صفحه 6 از 182 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا و نامه نگاری های مربوطه

نامه اعتراضی که مینویسید بسیار مهمه که چطور مینویسید، من خودم نامه اعتراض رو بیش از ۵ هفتست که دادم سفارت، هفته پیشم رفتم مصاحبه با خانم کنسول، دوصفحه سوال از قبل آماده کرده بود azam پرسید معلوم بود که خیلی دقیق نامه جدیدم با نامهای قبلیم خونده بود. خیلی مهمه که چی مینویسید و چطور! باید دلیله منطقی واسشون بیاری که چرا میخوای دوباره درس بخونی چرا اونجا... توی این مدت که اینجا کار میکردید کارتون مرتبت بود با رشتتون bude؟ اگرهم ممکن باشه متنه نامه آلمانی رو واسم بفرستید چون یکم نامفهوم بود. خیالتون راحت باشه میتونید visatun رو بگیرید باید منطقی پیش برد

نامه واضح بوده ، مضمون اصلی اینه که شک دارن من بتونم دو ساله مقطع فوق لیسانس رو تموم کنم!! من رتبه دو رقمی ریاضی فیزیک تو کنکور منطقه بودم!!! به هر حال من یه نامه 2.5 صفحه ای انگلیسی نوشتم با جند تا مدرک دیگه تو پاکت انداختم صندوق سفارت. راستی شما هم مدارک اعتراض رو تو صندوق انداختید؟ اگه ویزای من بهواد 5 هفته طول بکشه دیگه بدردم نمیخوره چون تا 19 آپریل بیشتر واسه ثبت نام وقت ندارم. ببینیم چی میشه.....
    نقل قول نوشته اصلی توسط godofrock نمایش پست ها
    نامه اعتراضی که مینویسید بسیار مهمه که چطور مینویسید، من خودم نامه اعتراض رو بیش از ۵ هفتست که دادم سفارت، هفته پیشم رفتم مصاحبه با خانم کنسول، دوصفحه سوال از قبل آماده کرده بود azam پرسید معلوم بود که خیلی دقیق نامه جدیدم با نامهای قبلیم خونده بود. خیلی مهمه که چی مینویسید و چطور! باید دلیله منطقی واسشون بیاری که چرا میخوای دوباره درس بخونی چرا اونجا... توی این مدت که اینجا کار میکردید کارتون مرتبت بود با رشتتون bude؟ اگرهم ممکن باشه متنه نامه آلمانی رو واسم بفرستید چون یکم نامفهوم بود. خیالتون راحت باشه میتونید visatun رو بگیرید باید منطقی پیش برد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alen_1381 نمایش پست ها
    نامه واضح بوده ، مضمون اصلی اینه که شک دارن من بتونم دو ساله مقطع فوق لیسانس رو تموم کنم!! من رتبه دو رقمی ریاضی فیزیک تو کنکور منطقه بودم!!! به هر حال من یه نامه 2.5 صفحه ای انگلیسی نوشتم با جند تا مدرک دیگه تو پاکت انداختم صندوق سفارت. راستی شما هم مدارک اعتراض رو تو صندوق انداختید؟ اگه ویزای من بهواد 5 هفته طول بکشه دیگه بدردم نمیخوره چون تا 19 آپریل بیشتر واسه ثبت نام وقت ندارم. ببینیم چی میشه.....
    منم تو صندوق انداختم، ممکن این مرحله یک تا دو ماه طول بکشه، پیشنهاد من به شما اینکه با دانشگاه تماس بگیرید و ازشون نامه differ بگیرید. چه مدارکی اضافه کردید؟

