صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 107

موضوع: کشورِ ارزان برای لیسانس

پیش فرض پاسخ : کشورِ ارزان برای لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط BMTL نمایش پست ها
    آقا این سوال ما رو تو رو خدا یکی جواب بده ! ما که داریم فوق دیپلم برق-الکترونیک می گیریم ، کجا میتونیم ادامه تحصیل بدیم ؟؟؟؟ اصلا میشه ؟ یا باید از اول خوند ؟ هزینه ها چقدره ؟
    فکر کنم دانشگاه های ترکیه گرینه خوبی براتون باشه

Junior Member odiseh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکتروتکنیک/آزاد

Post پاسخ : کشورِ ارزان برای لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط BMTL نمایش پست ها
    آقا این سوال ما رو تو رو خدا یکی جواب بده ! ما که داریم فوق دیپلم برق-الکترونیک می گیریم ، کجا میتونیم ادامه تحصیل بدیم ؟؟؟؟ اصلا میشه ؟ یا باید از اول خوند ؟ هزینه ها چقدره ؟
    سلام دوست خوبم
    اگه هزينش واست مهم نيست و نميخواي با مدرکت تو ايران کار کني، من دانشگاه لينتون(لجندا) کشور مالزي رو بهت پيشنهاد ميکنم،چون کارداني ايران رو قبول داره،البته اگه کارداني رشته نظري باشي طول دوره کارشناسيت 2 ساله،اگه مثل من فني و حرفه اي و يا کار و دانش باشي 3 ساله،ولي احتمالا تعدادي از واحدهاي درسيت رو بپذيرن،اگه نمره قابل قبول رو تو مقطع کارداني کسب کرده باشي(از ديد اونها البته)،دانشگاه خصوصيه،مدرک دانشگاهيتو،دانشگاه east london ميده،يعني اسمي از مالزي توش نيست،کلاس زبانش رايگانه،تو خوابگاهش هر واحد 3 اتاق داره،و به هر نفر يک اتاق مجزا ميرسه،اينترنت پر سرعت تو خوابگاش داره،دانشجو هاش بيمه ميکنه،کارت دانشجويت بعد يه سال از دانشگاه مادر(east london)صادر ميشه،ولي ايران مدرکشو ارزشيابي نميکنه(يعني قبول نداره)،فاصلش تا کوالالامپور 1 ساعته ،هزينه خوابگاهت،واحداي درسيت وبيمه و،ويزات رو ازت ميگيره،واسه همين هزينه 3 سالش نسبت به دانشگاههاي خصوصي ديگه در نظر اول اينگار گرونه،يه مبلغي هم واسه صادر شدن مدرکت از دانشگاه ماذر بايد به حساب دانشگاه مادر واريزي کني،ميتونه يک جا باشه يا طي 2 قست،الان دقيقا حضور ذهن ندارم که چقدره،شما به جز اين هزينه ها بايد واسه خورد و خوراکت هم پولي رو محاسبه کني،که اين متغير و به شخص بستگي داره،و يه چيز ثابت و مطلق نيست،
    هزينه سال اول:29620 rm هزينه سال دوم:25420 rm هزينه سال سوم:21420rm ميباشد(rm مخفف رينگيت واحد پول مالزي هست)،
    rank دانشگاشو از اينجا ببين:http://www.webometrics.info/rank_by_country.asp?country=my&zoom_highlight=kbu& offset=50
    east londonسايت: http://www.uel.ac.uk
    وب سايت دانشگاش: http://www.legendagroup.edu.my
    براي پيروزي يك راه آسان وجود دارد: هيچ فرصتي را براي كار كردن از دست ندهيد و اگر وقت شما كم است، وقت اختراع كنيد.((توماس اديسون))

Junior Member odiseh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکتروتکنیک/آزاد

Red face پاسخ : کشورِ ارزان برای لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    برین به این سایت simorghadmission.orgقسمتfaqاون وفت جوابتون رو می گیرین صاحب این سایت کسی بود که چند سال پیش از ام.ای.تی پذیرش با بورسیه گرفت و البته در مقطع لیسانس!المپیادی هم نبوده اینی که از کجا میدونم چون از طریق ایمیل باهاش در ارتباط بودم.گرفتن پذیرش و کمک مالی سخت هست ولی غیرممکن نیست!غیر ممکن غیرممکنه!
    سلام دوستان،آدرس سایتش اینه،میذارم جهت استفاده،با تشکر
    http://www.simorghadmission.com/farsi.html
    براي پيروزي يك راه آسان وجود دارد: هيچ فرصتي را براي كار كردن از دست ندهيد و اگر وقت شما كم است، وقت اختراع كنيد.((توماس اديسون))

