صفحه 47 از 182 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    من تا اونجایی که دیدم کلا به این دانشگاه کلاستال چون راحت به همه پذیرش میده سخت ویزا میدن.من دوستم با پذیرش کلاستال 2 بار رد شد بار سوم بهش ویزا دادن.حتی همین فروم هم من همشو خوندم تا جایی که یادمه کلاستالیا بیشتر از بقیه رد شده بودن.دانشگاه بوخوم خیلی دانشگاه سطح بالاییه! اگه با اون برین سفارت خیلیی بهتره.البته اگه پذیرش دانشگاه داشته باشین از بوخوم نه زبان.
    دیده ها و شنیده هام بود..امیدوارم موفق باشین.
    دوست من از جوابت ممنون. پذیرش زبان هست اما قید شده که شما تمام پیشنیازهای لازم برای رشته رو دارید. جالب اینجاست که دوستم که تو پست بالا گفتم از بوخوم پذیرش نگرفت اما اداره خارجی های Clausthal بش ویزا دادن ! . اگه امکان داره ایمیل یا شماره تلفن دوستتونو برام خصوصی بفرستید خیلی برام مهم هست. پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط samanamiri نمایش پست ها
    دوست من از جوابت ممنون. پذیرش زبان هست اما قید شده که شما تمام پیشنیازهای لازم برای رشته رو دارید. جالب اینجاست که دوستم که تو پست بالا گفتم از بوخوم پذیرش نگرفت اما اداره خارجی های Clausthal بش ویزا دادن ! . اگه امکان داره ایمیل یا شماره تلفن دوستتونو برام خصوصی بفرستید خیلی برام مهم هست. پیشاپیش ممنون
    به جایی که بیاند به شما که کلی امید و آرزو داشتی ویزا ندن.برن در دکون این TU clausthal را ببندند که مثله آب خوردن پذیرش میده و دل همه را خوش میکنه. تو مقصر نیستی اینا مقصرند که حتی دانشگاه خودشون را قبول ندارند.به نظر من یه اشتباهی که داشتی باید از پذیرش ruhr Bochum استفاده میکردی واسه درخواست ویزات.

واسه پذیرش bochum مبلغ 500یورو دادی تا بهت پذیرش دادند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط luft نمایش پست ها
    واسه پذیرش bochum مبلغ 500یورو دادی تا بهت پذیرش دادند؟
    بله. قصدم این بود با پذیرش Clausthal برم چون زودتر اومده بعد برم بوخوم.

[QUOTE=samanamiri;1288403]بله. قصدم این بود با پذیرش Clausthal برم چون زودتر اومده بعد برم بوخوم.[/QUOT

بدشانسی از این بدتر دیگه نمیشه تو دقیقا میخواستی کار دوست من را انجام بدی.منم دوستم با پذیرش clausthal ویزا گرفت حدودا 4ماه پیش رفت اونجا هر روز زنگ میزد یا ایمیل مینوشت میگفت عجب غلطی کردم اومدم اینجا.میگفت همه چینی و ایرانی هستن و شهر که نیست یه روستا تو مایه های روستاهای شمال خودمون.فرار کرد به بوخوم.تازه میگفت خیلی دانشگاهش دانشجوها را بابت هزینه هایی که اکثر دانشگاهها از دانشجو پول نمیگیرن میتیغه!!!میخواست بیاد ایران که شانسش گفت بوخوم بهش پذیرش زبان داد رفت اونجا.ایمیل زد گفت حالا فهمیدم آلمان چیه.من هم خودم واسه مستر مکانیک از این دانشگاه پذیرش داشتم ولی رو همین صحبت های دوستم بی خیال اونجا شدم و پذیرش هامبورگ را واسه ویزا استفاده کردم.
    حالا هر اقدامی واسه اعتراض به رد ویزات میکنی اینجا بنویس چون از هر 10 نفر ایرانی حداقل 6-5 نفر با پذیرشclausthal در خواست ویزا دادن و خیلی الکی دلشون خوشه.
    با تشکر

به نظر من روزی که میری سفارت که نامه اعتراضت را بدی بهشون یه کپی از پذیرش بوخوم ضمیمه کن

به نظر من روزی که میری سفارت که نامه اعتراضت را بدی بهشون یه کپی از پذیرش بوخوم ضمیمه کن
    [QUOTE=luft;1288457]
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanamiri نمایش پست ها
    بله. قصدم این بود با پذیرش Clausthal برم چون زودتر اومده بعد برم بوخوم.[/QUOT