Junior Member

درود.
    منم امروز بعد از هفتاد و چند روز انتظار، متوجه شدم تازه نامه ریجکت رو پست کردن. (Clausthal - Informatik)
    چنتا سوال دارم؛
    1.اگر موفق بشم نامه جواب رو با ایمیل بگیرم، با پرینتش میشه نامه اعتراض رو تحویل داد یا خیر؟ چون تو پستهای قبلی شنیده بودم از دوستان که بدون نامه ریجکت پروسه اعتراض صورت نمیگیره.
    2.نامه اعتراض باید به زبان آلمانی یا انگلیسی باشه دیگه؟
    3.آیا فقط همین چند برگ رو برای اعتراض تحویل میدید یا یه سری دیگه از کل مدارک رو؟
    4.برای پیگیری کارهای اعتراض، مکاتبه با آقای مالکی بهتر جواب میده یا تماس تلفنی با خانم هاشمی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farid63 نمایش پست ها
    درود.
    منم امروز بعد از هفتاد و چند روز انتظار، متوجه شدم تازه نامه ریجکت رو پست کردن. (Clausthal - Informatik)
    چنتا سوال دارم؛
    1.اگر موفق بشم نامه جواب رو با ایمیل بگیرم، با پرینتش میشه نامه اعتراض رو تحویل داد یا خیر؟ چون تو پستهای قبلی شنیده بودم از دوستان که بدون نامه ریجکت پروسه اعتراض صورت نمیگیره.
    2.نامه اعتراض باید به زبان آلمانی یا انگلیسی باشه دیگه؟
    3.آیا فقط همین چند برگ رو برای اعتراض تحویل میدید یا یه سری دیگه از کل مدارک رو؟
    4.برای پیگیری کارهای اعتراض، مکاتبه با آقای مالکی بهتر جواب میده یا تماس تلفنی با خانم هاشمی؟
    متاسفم
    1-باید با خانم هاشمی هما هنگی کنید .اگر قبول کرد مشکلی نیست.
    2-فرق نمی کنه
    3-فکر کنید که دلیل رد چی بوده . اگر مدرکی دارید که نشون بده اون دلیل اشتباه هست با نامه اعتراض بفرستید
    4-خانم هاشمی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    متاسفم
    1-باید با خانم هاشمی هما هنگی کنید .اگر قبول کرد مشکلی نیست.
    2-فرق نمی کنه
    3-فکر کنید که دلیل رد چی بوده . اگر مدرکی دارید که نشون بده اون دلیل اشتباه هست با نامه اعتراض بفرستید
    4-خانم هاشمی
    سپاس از پاسختون
    فقط این مورد دوم که میگید فرقی نمیکنه، یعنی پارسی هم میشه نوشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farid63 نمایش پست ها
    سپاس از پاسختون
    فقط این مورد دوم که میگید فرقی نمیکنه، یعنی پارسی هم میشه نوشت؟
    خیر

آلمانی یا انگلیسی

سلام
    بچه ها یه سوال خیلی کلی! کسی هست که ریجکت شده باشه و مجدداً بعد از اعتراض هم نتیجه نگرفته باشه؟ یا اینکه همه اعتراضها به نتیجه مثبت میرسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alen_1381 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها یه سوال خیلی کلی! کسی هست که ریجکت شده باشه و مجدداً بعد از اعتراض هم نتیجه نگرفته باشه؟ یا اینکه همه اعتراضها به نتیجه مثبت میرسه؟
    نه
    بستگی به
    1-دلیل رد شدن داره
    2- اینکه اون ها قانع بشن با ارائه مدارک شما
    3-ترم هنوز شروع نشده باشه

Junior Member

درود
    نامه ریجکتم رو برام ایمیل کردن و دلیل آوردن که بعلت سابقه آکادمیک و خصوصا با توجه به گذشت نزدیک به چهار سال از فارغ التحصیلی، شک داریم بتونی در زمان تعیین شده دوره رو با موفقیت تموم کنی و اینکه انگیزه کافی شما برای تحصیل در آلمان بخصوص در Motivationsschreiben قانع کننده نبود.
    ممنون میشم از دوستایی که تجربه مشابهشون رو در میون بگذارن؛ چه مدرکی منسب هست برای اعتراض دادن یا هر نکته ای که بنظرتون بیاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)