صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: مسایل مربوط به روند بررسی و تایید مدارک دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به روند بررسی و تایید مدارک دانشگاه آزاد

دانشگاه به دانشجوی فعال ریز نمرات می ده اما الان که شما مدرک موقت گرفتید دانشجوی فعال نیستید قاعدتا و باید برای دانشنامه اقدام کنید تا ریز نمرات بگیرید.
    Live Your Dream

آیا اگه پاکت آرم دار دانشگاه رو خودم درست کنم، وقت ارسال مدارک امور بین الملل مکنه گیر بده؟

Junior Member

با سلام من 15 تیر با دانشگاه تسویه حساب کردم الان که یه ماه گذشته برا دریافت ریز نمره به دنشگاه رفتم میگه باید 6 ماه صبر کنین تا دانشنامه بیاد بعد درخواست بدی با توجه به اینکه میخام برا بهار 91 پذیرش بگیرم و از طرفی ریز نمره ندارم چی کار باید بکنم ؟ ایا یه ریز نمره که اموزش دانشگاه بهم داده میتونم ببرم برا تایید گرفتن؟ ؟ اگه میتونم لطفن امضاها یی که باید تو دانشگاه بگیرم و مهرهایی که باید بزنم رو بهم بگین اخه تو دانشگامون کسی ظاهرا چیزه زیادی نمیدونه با سپاس

Junior Member

من يه سوال دارم. من سال٨٧ فارغ التحصيل شدم و مدرك موقت گرفتم. از اون تاريخ ديگه دنبال اصل مدرك و ريزنمره نرفتم تا ماه پيش كه اصلشو گرفتم. حالا سوالم اينه كه از كجا بفهمم تاييد شدست و نبايد ببرم سازمان مركزي پاسداران تاييدش كنه؟؟؟
    دوستاني كه تاييد كردند لطفا بگن چه مهري زدن كه من ببينم اينو مدرك من داره كه ببرم ترجمه. وقتمم خيلي كمهههه. و يه سوال ديگه بايد مداركمو از دانشگاه بفرستم يا خودم همراه مدرك ليسانسم؟؟؟
    مرسي

Junior Member limboo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FRESHMEH نمایش پست ها
    من يه سوال دارم. من سال٨٧ فارغ التحصيل شدم و مدرك موقت گرفتم. از اون تاريخ ديگه دنبال اصل مدرك و ريزنمره نرفتم تا ماه پيش كه اصلشو گرفتم. حالا سوالم اينه كه از كجا بفهمم تاييد شدست و نبايد ببرم سازمان مركزي پاسداران تاييدش كنه؟؟؟
    دوستاني كه تاييد كردند لطفا بگن چه مهري زدن كه من ببينم اينو مدرك من داره كه ببرم ترجمه. وقتمم خيلي كمهههه. و يه سوال ديگه بايد مداركمو از دانشگاه بفرستم يا خودم همراه مدرك ليسانسم؟؟؟
    مرسي

مهر دانشگاه آزاد اسلامی، اگه اصل مدرک رو به همراه ریز نمره از دانشگاهتون گرفته باشید برای تایید باید ببرید سازمان مرکزی. وقتی مدرکتون تایید بشه یک نامه تایید که مهر دانشگاه آزاد و امضای مدیر کل دانش آموختگان (دکتر طهمورث آقاجانی) رو داره بهش میزنن، و ضفحه آخر ریز نمرات رو هم مهر و امضا میزنن. برای تایید هم باید برید سازمان مرکزی به آدرس: انتهای بزرگراه شهید ستاری، میدان دانشگاه، بلوار شهدای حصارک سازمان مرکزی دانشگاه.
    بستگی به واحد دانشگاهیتون داره، اگه ریز نمرات قابل ترجمه رو دارید که خودتون میتونید ببرید سازمان، اگه واحدی بخواد ریزنمرات رو خودش بفرسته به دانشجو نمیده

Junior Member

سلام

دوستان برای تاییدیه مدارک دانشگاه آزاد پس از گرفتن ریز نمرات از دانشگاه و دانشنامه ای که دارم باید به سازمان مرکزی مراجعه کنم واسه تایید؟

من روی دانشنامم تاریخ تاییدیه از سمت سازمان مرکزی هست و لوگرام داره.بازم باید دانشنامم تایید بشه؟
    ممنون

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)