بدشانسی از این بدتر دیگه نمیشه تو دقیقا میخواستی کار دوست من را انجام بدی.منم دوستم با پذیرش clausthal ویزا گرفت حدودا 4ماه پیش رفت اونجا هر روز زنگ میزد یا ایمیل مینوشت میگفت عجب غلطی کردم اومدم اینجا.میگفت همه چینی و ایرانی هستن و شهر که نیست یه روستا تو مایه های روستاهای شمال خودمون.فرار کرد به بوخوم.تازه میگفت خیلی دانشگاهش دانشجوها را بابت هزینه هایی که اکثر دانشگاهها از دانشجو پول نمیگیرن میتیغه!!!میخواست بیاد ایران که شانسش گفت بوخوم بهش پذیرش زبان داد رفت اونجا.ایمیل زد گفت حالا فهمیدم آلمان چیه.من هم خودم واسه مستر مکانیک از این دانشگاه پذیرش داشتم ولی رو همین صحبت های دوستم بی خیال اونجا شدم و پذیرش هامبورگ را واسه ویزا استفاده کردم.
    حالا هر اقدامی واسه اعتراض به رد ویزات میکنی اینجا بنویس چون از هر 10 نفر ایرانی حداقل 6-5 نفر با پذیرشclausthal در خواست ویزا دادن و خیلی الکی دلشون خوشه.
    با تشکر
    احتمال زیاد با پذیرش بخوم دوباره وقت میگیرم چون نامه ریجکت دستم نرسیده. شما کسیو نمیشناسی شرایطش مشابه من باشه؟

Thumbs up پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

[QUOTE=samanamiri;1288540]

احتمال زیاد با پذیرش بخوم دوباره وقت میگیرم چون نامه ریجکت دستم نرسیده. شما کسیو نمیشناسی شرایطش مشابه من باشه؟
    شخصه دیگه ای که مثل تو باشه نه سراغ ندارم.ولی تو این فروم پیگیر باش احتمالا هستن بچه هایی که ازclausthal زخم خوردن.هر اقدامی کردی من را در جریان بذار خوشحال میشم بتونم کمک یا همفکری کنم
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    من تا اونجایی که دیدم کلا به این دانشگاه کلاستال چون راحت به همه پذیرش میده سخت ویزا میدن.من دوستم با پذیرش کلاستال 2 بار رد شد بار سوم بهش ویزا دادن.حتی همین فروم هم من همشو خوندم تا جایی که یادمه کلاستالیا بیشتر از بقیه رد شده بودن.دانشگاه بوخوم خیلی دانشگاه سطح بالاییه! اگه با اون برین سفارت خیلیی بهتره.البته اگه پذیرش دانشگاه داشته باشین از بوخوم نه زبان.
    دیده ها و شنیده هام بود..امیدوارم موفق باشین.
    دوست عزیز کمی منو نگران کردید. منم از بوخوم پذیرش زبان دارم. البته قید شده چه رشته ای میخوام بخونم ولی اینم نوشته که بعد از امتحان زبان باید دوباره به صورت رسمی برای رشته اپلای کنم. منم با همین رفتم سفارت. هفته ی پیش هم پذیرش رشته م به زبان انگلیسی از دانشگاه گوتینگن اومد. قصدم این بود که برم بوخوم بعد تصمیم بگیرم چیکار کنم . ولی اگه با پذیرش بوخوم ویزا ندن که نمیشه! شما دیدید که با پذیرش زبان ویزا ندن؟
    میشه از الان پیگیری کرد که مدارک بره گوتینگن؟ 17 روزه از تاریخ مصاحبه م گذشته.
    ممنون اگه راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Stern نمایش پست ها
    دوست عزیز کمی منو نگران کردید. منم از بوخوم پذیرش زبان دارم. البته قید شده چه رشته ای میخوام بخونم ولی اینم نوشته که بعد از امتحان زبان باید دوباره به صورت رسمی برای رشته اپلای کنم. منم با همین رفتم سفارت. هفته ی پیش هم پذیرش رشته م به زبان انگلیسی از دانشگاه گوتینگن اومد. قصدم این بود که برم بوخوم بعد تصمیم بگیرم چیکار کنم . ولی اگه با پذیرش بوخوم ویزا ندن که نمیشه! شما دیدید که با پذیرش زبان ویزا ندن؟
    میشه از الان پیگیری کرد که مدارک بره گوتینگن؟ 17 روزه از تاریخ مصاحبه م گذشته.
    ممنون اگه راهنمایی کنید
    پذبزش زبان که خوبه من خودم پذیزش مشروط به امتحان زبان داشتم که بعدش مستقیم وارد دانشگاه بشم
    اما بهم ویزا ندادن
    خانم هاشمی گفت یا آیلتس بگیر یا امتحان آلمانی همینجا تو تهران بده
    بعد بهت ویزا میدیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)