نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما، آیا ناپدید شدن آدرس در Application Status دلیل خاصی

رأی دهندگان
46. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله! میتواند نشانه بررسی شدن پرونده متقاضی به هر دلیلی باشد.

36 78.26%
  • خیر! صرفا خطای سیستم است و ارتباطی با پرونده متقاضی ندارد.

10 21.74%
صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 154

موضوع: مسائل مربوط به آدرس در Application Status (کبک و فدرال)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به آدرس در Application Status

سلام دوستان عزيز
    آدرس منهم سري قبل مثل خيلي از دوستان رفت و بدون هيچ اتفاقي برگشت . من امروز يه ايميل براي سفارت زدم تا ببينيم كي آدرسم دوباره ميپره .فقط يه موضوعي به ذهنم رسيد و اون اينه كه دوستاني كه كيپس ميگيرند اكه درست خاطرم باشه يكي از اطلاعاتي كه در اونجا مشخصه تاريخ بعدي بررسي فايل توسط آفيسره البته چون من خودم تا به حال كيپس نگرفتم خيلي اطلاعاتي در اين مورد ندارم ولي فكر ميكنم بتونيم يه ارتباطي بين تاريخهاي پريدن آدرسها و تاريخ بررسي پرونده ها توسط آفيسر در كيپس پيدا كنيم. قاعدتا اگر اين ارتباط وجود داشته باشه نبايد آدرس دوستاني كه تاريخ بررسي مجددپروندشون نرسيده البته مكاتبه اي هم باسفارت نداشتند پريده باشه نظر شما چيه؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق:10 فوريه 2004
    آپديت :15 سپتامبر 2008
    دريافت مديكال :15اكتبر 2011
    رسيد مدارك به سفارت كانادا در پاريس : 27 اكتبر

Senior Member

دوست عزیز axa ،این تاریخی که شما میفرمایید (BFD) تاریخی هست که آفیسر دوباره پرونده شما را بررسی میکند.ولی بطور مثال اگر جواب چک امنیتی شما قبل از این BFD آمده باشد ،آفیسر به پرونده شما ورود خواهد داشت (احتمال پرش آدرس).و اگر تاریخ BFD اتفاق خاصی نیافتاده باشد به تاریخ بعدی منتقل خواهد شد.ولی در نهایت احتمالا باید در آن تاریخ (BFD) آدرس پریده باشد.به نظر من میتونه اینطوری باشه.تاریخ BFD من اواخر فوریه بود و آدرسم را اولین بار 1 مارچ متوجه شدم که پریده یعنی 6-5 روز بعد از BFD پریده.
    ویرایش توسط savisj : September 28th, 2011 در ساعت 04:27 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

دوستان یه راهنمائی
    اگه وقت کردین یه عکس بگیرین که وقتی به سلامتی ایمیل مدیکال اومد سریع وقت دکتر بگیرین وگرنه مثل من اسیر عکاس میشین که 4 روز منو معطل کرد برای روتوش مسخره هرقدرم گفتم روتوش نمی خوام 4 روز معطلم کرد من همچنان معتقدم کسانیکه آدرسشون حذف شده برای بیش از 2 هفته مدیکالشون بزودی میاد البته با اجازه علی جون !
    Applied from NL through Berlin Aug 2004 - Sent to Damuscus Feb 2005
    Update Letter June 2009 Sent to Damuscus Aug 2009 Application sent ot Warsaw April 2010
    Medical Request 14th Sep 2011 Received to London 28 sep
    PassR 8 Nov - Visa 31 Dec =83 months

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojola نمایش پست ها
    دوستان یه راهنمائی
    اگه وقت کردین یه عکس بگیرین که وقتی به سلامتی ایمیل مدیکال اومد سریع وقت دکتر بگیرین وگرنه مثل من اسیر عکاس میشین که 4 روز منو معطل کرد برای روتوش مسخره هرقدرم گفتم روتوش نمی خوام 4 روز معطلم کرد من همچنان معتقدم کسانیکه آدرسشون حذف شده برای بیش از 2 هفته مدیکالشون بزودی میاد البته با اجازه علی جون !

شما مگه عکس جدید دادی! من همون عکسی که رو مدیکالم بود یه چند تا اضافه داشتم. 2 تاشو دادم به دکتر.
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    شما مگه عکس جدید دادی! من همون عکسی که رو مدیکالم بود یه چند تا اضافه داشتم. 2 تاشو دادم به دکتر.
    بله چون یه حا نوشته بود 6 ماه بیشتر نگذشته باشه، من عکس روی مدیکالم مال 27 ماه قبل بود که آپدیتمو آماده کردم مال شما انقدر قدیمی نبوده که !

Member
    رشته و دانشگاه
    General physician-Tehran

ادرس من از 6 اکتبر حذف شد. 2 ماه است که مکاتبه نداشتم
    FILE NUMBER:JUNE 2006-UPDATE:OCT 2010-MEDICAL EMAIL:14 FEB 2012- MEDICAL RECEIVED TO LONDON :23 FEB 2012,PASSPORT REQUEST:4,APRIL,VISA:07,MAY 2012

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baba48 نمایش پست ها
    ادرس من از 6 اکتبر حذف شد. 2 ماه است که مکاتبه نداشتم
    خیر باشه .ایشالا مدیکال در راهه.

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

آدرس من بعد از حدودا 45 روز برگشت. ابتدا بعد از دریافت ایمیل استگر آدرسم حذف شد، بعد از 3 هفته ایمیل مدیکال اومد ولی آدرس برنگشت.
    با وجود این همه نقض موارد، احتمالا باگ سیستم ، دلیل این مسئله میتونه باشه ، که نشان دهنده تغییرات در پرونده است. مثل ثبت ایمیل های ارسال شده در پرونده و یا ارسال مدیکال
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

Member
    رشته و دانشگاه
    General physician-Tehran

یک دلیل حذف بروز اوری هست ولی زمان حذف ک.تاه است. حذف طولانی طبق مشورت با اهل فن یعنی کار کردن روی موردی در فایلو اگر هم ایراد سیستم باشد زمان وتعداد محدود است و نه جنرال
    FILE NUMBER:JUNE 2006-UPDATE:OCT 2010-MEDICAL EMAIL:14 FEB 2012- MEDICAL RECEIVED TO LONDON :23 FEB 2012,PASSPORT REQUEST:4,APRIL,VISA:07,MAY 2012

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

با توجه به مشکلات مشابه متقاضیان مهاجرت به کبک، این تاپیک برای استفاده ی ایشان، از زیر مجموعه فدرال به زیر مجموعه "مهاجرت به کانادا" منتقل شد.
    جهت هدایت کاربرانی که از این موضوع بی اطلاع هستن به مسیر جدید، به مدت دوهفته لینک راهنما در بخش فدرال باقی میمونه.
    ممنون (: