یا _ رو تلفنی نمیدن؟ ممنون از راهنمایی شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط katra نمایش پست ها
    سپاسگزارم...اعتراض من رو پست 13 مهر به سفارت داده...میگن از زمان رسیدن نامه به سفارت تا ثبت کامپیوتریش ممکنه کلی زمان ببره..به نظر شما کی برم بهتره که مطمئن باشم پرونده جدید ثبت کامپیوتری شده است؟ در ضمن مگه جواب + یا _ رو تلفنی نمیدن؟ ممنون از راهنمایی شما
    من تجربه خودم رو براتون میگم، امیدوارم به تصمیم گیریتون کمک کنه؛ مراجعه من سه هفته بعد از انداختن نامه تو صندوق سفارت بود، که متوجه شدم نامه ثبت شده تو سیستم؛ هفته چهارم هم تماس گرفتن برای مصاحبه با کنسول.(تجربه دوستان دیگه هم نشون میده، حدود یکماه طول میکشه تا ثبت بشه و تماس بگیرن) از همون روز مصاحبه دوم هم طبیعتاً پرونده جدیدی باز شد اما کسی اون روز بمن نگفت، و حتی خانم کنسول تاکید داشت همون شماره قدیمی رو چک کنم!
    تمام موارد اعتراضی که من اطلاع دارم، ابتدا تلفنی تماس گرفتن برای مصاحبه با کنسول، و بعد از اون پاسخ نهایی رو اگر مثبت بوده؛ تو سایت زدن و اگر منفی بوده؛ تلفنی خبر دادن. از اونجایی که مورد شما بعیده نیاز به مصاحبه با کنسول داشته باشه، این احتمال هست که اتوماتیک وار به جریان بیفته و تماسی گرفته نشه؛ برای همین اگر جای شما بودم اواخر مهر مراجعه میکردم.
    مــوفـــق باشـیـد

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

من امروز رفتم باجه اطلاعات و فهميدم نامه م بعد 40 روز دستشون نرسيده يعني گم شدهمن يه نسخه از نامه اعتراض داشتم همراهمدادم بهشون گفتن امروز دستي ميدن به كنسول و تماس. ميگيرن
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

Junior Member

الان جلوی بعضی شماره ها توی سایت سفارت یه شماره جدید زدند..احتمالا ریجکتی بودند که با شماره جدید پرونده ویزا گرفتند..کسی نظری داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojiesh نمایش پست ها
    من امروز رفتم باجه اطلاعات و فهميدم نامه م بعد 40 روز دستشون نرسيده يعني گم شدهمن يه نسخه از نامه اعتراض داشتم همراهمدادم بهشون گفتن امروز دستي ميدن به كنسول و تماس. ميگيرن
    نامه رو پست کرده بودید یا صندوق سفارت انداخته بودید؟ اگه پست کرده بودید مطمئن هستید به سفارت رسیده بوده یعنی از اداره پست پیگیری کرده بودید؟

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

انداخته بودم صندوق سفارت
    با تشکر فراوان

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

الان بهم ايميل زدن كه نامه رو دادن به كنسول كه مطالعه كنه و من بايد اندكي صبر كنم
    با تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)