صفحه 82 از 182 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

دوستانی که برای مصاحبه دوم رفتید، لطفا تجربیات روز مصاحبه با کنسول را اینجا بنویسید.
    1-بیشتر چه سوالهایی پرسیدند؟ مثل مصاحبه اول اون دو تا سوال (رشته تون را به آلمانی توضیح بدید و چرا آلمان را انتخاب کردید؟) را پرسیدند یا نه کلا متفاوت بود سوالهاشون؟
    2- بیشتر به آلمانی(یا انگلیسی) پرسیدند یا فارسی؟

دوستان دیگه هم اگر اطلاعاتی دارید لطفا بنویسید.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba2 نمایش پست ها
    دوستانی که برای مصاحبه دوم رفتید، لطفا تجربیات روز مصاحبه با کنسول را اینجا بنویسید.
    1-بیشتر چه سوالهایی پرسیدند؟ مثل مصاحبه اول اون دو تا سوال (رشته تون را به آلمانی توضیح بدید و چرا آلمان را انتخاب کردید؟) را پرسیدند یا نه کلا متفاوت بود سوالهاشون؟
    2- بیشتر به آلمانی(یا انگلیسی) پرسیدند یا فارسی؟

دوستان دیگه هم اگر اطلاعاتی دارید لطفا بنویسید.
    با تشکر
    یکی از دوستان من که برای مصاحبه رفته بود گفت یک خانم مترجم اومده بود که حرفهای کنسول رو ترجمه کنه برام و همینطور برعکس که البته ایشون مدرک س1 داشتند و گفتند نیازی به مترجم ندارند و خودش حرف زده مصاحبشم گفت 6 ، 7 دقیقه بیشتر نبوده و زود تموم شده

نقل قول نوشته اصلی توسط thomas نمایش پست ها
    یکی از دوستان من که برای مصاحبه رفته بود گفت یک خانم مترجم اومده بود که حرفهای کنسول رو ترجمه کنه برام و همینطور برعکس که البته ایشون مدرک س1 داشتند و گفتند نیازی به مترجم ندارند و خودش حرف زده مصاحبشم گفت 6 ، 7 دقیقه بیشتر نبوده و زود تموم شده
    مرسی از پاسختون،
    در مورد من که علت ریجکت شدنم موندلیش ضعیف در روز مصاحبه عنوان شده، قطعا چند تا سوال می پرسند که سطح موندلیشم را دوباره بسنجند، چیزی در این مورد نشنیدید یا ندیدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba2 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون،
    در مورد من که علت ریجکت شدنم موندلیش ضعیف در روز مصاحبه عنوان شده، قطعا چند تا سوال می پرسند که سطح موندلیشم را دوباره بسنجند، چیزی در این مورد نشنیدید یا ندیدید؟
    گفتید سطح زبانتون چقدره ؟
    چه مدرکی ارائه کردید برای اعتراض ؟

Junior Member

سالام بخشيد كه دير جوا ب دادم.من نامه اعتراض رو خودم بردم باجه اطلاعات نامه ريجكتم 1 سپتامبر بود كه بدستم رسيد من4 سپتامبر نامه اعتراض رو بردم سفارت .يكبار ديگه هم رفتم باجه اطلاعات كه بگم هنوز بهم زنگ نزدن براي مصاحبه دوم و دو روز بعد از مراجعه دوم تاريخ 24 اكتبر بهم گفتن براي مصاحبه دوم برم.

Junior Member

سلام دوستان لطفاجواب سوال قبلی منو بديد. نامه اعتراضم رو قبول كردند و هفته گذشته براي مصاحبه با كنسول رفتم.يك شماره پرونده جديد بهم دادند. ولي بايد پذيرش جديد رو براشون ببرم.كسي اين تجربه رو داشته كه ممكن هست دوباره من روريجكت كنند يا اينكه شماره جديد نشونه خوبيه؟بعد باز بايد 8 هفته تا جواب بياد منتظربمونم.لطفا اگه كسي مي تونه اين 2 سوال من رو جواب بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n58 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفاجواب سوال قبلی منو بديد. نامه اعتراضم رو قبول كردند و هفته گذشته براي مصاحبه با كنسول رفتم.يك شماره پرونده جديد بهم دادند. ولي بايد پذيرش جديد رو براشون ببرم.كسي اين تجربه رو داشته كه ممكن هست دوباره من روريجكت كنند يا اينكه شماره جديد نشونه خوبيه؟بعد باز بايد 8 هفته تا جواب بياد منتظربمونم.لطفا اگه كسي مي تونه اين 2 سوال من رو جواب بده
    اگر از المان ج مثبت اومده باشه حتی تو همون روز مصاحبه دوم هم دیدم که ویزا رو دادند اما اگر کلا نفرستاده باشند و خود شفارت ریجکت کرده باشه همون پروسه طی میشه البته اینا همه تجربیاته از نمونه های مشابه دوستان و کاملا قطعی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    گفتید سطح زبانتون چقدره ؟
    چه مدرکی ارائه کردید برای اعتراض ؟
    هنوز اعتراض ندادم، دارم نامه اعتراض را می نویسم، مدرک زبانم B1 گوته هست.

Junior Member

مرسي از پاسخ شما.براي من دفعه اول رو نفرستاده بودن چون ايميل به آلمان زده بودم گفتن كه پرونده اي نيومده و سفارت من رو رد كرده...آلمان براي چه چيزي من رو ميتونه رد كنه؟؟مي دونيد چند درصد امكان ريجكت دوباره از آلمان هست؟

ممکنه کسی نامه اعتراض بنویسه اما برای مصاحبه دوم دعوت نشه؟

خیلی مهمه لطفا اگر کسی می دونه پاسخ بده.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)