صفحه 97 از 182 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1814

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddr نمایش پست ها
    چی بود شرایطتون؟ چه رشته ای ؟ کدوم شهر؟ چرا رد کردن؟
    لیسانس اینفورماتیک دانشگاه کلوستهال. چون لیسانس انگلیسی داشتم خودم و وقفه تحصیلی هم داشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    دوستان من نامه ی اعتراضمو فرستادم سفارت. چجوری میتونم پیگیری کنم ببینم نامه به دستشون رسیده یا نه؟
    اگه تهرانی باید بری باجه اطلاعات ..... من که نامه ام رو با پست سفارشی فرستادم تو پست تاکید کردم پستی می خوام که وقتی نامه رو تحویل دادن ازشون امضا بگیرن یه چند مدت بعد هم تو سایت پست دسیدم که سفارت رو برگم مهر زده ...... اما وقتی زنگ زدم سفارت جواب قانع کننده ایی بهم ندادن گفن تلفنی نمی شه پیگیری کرد ..... براشون نامه ام رو ایمیل زدم و گفتم به خاطر اینکه نگرانم نامه ام بدستتون نرسه .... بعد که تو سایت پستم دیدم که سفارت برگ رسید رو مهر زده بازم رسید و نامه ام رو پست کردم دیگه کاری نکردم ....... بعد 5 ماه هم بهم زنگ زدن

نقل قول نوشته اصلی توسط popoppoo نمایش پست ها
    با سلام،
    الان 5 هفته از روز مصاحبم میگذره.بنظرتون زمان خوبیه واسه ایمیل زدن به اداره مهاجرت شهر دانشگاه مورد پذیرشم؟
    یا اینکه برم باجه اطلاعات سوال کنم که مدارکم فرستاده شدت آلمان و روند پروندم در چه سطحیه؟
    من ترم پیش نوبت مصاحبه بهم نرسید و زمان زیادی از دست دادم.میترسم باز به مشکلاتی بخورم
    به نظر من کاری که فکر می کنی درسته انجام بده بهت دعوا نمی کنن که چرا پیگیری کردی ..... لطفا اگه به اداره مهاجرت ایمیل زدی و جوابتو دادن به ما هم خبر بده اخه من تو تاپیکای دیگه خوندم که اداره مهاجرت فقط تلفنی جواب می ده

دروود

دوستان لطف کنن و یه سری به تاپیک "
    نتایج و اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه آلمان (اداره امنیت)(تجربیات شخصی و مکاتبات)

بزنن و اطلاعات خودشون رو بزنن که دوستان استفاده کنن

Junior Member

سلم بچه ها، من میخوام از اداره ی مهاجرت هامبورگ در مورد مدارکم سوال کنم که آیا رسیده دستشون یا ویزا رو صادر کردن! 6 هفته هم از زمان مصاحبم میگذره. یه شماره تو نت پیدا کردم ولی اون شماره فقط صدای ضبط شدس و کسی بر نمیداره! کسی میدونه دقیقا به چه شماره ای باید زنگ بزنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط prinzessin نمایش پست ها
    سلم بچه ها، من میخوام از اداره ی مهاجرت هامبورگ در مورد مدارکم سوال کنم که آیا رسیده دستشون یا ویزا رو صادر کردن! 6 هفته هم از زمان مصاحبم میگذره. یه شماره تو نت پیدا کردم ولی اون شماره فقط صدای ضبط شدس و کسی بر نمیداره! کسی میدونه دقیقا به چه شماره ای باید زنگ بزنم؟
    http://www.auslaenderaemter.de/plz0.php
    تو این سایت شاید بهت کمک کنه ..... اگه بهت جواب دادن لطفا بگو

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiravega نمایش پست ها
    متن نامه این هست.

Bei der Entscheidung sind Ihre Interessen an einem aufenthalt in Deutschland unter der Maßgabe des Verhältnismaßigkeitsgrundsatze gegen eventuell entgegenstehende öffentliche Interessen abzuwägen

Sie legten eine zulassung zum masterstudium im fach Earth Oriented Space Science and Technology an der Technischen Universitat München vor. Die dauer Ihres aufenthaltes sollte voraussichtlich zwei Jahre betragen. Die Finanzierung Ihres Aufenthaltes ist ebenfalls sichergestellt

Allerdings gab es in Ihrem fall anderweitige Bedenken zu dem geplanten Aufenhalt, die schwerwiegend genung sind, um Ihren Antrag abzulehnen

Ich bedauere, Ihnen in dieser Sache keinen günstigeren Bescheid geben zu können

بیشتر از همه معنی واژه ی Verhältnismaßigkeitsgrundsatze و Maßgabe رو نمی فهمم. آیا به SOP که نوشتم اشاره شده؟ ، و این که در ادامه هم آیا با رشته ای که انتخاب کردم مشکل هست؟
    با درود
    جمله ای که در فهمش مشکل داشتید (من هم نمی فهمیدمش) رو از یکی از دوستان پرسیدم
    پاسخ در این مورد رو اینجا بدون کم و زیاد می نویسم:

Um zu der Entscheidung zu kommen, werden zwei Faktoren gegeneinander abgewogen:
    1. Dein eigened Interesse, dich in Deutschland aufzuhalten.
    2. Das Interesse der Öffentlichkeit.
    Das wird der Verhältnismaßigkeitsgrundsatz genannt.

There are two fakctores that have to be considered. First your own motivation to stay in Germany, and the public interest.

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

دوستانی که در این پروسه ویزا به مشکل میخورن لطفا عنوان کنید که در متن انگیزه نامتون چی نوشته بودین؟ اینطوری به خیلیا کمک میکنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA-Project Management

دیروز به Auslaenderamt ایمبل زدم این جواب داده.
    unsere abschliessende Stellungnahme zu Ihrem Visumsantrag ging am
    23.01.2014 an die Deutsche Botschaft in Teheran. Bitte haben Sie noch etwas
    Geduld, Sie werden sicher bald von dort benachrichtigt werden.
    به خانم هاشمی و بخش ویزا ایمیل زدم هنوز جواب ندادن.
    حالا باید چیکار کنم؟ به اداره امنیت باید میل بزنم؟ می خوام یکشنبه برم دم سفارت.
    7-8 روز از تاریخی که مهاجرت جواب فرستاده به سفارت گذشته ولی هنوز کدم تو سایت اعلام نشده. به نظرتون جواب منفی بوده که اعلام نکردن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddr نمایش پست ها
    دیروز به Auslaenderamt ایمبل زدم این جواب داده.
    unsere abschliessende Stellungnahme zu Ihrem Visumsantrag ging am
    23.01.2014 an die Deutsche Botschaft in Teheran. Bitte haben Sie noch etwas
    Geduld, Sie werden sicher bald von dort benachrichtigt werden.
    به خانم هاشمی و بخش ویزا ایمیل زدم هنوز جواب ندادن.
    حالا باید چیکار کنم؟ به اداره امنیت باید میل بزنم؟ می خوام یکشنبه برم دم سفارت.
    7-8 روز از تاریخی که مهاجرت جواب فرستاده به سفارت گذشته ولی هنوز کدم تو سایت اعلام نشده. به نظرتون جواب منفی بوده که اعلام نکردن؟
    می شه بگی چی بهشون گفتی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)