صفحه 56 از 182 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

سفارت که حداقل B1 میخواد تازه از گوته ام نباشه طوری نیست.دوست عزیز من هم خودم همین دانشگاه دویسبورگ هستم.با ب1 آموزشگاه دنا اصفهان خودم و همه دوستام رفتیم سفارت همه ام ویزا گرفتن تا حالا. منم بهم زنگ زدن گفتن ثبت نام زبانتو توی دویسبورگ بفرست که ادامشو میری اونجا بخونی تا بهت ویزا بدیم.که تازه ثبت نام کردم و میخوام بفرستم. و معلومه به خاطر زبان ردت کردن البته اگر به زبان آلمانی بوده باشه پذیرشت.به نظر من خصوصی بگیر فشرده به یک ماه و نیم آ2 و ب1 رو بخون مدرکشو بگیر از یه آموزشگاه بعد اعتراض بنویس و ضمیمش کن من که میگم اوکی میشه.چون دویسبورگ خیلیارو میشناسم که رفتن. تازه آموزشگاهاشم آزاده هرموقع بخوای تا عید وقت داری بری..معدلتم خیلی خوبه که واسه دویسبورگ خیلی مهمه..واقعا امیدوارم کارت حل بشه منم الان گفتی دویسبورگی استرس گرفتم ..

[QUOTE=saman3;1331187]سطح زبانتون خیلی کمه حداقل برای کارشناسی باید C1 باشه که البته میگید کلاس زبان نوشته بودید
    حالا اگر این هم بود گیرشون شما اعتراض میزنید میگید که پذیرشتون مشروط به گذروندن کلاس زبان بوده و شما هم کلاس زبان ثبت نام کردید.. اگر هم خدای نکرده قبول نکردند 6 ماه فشرده اینجا کلاس میرید و ایشالا ترم بهار میرید آلمان
    اتفاقا اگر گیرشون سطح زبان باشه بهتره چون راه حل داره و این ترم نه ترم بعد با سطح زبان بالاتر حتما ویزا بهتون میدن[/QUOTE

خدا کنه اونها هم به مهربونی تو باشن و انقدر اسون بگیرن من واقعا ناراحت هستم ..... دارم به این فکر می کنم که باید بشینم برای کنکور کارشناسی ارشد درس بخونم ایا قبول شم ایا نشم ...... اصلا خوابم نمیبره

اگه ایرادشون به زبان باشه دوباره باید هزینه تعیین وقت رو بدم؟ 60 یورو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    سفارت که حداقل B1 میخواد تازه از گوته ام نباشه طوری نیست.دوست عزیز من هم خودم همین دانشگاه دویسبورگ هستم.با ب1 آموزشگاه دنا اصفهان خودم و همه دوستام رفتیم سفارت همه ام ویزا گرفتن تا حالا. منم بهم زنگ زدن گفتن ثبت نام زبانتو توی دویسبورگ بفرست که ادامشو میری اونجا بخونی تا بهت ویزا بدیم.که تازه ثبت نام کردم و میخوام بفرستم. و معلومه به خاطر زبان ردت کردن البته اگر به زبان آلمانی بوده باشه پذیرشت.به نظر من خصوصی بگیر فشرده به یک ماه و نیم آ2 و ب1 رو بخون مدرکشو بگیر از یه آموزشگاه بعد اعتراض بنویس و ضمیمش کن من که میگم اوکی میشه.چون دویسبورگ خیلیارو میشناسم که رفتن. تازه آموزشگاهاشم آزاده هرموقع بخوای تا عید وقت داری بری..معدلتم خیلی خوبه که واسه دویسبورگ خیلی مهمه..واقعا امیدوارم کارت حل بشه منم الان گفتی دویسبورگی استرس گرفتم ..
    اگه بهت زنگ زدن حتما بهت می دن ایشالله
    من اصلا کسی کاریم نذاشت تا اینکه خودم پیگیری کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    مطمئنید سفارت B1 میخواد؟؟ تا پارسال A2 می خواستند از دانشجوها!!

بچه ها برای اینکه زودتر به دستمون برسه می شه خودمون از پست ناممون رو بگیریم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba2 نمایش پست ها
    مطمئنید سفارت B1 میخواد؟؟ تا پارسال A2 می خواستند از دانشجوها!!
    بله مطمئنم ب1 میخواد.

