صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 107

موضوع: کشورِ ارزان برای لیسانس

Junior Member Aurlito آواتار ها

پیش فرض کشورِ ارزان برای لیسانس

سلام.
    ببخشید این فروم 99% در مورد مدارک بالای لیسانس هست و ویکی هم فقط در مورد ارشد و دکترا صحبت میکنه پس مجبور شدم یک تاپیک جداگانه بزنم.
    سوالم اینجاست که یک کشورِ ارزون برای لیسانس چیه؟ یعنی کشوری که هزینه ش درین مقطع زیرِ یک میلیون به تومن باشه.
    تنها کشوری که پروسه ی پذیرش لیسانسش رو میدونم آمریکاست که مسلما از لحاظ شهریه کشور ارزونی نیست.

(رشته ی مورد نظر من Computer Science هست).

تشکر.

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

پیش فرض پاسخ : کشورِ ارزان برای لیسانس

در مورد پروسه ی پذیرش در مقطع لیسانس در فروم های کشورهای مختلف توضیح داده شده.چاره ی کار یه جستجوی ساده هست اما من اینجا به طور خلاصه لیستی رو به شما میدم.لطفا برای اطلاعات بیشتر به فروم های مربوطه مراجعه کنید

فنلاند و نرو‍ژ به علت رایگان بودن گزینه های مناسبی هستن.فنلاند به دلیل سرمای کمتر-هزینه های کمتر-داشتن لیسانس به زبان انگلیسی و قوی بودن در صنعت کامپیوتر می تونه گزینه ی ایده الی برای شما باشه
    در صورتی که کنکور ایران رو دادین و در رشته ی مرتبط با کامپیوتر پذیرفته شدین می تونین شانس خودتون رو برای دانشگاه های آلمان هم امتحان کنید.آلمان هم در صنعت کامپیوتر خوبه
    فرانسه گزینه ی مناسب دیگه ای هست که شهریه ی دانشگاه ها تقریبا رایگانه اما لازمه ی اون تسلط کافی به زبان فرانسه هست.

البته کشورهایی مثل مالزی - اکراین و .. هم هستن که می تونه به عنوان گزینه های آخر برای شما باشه
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    در مورد پروسه ی پذیرش در مقطع لیسانس در فروم های کشورهای مختلف توضیح داده شده.چاره ی کار یه جستجوی ساده هست اما من اینجا به طور خلاصه لیستی رو به شما میدم.لطفا برای اطلاعات بیشتر به فروم های مربوطه مراجعه کنید

فنلاند و نرو‍ژ به علت رایگان بودن گزینه های مناسبی هستن.فنلاند به دلیل سرمای کمتر-هزینه های کمتر-داشتن لیسانس به زبان انگلیسی و قوی بودن در صنعت کامپیوتر می تونه گزینه ی ایده الی برای شما باشه
    در صورتی که کنکور ایران رو دادین و در رشته ی مرتبط با کامپیوتر پذیرفته شدین می تونین شانس خودتون رو برای دانشگاه های آلمان هم امتحان کنید.آلمان هم در صنعت کامپیوتر خوبه
    فرانسه گزینه ی مناسب دیگه ای هست که شهریه ی دانشگاه ها تقریبا رایگانه اما لازمه ی اون تسلط کافی به زبان فرانسه هست.

البته کشورهایی مثل مالزی - اکراین و .. هم هستن که می تونه به عنوان گزینه های آخر برای شما باشه
    تشکر، مالزی بعلت هزینه ی سرسام آور دانشگاه از لیستم بیرون رفته.

ممنون میشم این سوال من رو جواب بدید.

Junior Member kavos آواتار ها

فنلاند برای لیسانس مهندسی چطوره؟
    درسته فنلاند دانشگاهش رایگان هست اما میگن هزینه ی زندگی در اونجا گرون در میاد.مثلا سالی 15 یا 20 میلیون.
    البته ببخشید سوالم در بخشه مربوطه نیست اما صحبت لیسانس شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط kavos نمایش پست ها
    فنلاند برای لیسانس مهندسی چطوره؟
    درسته فنلاند دانشگاهش رایگان هست اما میگن هزینه ی زندگی در اونجا گرون در میاد.مثلا سالی 15 یا 20 میلیون.
    البته ببخشید سوالم در بخشه مربوطه نیست اما صحبت لیسانس شد.
    تاپیکش رو بخون. فنلاند مهندسی نداره.

سلام دوستان.
    نظرتون در مورد قبرس چیه؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    فنلاند مهندسی نداره؟!!!!!!!!!!! ازون حرفا بود!!!!!
    در مورد قبرس هم اگه بچه درس خون هستی خوب نیست.در ضمن اگه قرار بود فنلاند سالی 15میلیون یا 20میلیون در بیاد که این همه ملت نمیرفتن اونجا.مثلا میرفتن سوئیس با این پول!!! عزیزم وقتی خود سفارت میگه سالی 6000تا یعنی ماکزیمم در نظر گرفته.مطمئن باش با کمتر از اینها هم میشه سر کرد!
    در ضمن.جناب Aurlito.من بااین قسمت سوال شما مشکل دارم:
    یعنی کشوری که هزینه ش درین مقطع زیرِ یک میلیون به تومن باشه
    هزینه ی زندگی منظورون هست یا هزینه ی دانشگاهی؟
    کلا توصیه های من اینه:کره جنوبی-روسیه-ترکیه-فنلاند-نروژ(اگه ماهی 1میلیون برای زندگی گفتی)-المان(اگه کنکور ایران رو میدی)-سوئد(فکر کنم لیسانس هنوز رایگانه.اما دقیق مطمئن نیستم)
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurlito نمایش پست ها
    تاپیکش رو بخون. فنلاند مهندسی نداره.
    who said that?????????

but it is in FINISH for B.Sc.! and FINISH is not easy to learn !!!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurlito نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشید این فروم 99% در مورد مدارک بالای لیسانس هست و ویکی هم فقط در مورد ارشد و دکترا صحبت میکنه پس مجبور شدم یک تاپیک جداگانه بزنم.
    سوالم اینجاست که یک کشورِ ارزون برای لیسانس چیه؟ یعنی کشوری که هزینه ش درین مقطع زیرِ یک میلیون به تومن باشه.
    تنها کشوری که پروسه ی پذیرش لیسانسش رو میدونم آمریکاست که مسلما از لحاظ شهریه کشور ارزونی نیست.

(رشته ی مورد نظر من Computer Science هست).

تشکر.
    forget about the United States! it is very expensive and the most critical thing is the VISA!!!!!!!

i recommend you to stay in IRAN for B.Sc.

do not wast your money for B.Sc.

the thing that is important for you is the Graduate School specially in the USA.

so i believe that IRAN could be your best choice.

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)