نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما، آیا ناپدید شدن آدرس در Application Status دلیل خاصی

رأی دهندگان
46. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله! میتواند نشانه بررسی شدن پرونده متقاضی به هر دلیلی باشد.

36 78.26%
  • خیر! صرفا خطای سیستم است و ارتباطی با پرونده متقاضی ندارد.

10 21.74%
صفحه 2 از 16 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 154

موضوع: مسائل مربوط به آدرس در Application Status (کبک و فدرال)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojola نمایش پست ها
    اونوقت وقتی مدیکالتون اومد آدرس شما ظاهر شد یا ناپدید موند !؟
    بعد از 10 روز بازگشت.
    تشكيل پرونده: 17 ژانويه2006
    ارسال به ورشو: 28 آوريل 2010
    نامه آپديت: 10 اوت 2010
    ارسال مدارك: 10 نوامبر 2010

Junior Member

با تبریک به تمامی دوستانی که خوشخبر هستن و اخیرن مدیکال گرفتن؛

من یه سوال داشتم از دوستان ney، alirezat75 و Ghazalll؛ آیا توی هفته های اخیر متوجه حذف آدرس تون از سایت شده بودین؟

ممنون.
    شروع پروسه در دمشق: آوریل 2006
    دريافت مديكال: نوامبر 2012
    پاسپورت ریکوئست: 3 جون 2013
    ویزا: 10 جون 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنايع-شريف

توي اين مدت تقريبا هر شب چك ميكردم هيچ وقت آدرسمون حذف نشد فكر نميكنم ارتباطي بين مديكال و حذف آدرس وجود داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara80 نمایش پست ها
    با تبریک به تمامی دوستانی که خوشخبر هستن و اخیرن مدیکال گرفتن؛

من یه سوال داشتم از دوستان ney، alirezat75 و Ghazalll؛ آیا توی هفته های اخیر متوجه حذف آدرس تون از سایت شده بودین؟

ممنون.
    تاریخ شروع پروسه در دمشق: مي 2006
    تاریخ ارسال مدارک به ورشو : اكتبر 2010
    دريافت مديكال: سپتامبر 2011پاسپورت ريكوئست:8نوامبر2011
    دريافت ويزا:28دسامبر2011-كل پروسه 67 ماه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به آدرس در Application Status

از سه هفته قبل آدرس من حذف شده بود. امروز مدیکال من آمد.
    دریافت File number جولای 2006
    انتقال به ورشو آپریل 2010
    آپدیت مدارک نوامبر 2010 دریافت مدیکال توسط لندن 19 سپتامبر 2011
    پاس رکویست 07 نوامبر2011

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

دوستان فکر می کنم کل قضیه حذف آدرس زیر سر من باشه !
    من سال ۲۰۱۰ یکبار اقدام کرده بودم که به علت حواسپرتی و کوتاهی وکیل و شرکت مهاجرتی که هزینه بررسی مدارک را پراخت نکرده بودند، پرونده من رد شد.
    اول ژانویه ۲۰۱۱ خودم دوباره مدارک فرستادم و خلاصه از اول ماه جون هم اینپراسس شده ام.
    ۲۱ روز قبل موقع بررسی وضعیتم در سایت -cas متوجه شدم که آدرس من به آدرسی در ونکوور کانادا تغییر کرده است ، بعد از بررسی زیاد در کمال ناباوری متوجه شدم که این آدرس متعلق به دفتر همان شرکت
    مهاجتی قبلی در کانادا می باشد. پس از تماس با شرکت آنها اعلام کردند که این تغییر توسط آنها انجام نشده است و کلا کسی که از خارج کانادا افدام می کند نمیتواند آدرس
    خود را به آدرسی در داخل کانادا تغییر بدهد٬ مگر اینکه وارد خاک کانادا شده باشد.
    بلافاصله به قسمت فنی سایت e cas ایمیل زدم و اشتباه را توضیح دادم. چند ساعت بعد از زدن این ایمیل آدرس من کلا حذف شد در حالیکه جوابی هم نگرفته بودم. به ورشو ایمیل زدم وگفتم که آدرس
    من اشتباهی عوض شده است ٬ بعد متوجه شدم که آدرس بقیه دوستان هم شروع شد به حذف شدن .

روز ۸ سپتامبر ( حدود ۲ هفته بعد ) نامه مدیکال من به ایمیلم فرستاده شد که در آن نامه آدرس دست بود ٬ ولی هنوز هم آدرس من برنگشته است.

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

دوستان یه موردی رو که در موردش 100% اطمینان پیدا کردم باهاتون در میان میگذارم.

وقتی آدرس تو سایت حذف میشه علتش اینه که داره واسه پروندتون اتفاقی میفته.

مثلا برای من امروز آدرسم تو سایت حذف شده و فامیلیم که همیشه تو سیستم اشتباه گزارش میشد درست شده!

با اختلاف 10 دقیقه از این موضوع من وضعیتم به دیسیژن مید تغییر کرد.