[QUOTE=Zivaralam;1331250]
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman3 نمایش پست ها
    سطح زبانتون خیلی کمه حداقل برای کارشناسی باید C1 باشه که البته میگید کلاس زبان نوشته بودید
    حالا اگر این هم بود گیرشون شما اعتراض میزنید میگید که پذیرشتون مشروط به گذروندن کلاس زبان بوده و شما هم کلاس زبان ثبت نام کردید.. اگر هم خدای نکرده قبول نکردند 6 ماه فشرده اینجا کلاس میرید و ایشالا ترم بهار میرید آلمان
    اتفاقا اگر گیرشون سطح زبان باشه بهتره چون راه حل داره و این ترم نه ترم بعد با سطح زبان بالاتر حتما ویزا بهتون میدن[/QUOTE

برای چی ارشد شرکت کنی، همونطور که گفتم اگرم جواب نداد اعتراضت فوق فوقش کلاس زبان میری فشرده و اونموقع حتما بهت ویزا میدن
    به هر حال برای درخواست جدید 60 یورو رو باید بدید متاسفانه

خدا کنه اونها هم به مهربونی تو باشن و انقدر اسون بگیرن من واقعا ناراحت هستم ..... دارم به این فکر می کنم که باید بشینم برای کنکور کارشناسی ارشد درس بخونم ایا قبول شم ایا نشم ...... اصلا خوابم نمیبره

اگه ایرادشون به زبان باشه دوباره باید هزینه تعیین وقت رو بدم؟ 60 یورو؟
    برای چی ارشد شرکت کنی، همونطور که گفتم اگرم جواب نداد اعتراضت فوق فوقش کلاس زبان میری فشرده و اونموقع حتما بهت ویزا میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط saman3 نمایش پست ها

اگز اعتراض بدن به این معنی که همراه با نامه اعتراض مدارکی ارائه کنند که نشان دهنده این باشد که بی دلیل ریجکت شدن یا الان مدارکی دردست دارن که میتونه اون موضوع رو رد کنه
    سفارت دوباره ایشون رو به مصاحبه دوم با شخص کنسول معمولا دعوت می کنه و اگر بتونن با مدارکی که ارائه می دن متقاعدشون کنن سفارت ویزا میده و نیازی به پرداخت 60 یورو نیست

در حالتی که دیدید نمی تونید مدارکی ارائه کنید در جواب نامه ریجکت
    بهترین کار و عاقلانه ترین کار به جای دادن نامه اعتراض و صبر کردن برای فراخوانی به سفارت و دوباره رد شدن اینه که سعی کنید دلیلی که رد شدید و درست کنید و مجددا اقدام کنید که همون طور که دوستمون اشاره کردن برای درخواست جدید 60 یورو رو باید بدید

Junior Member

سلام دوستان،
    بعد از بیش از 2 ماه معلوم شده که درخواست ویزام ریجکت شده. نامه اش هنوز نیومده. ولی احتمالا دلیلش انگیزه نامه است. یه پذیرش دیگه هم برای 1.5ماه دیگه دارم. سوال اول: آیا پذیرش جدیدم میتونه به روند اعتراضم به نتیجه ویزا کمک کنه؟ چون برام خیلی مهمه این پذیرشو از دست ندم. نه extend میشه ،نه تمدید و نه برای ترم بعد صادر میشه. سوال دوم: به نظرتون چه راهی رو پیش بگیرم تا اولا نامه ریجکشن هر چه زودتر به دستم برسه و دوما از اعتراضم نتیجه مثبت بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط seeker77 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بعد از بیش از 2 ماه معلوم شده که درخواست ویزام ریجکت شده. نامه اش هنوز نیومده. ولی احتمالا دلیلش انگیزه نامه است. یه پذیرش دیگه هم برای 1.5ماه دیگه دارم. سوال اول: آیا پذیرش جدیدم میتونه به روند اعتراضم به نتیجه ویزا کمک کنه؟ چون برام خیلی مهمه این پذیرشو از دست ندم. نه extend میشه ،نه تمدید و نه برای ترم بعد صادر میشه. سوال دوم: به نظرتون چه راهی رو پیش بگیرم تا اولا نامه ریجکشن هر چه زودتر به دستم برسه و دوما از اعتراضم نتیجه مثبت بگیرم؟
    شما چه مقطعی بودید؟ قاصله بین تحصیلتون قدر بود؟ معدلتون چقدر بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)