Junior Member Aurlito آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    اولا این برا 2010 هست بعدشم اگز اینجوری باشه کانادا هم دانشگاه برتر نداره دیگه.
    و اینم بگم که ما به تایمز کار نداریم وزارت علوم ایران و تمام کشور های - امریکا - کانادا - استرالیا و ...... مدرک این دانشگاه ها رو قبول دارن و درخاست برای ایتالیا روز به روز بیشتر میشه.
    شما اگر میخای در ترکیه بخونی خوب تو همین ایران بخون دیگه ادم باید جایی باشه که معنی دوری و ....... رو بفهمه.
    اگر پول داشتم توی مریخ هم درس میخوندم. چیزی که دارم میگم اینه که 1- شما به تایمز کاری نداری، اما تایمز به کیفیت کار داره و دانشگاههایی که کیفیت داشته باشن خوبن. 2- در ایران درس بخونم و بعد برای فوق لیسانس اقدام کنم، وقتی میتونم از اول برای لیسانس در دانشگاه میدل ایست ترکیه اقدام کنم که کارم رو برای فاند و اسکالرشیپ بهتر میکنه، ملانصرالدین هم نمیکنه.
    درضمن اولا برای 2010 هست یعنی چی؟ آخرین رنکینگه دیگه! وقتی امسال تموم شد رنکهای جدید میاد.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

دوست عزیز دانشگاه های ترکیه بورسیه هم میدن؟یا کمک هزینه مالی؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurlito نمایش پست ها
    اگر پول داشتم توی مریخ هم درس میخوندم. چیزی که دارم میگم اینه که 1- شما به تایمز کاری نداری، اما تایمز به کیفیت کار داره و دانشگاههایی که کیفیت داشته باشن خوبن. 2- در ایران درس بخونم و بعد برای فوق لیسانس اقدام کنم، وقتی میتونم از اول برای لیسانس در دانشگاه میدل ایست ترکیه اقدام کنم که کارم رو برای فاند و اسکالرشیپ بهتر میکنه، ملانصرالدین هم نمیکنه.
    درضمن اولا برای 2010 هست یعنی چی؟ آخرین رنکینگه دیگه! وقتی امسال تموم شد رنکهای جدید میاد.
    ابجی من بهت گفتم حالا برو ترکیه خودت پشیمون شوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووووووو
    از همین اول برا ایتالیا بری که بهتره تو داری ایتالیا رو با ترکیه مقایسه میکنی؟
    پلی تکنیک میلان بعئد از المان و فرانسه تو جنوب ایتالیا اوله.
    صلاح خودتو خودت میدونی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sourwenir نمایش پست ها
    من نمی دونم شما این همه اطلاعات مفید و ارزشمند رو از کجا آوردی؟ تو سوئیس 6 ماه شب 6 ماه روز؟؟؟؟؟ اصلا مردم خوبی ندارند؟؟؟؟ پس این همه آدم که صبح تا شب جلوی سفارت پلاسن مشکل عقلی دارند؟؟؟؟؟
    اونا اونجا نبودن که.
    شما برو خودت میفهمی.
    از ساعت 12 ظهر به بعد شهر میشه مثل شهر مردگان.
    12 شب به بعد همه جا طعتطیل میشه همش هم همه جا پیر مرد و پیرزن میبینی اه اه

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    دوست عزیز دانشگاه های ترکیه بورسیه هم میدن؟یا کمک هزینه مالی؟
    درود بر شما

بله ترکیه از جمله کشورهایی نزدیک ماست که بورسیه هم می کنه حالا پریتال یا فول . با توجه به معدل و سایر امتیاز ها . آنکارا و استانبول تکنیک ، شهریه دوستان بنده رو در رشته بیوشیمی ویو کرد امسال البته مستر بودن .
    ویرایش توسط FanTasTic : September 15th, 2011 در ساعت 11:54 PM
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

رشته و دانشگاه

نه دوست عزیز من برای لیسانس گفتم دیروز داشتم دانشگاه خاورمیانه رو چک می کردم گفته بود کلا کمک هزینه تعلق نمی گیره به دانش جوهای بین المللی.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    اونا اونجا نبودن که.
    شما برو خودت میفهمی.
    از ساعت 12 ظهر به بعد شهر میشه مثل شهر مردگان.
    12 شب به بعد همه جا طعتطیل میشه همش هم همه جا پیر مرد و پیرزن میبینی اه اه
    عوضش جزو امنترین کشورهای دنیاست.پارسال یکی از دوستامون با شوهرش رفت اونجا واسه دکتری می گفت پشت در سفارت غلغله بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)