پس مطمئن باشید که آدرس که حذف میشه دارن رو پروندتون کار میکنن و 100% مطمئن باشید. از هر کی هم خلافشو شنیدید صحبت منو مرجع قرار بدید. با قبول مسئولیت.

(-:
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Member
    رشته و دانشگاه
    General physician-Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    دوستان یه موردی رو که در موردش 100% اطمینان پیدا کردم باهاتون در میان میگذارم.

وقتی آدرس تو سایت حذف میشه علتش اینه که داره واسه پروندتون اتفاقی میفته.

مثلا برای من امروز آدرسم تو سایت حذف شده و فامیلیم که همیشه تو سیستم اشتباه گزارش میشد درست شده!

با اختلاف 10 دقیقه از این موضوع من وضعیتم به دیسیژن مید تغییر کرد.

پس مطمئن باشید که آدرس که حذف میشه دارن رو پروندتون کار میکنن و 100% مطمئن باشید. از هر کی هم خلافشو شنیدید صحبت منو مرجع قرار بدید. با قبول مسئولیت.

(-:
    با اینکه من هم معتقدم دلیلی برای حذف است . سوال این است که چرا نمایش ادرس حذف شود ایا نمی توان بدون این حذف روی پرونده کار کرد؟ شاید بازی میکنند و یا پیغام غیر رسمی است که ما بدانیم چیزی در جریان است در مورد من که یکماه شده شایدم بیشتر که حذف می شود و ماید و اینکه الان 10 روز است کاملا رفته
    FILE NUMBER:JUNE 2006-UPDATE:OCT 2010-MEDICAL EMAIL:14 FEB 2012- MEDICAL RECEIVED TO LONDON :23 FEB 2012,PASSPORT REQUEST:4,APRIL,VISA:07,MAY 2012

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط baba48 نمایش پست ها
    با اینکه من هم معتقدم دلیلی برای حذف است . سوال این است که چرا نمایش ادرس حذف شود ایا نمی توان بدون این حذف روی پرونده کار کرد؟ شاید بازی میکنند و یا پیغام غیر رسمی است که ما بدانیم چیزی در جریان است در مورد من که یکماه شده شایدم بیشتر که حذف می شود و ماید و اینکه الان 10 روز است کاملا رفته
    ببینید واقعیت موضوع اینکه این نظر منه البته ولی به احتمال قریب به یقین این به منزله اینه که پرونده از حالت راکد خارج و تمامی اطلاعات اون در حالت پردازش هست حتی آدرس.... ولی اونچکه واسه من حداقل مسلم شده اینه که پرونده توی دستهای افسر مربوطه هست برای نتیجه گیری مقطعی یا کلی. یا برای بررسی بیشتر به دپارتمان خاصی رفته . به هر حال اینو از من قبول کنید که این داستان یه واقعیته که حذف آدرس یه خبر خوش به همراه داره که دیر یا زود خبرش میاد.
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

سلام دوستان ممنون از راهنمائی های شما اما SoheilM شما که در نظرسنجی به خیر رای داده بودید چه شد تغییر عقیده دادید ؟
    الی جان آدرس شما که حیلی وقته حذف شده مگه نه میدونی چند هفته شده ؟ من آدرسم 3 هفته هست که رفته !
    میگم فکر کنم در رابطه با اون اقدام یه کم ضبر کن که داره میاد، ney عزیز یعنی مدیکال من و الی هم میاد ؟
    ویرایش توسط Mojola : September 14th, 2011 در ساعت 08:26 AM
    Applied from NL through Berlin Aug 2004 - Sent to Damuscus Feb 2005
    Update Letter June 2009 Sent to Damuscus Aug 2009 Application sent ot Warsaw April 2010
    Medical Request 14th Sep 2011 Received to London 28 sep
    PassR 8 Nov - Visa 31 Dec =83 months

همون روزی که شما اعلام کردید آدرستون حذف شده من هم چک کردم دیدم مال من هم نیست که تقریبا مصادف بود با جواب ورشو . ولی به توصیه شما و چند تا دیگر از دوستان فعلا نامه را نوشتم ادیت هم کردم آماده است ولی نفرستادم بلکه در این ماه شهریور خبری بشود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojola نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون از راهنمائی های شما اما SoheilM شما که در نظرسنجی به خیر رای داده بودید چه شد تغییر عقیده دادید ؟
    الی جان آدرس شما که حیلی وقته حذف شده مگه نه میدونی چند هفته شده ؟ من آدرسم 3 هفته هست که رفته !
    میگم فکر کنم در رابطه با اون اقدام یه کم ضبر کن که داره میاد، ney عزیز یعنی مدیکال من و الی هم میاد ؟
    دریافت فایل نامبر| June2004آپدیت مدارک| Januar 2009انتقال به ورشو|june 2009
    دریافت مدیکال: 13November 2012;رسیدن مدارک آپدیت به ورشو :4دسامبر 2012
    رسیدن مدیکال به پاریس:4دسامبر 2012;دریافت نامه پاس ریکوئست :1می