صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 107 , از مجموع 107

موضوع: کشورِ ارزان برای لیسانس

Banned

پیش فرض پاسخ : کشورِ ارزان برای لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    بستگی به شخصش هم داره.ممکنه صرفه جو و بساز باشه ممکنه پرخرج باشه.اون دوست ما هم که قبرس بود کلا ادم پرخرجی بود وضعشونم خوب بود.
    منم اولش گفتم زیاد اطلاعی ندارم و فقط براساس چیزهایی که دیدم و شنیدم گفتم!
    نه آقا این دیگه از اون حرفهاست . نکنه طرف میخواد پایه مسابقات و استادیوم و صف بستن برای خرید آخرین تکنولوژی اپل باشه که اون حسابش جدا میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    نه دوست عزیز من برای لیسانس گفتم دیروز داشتم دانشگاه خاورمیانه رو چک می کردم گفته بود کلا کمک هزینه تعلق نمی گیره به دانش جوهای بین المللی.
    من از سر دلسوزی میگم بیخیال این دانشگاه خاورمیانه باشد واسه دوره ی لیسانس! خیلی ساخته معادل سازی نمیتونید بکنید ، حتا ساخت تر از بالاترین دانشگاه ایران! البته الان همتون داغ ید متوجه نمیشد! اما قبل از رفتن به خاورمیانه باره مقطع لیسانس حتمن با بچه های ایرانی اونجا یه صحبت بکنید، سیستمش اصلن به ma نمیخوره

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    در مورد پروسه ی پذیرش در مقطع لیسانس در فروم های کشورهای مختلف توضیح داده شده.چاره ی کار یه جستجوی ساده هست اما من اینجا به طور خلاصه لیستی رو به شما میدم.لطفا برای اطلاعات بیشتر به فروم های مربوطه مراجعه کنید

فنلاند و نرو‍ژ به علت رایگان بودن گزینه های مناسبی هستن.فنلاند به دلیل سرمای کمتر-هزینه های کمتر-داشتن لیسانس به زبان انگلیسی و قوی بودن در صنعت کامپیوتر می تونه گزینه ی ایده الی برای شما باشه
    در صورتی که کنکور ایران رو دادین و در رشته ی مرتبط با کامپیوتر پذیرفته شدین می تونین شانس خودتون رو برای دانشگاه های آلمان هم امتحان کنید.آلمان هم در صنعت کامپیوتر خوبه
    فرانسه گزینه ی مناسب دیگه ای هست که شهریه ی دانشگاه ها تقریبا رایگانه اما لازمه ی اون تسلط کافی به زبان فرانسه هست.

البته کشورهایی مثل مالزی - اکراین و .. هم هستن که می تونه به عنوان گزینه های آخر برای شما باشه

سلام الان دیگه اروبا به خاطر این بحران مهاجران فاند خیلی خیلی محدود شده
    مصطفی

نقل قول نوشته اصلی توسط danialsolimany نمایش پست ها
    یکی از دوستان فرموده بود کنکور تست مسخره ای هست یکی دیگه گفته بود ***** علمی قوی در واقع کنکور هیچکدام از این ها نیست کنکور فقط شر مطلوب و لازم در کشور هایی مثل ایران و چین و زاپن هست برای تصاحب صندلی های دانشگاه هایی که تعدادشون در هر کدوم از این کشور ها از انگشت های یه دست کمتره و از لحاظ علمی با تفاوت فاحشی از بقیه دانشگاه جلوتر هستن که خب حتی اگه بگین مسبب این اوضاع جمعیت هست باز هم در اشتباه هستیم چرا که اگه جمعیت ایران نصف هم بود باز صندلی های شریف و تهران محدود بود.به نظر من مشکل اصلی ما سیستم آموزش عالی بی کیفیت در بیشتر دانشگاه های کشور هست به ویژه اونهایی که خیلی پرطرفدار هستن.یادم هست پژوهشی صورت گرفته بود که می گفت اگر که خانواده های ایرانی پولهایی رو که صرف کلاس کنکور و کتاب های کمک درسی می کردن ،جمع می کردن می تونستیم 7 تا دانشگاه در حد دانشگاه شریف بسازیم و هزینه های سالانه این دانشگاه ها هم از این راه تامین می شد که قاعدتا تا حد زیادی مشکل اتلاف استعداد و کنکور حل می شد.همونطور که محمود عزیز هم ذکر کردن برچسب سهمیه ای زدن به بچه های شریف و تهران و ... کار ناشایستی هست به هر صورت در این دانشگاه ها هم از این افراد پیدا میشه ولی مطمئن باشید تنها کمتر از 10% دانشجوها رو تشکیل می دن.Industrial88 هم گفتن که المپیادی های ایران لیسانس رو میرن شریف و بعد میرن که البته این موضوع مال 2 -3 سال قبل هست و الان از لیسانس میرن(البته این گفته یکی از فعالان بنیاد نخبگان هست و به حرف ایشون اطمینان کامل دارم)
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1988 نمایش پست ها
    کدوم کشور اروپای غربی برای لیسانس مجانیه؟ که البته به زبان انگلیسی هم تدریس داشته باشه؟
    سلام
    به نظر من فنلاند نروژ و مالزی سنگاپور
    I'd rather know more about it
    ولی اسپانیا شهریه های از آزاد ایران کمتره
    موفق باشید

اگه برای لیسانس میخواهید بروید خارج
    المان بهترین گزینه است
    در صورتی که المانی بدانید
    شهریه دانشگاه رایگان و امکان کار دانشجویی هم هست تا خرج زندگی در المان بدهید
    المانی تا حدی به انگلیسی نزدیک است

کاشکی یکی اینا رو چند سال پیش یکی به من میگفت
    عمو x20

نمیدونم نظرتون درباره ترکیه چیه. اما ترکیه یه کشور ارزون و عالیه برا تحصیل. فکر نکنین ترک هستم و مثلا طرفدار ترکیه ام. چون شنیدم خیلیا میرن ترکیه و بعدم امریکا و دانشگاه های تاپ اروپا.فاند خوبیم میدن

Junior Member

درست میفرمایید هم اینکه به ایران خیلی نزدیکه و این که از نظر فرهنگی خیلی به ما نزدیکند و اینکه دانشگاه های بسیار معتبری داره و ورود به دانشگاه هاش هم نسبت به کشورهای دیگه راحتره و اینکه مثل کانادا و آمریکا و اروپا مشکل ویزا نداریم و در آخر اینکه سکوی پروازه به سایر کشورها

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)