صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

موضوع: مسایل مربوط به روند بررسی و تایید مدارک دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض مسایل مربوط به روند بررسی و تایید مدارک دانشگاه آزاد

سلام
    دوستان اگر من را در مورد ترجمه ريزنمرات دانشگاه آزاد راهنمايي کنيد، ممنون مي‌شم. تا آنجايي که من اطلاع دارم روند ترجمه ريز نمرات دانشگاه آزاد به اين صورت است:

1- درخواست صدور ريزنمرات از دانشگاه محل فراغت از تحصيل (ريزنمرات را به همراه نامه‌اي که دبيرخانه دانشگاه آنرا شماره و مهر کرده به شما تحويل مي‌دن)
    2- مراجعه به اداره فارغ التحصيلان سازمان مرکزي در خيابان پاسداران (ريزنمرات شما را تاييد مي‌کنند و يه نامه جديد براي شما صادر مي‌کنند)
    3- مراجعه به دارالترجمه رسمي و درخواست ترجمه ريز نمرات (به همراه مهر دادگستري و وزارت امور خارجه)

دانشگاههايي ريزنمرات ترجمه شده را بايد براي آنها ارسال کنيم، ريزنمرات را به صورت sealed قبول مي‌کنند، سوال من اينه که بعد از دارالترجمه، دوباره بايد مدارک را براي سازمان مرکزي ببريم تا آنها در پاکت مهر و موم قرار بدند يا بايد به دانشگاه محل تحصيل مراجعه کنيم؟ اصلاً اين موضوع براي دانشگاه آزاد تعريف شده هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به روند بررسی و تایید مدارک دانشگاه آزاد

سلام
    من ريز نمرات مو خيلي وقت پيش گرفتم. ميشه بگين سازمان مركزي آدرس كجاست. من شنيدم كه خودشون نمرات انگليسي مي دن.؟؟؟

Junior Member

آدرس سازمان مرکزی :پاسداران-نیستان 8 یا 9

mohammadreza
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط jalil_kfr
    سلام
    دوستان اگر من را در مورد ترجمه ريزنمرات دانشگاه آزاد راهنمايي کنيد، ممنون مي‌شم. تا آنجايي که من اطلاع دارم روند ترجمه ريز نمرات دانشگاه آزاد به اين صورت است:

1- درخواست صدور ريزنمرات از دانشگاه محل فراغت از تحصيل (ريزنمرات را به همراه نامه‌اي که دبيرخانه دانشگاه آنرا شماره و مهر کرده به شما تحويل مي‌دن)
    2- مراجعه به اداره فارغ التحصيلان سازمان مرکزي در خيابان پاسداران (ريزنمرات شما را تاييد مي‌کنند و يه نامه جديد براي شما صادر مي‌کنند)
    3- مراجعه به دارالترجمه رسمي و درخواست ترجمه ريز نمرات (به همراه مهر دادگستري و وزارت امور خارجه)

دانشگاههايي ريزنمرات ترجمه شده را بايد براي آنها ارسال کنيم، ريزنمرات را به صورت sealed قبول مي‌کنند، سوال من اينه که بعد از دارالترجمه، دوباره بايد مدارک را براي سازمان مرکزي ببريم تا آنها در پاکت مهر و موم قرار بدند يا بايد به دانشگاه محل تحصيل مراجعه کنيم؟ اصلاً اين موضوع براي دانشگاه آزاد تعريف شده هست؟
    سلام

اول بايد اينو بگم كه ريز نمرات رو سازمان مركز ترجمه نميكنه و بايد خودتون زحمتش رو بكشيد.

و در مورد سوال دوستمون بايد بگم كه بله، دانشگاه آزاد هم براي اين كار ها قوانين خودش رو داره و معلومه كه بايد چي كار كني.

بعد از اينكه ريز نمراتتون رو داديد ترجمه كردند مي تونيد بديد هر جايي كه مي خواهيد مهر و امضا كنن و بعد از اون از دبير خونه ي دانشگاه يك پاكت آرم دار مخصوص پست هاي خارجي (اگر نداشتند همون عادي) رو بگيريد و مداركتون رو داخلش قرار بديد و بگيد مهر بزنن و بعد از اون خودتون ريز نمرات و ساير مداركتون رو بفرستيد بره.

براي اطلاعات بيشتر مي تونيد به امور فارغ التحصيلان دانشگاهتوت مراجعه كنيد.

شاد باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadReza
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalil_kfr
    سلام

سلام

اول بايد اينو بگم كه ريز نمرات رو سازمان مركز ترجمه نميكنه و بايد خودتون زحمتش رو بكشيد.

و در مورد سوال دوستمون بايد بگم كه بله، دانشگاه آزاد هم براي اين كار ها قوانين خودش رو داره و معلومه كه بايد چي كار كني.

بعد از اينكه ريز نمراتتون رو داديد ترجمه كردند مي تونيد بديد هر جايي كه مي خواهيد مهر و امضا كنن و بعد از اون از دبير خونه ي دانشگاه يك پاكت آرم دار مخصوص پست هاي خارجي (اگر نداشتند همون عادي) رو بگيريد و مداركتون رو داخلش قرار بديد و بگيد مهر بزنن و بعد از اون خودتون ريز نمرات و ساير مداركتون رو بفرستيد بره.

براي اطلاعات بيشتر مي تونيد به امور فارغ التحصيلان دانشگاهتوت مراجعه كنيد.

شاد باشيد.
    بابا اینطوری راهنمایی نکنید ملت پولش نفله میشه هاااااااااا
    در ادامه ی خطبه قبلی :
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...sg8576#msg8576
    باید اضافه کنم :

دفتر امور بین الملل مدارک زیر رو :
    trascript
    recommendation letters (3)
    SOP
    CV
    از شما تحویل میگیره و توی یک پاکت میگذاره که 3تا مهر میخوره و SEALED میشه ! شما آدرس گیرنده رو میدید و اونها خودشون مستقیم میفرستند بسته رو.

هزینه با پست TNT برای مالزی و امریکا 37500 و sweden 32500 هست . این نکته رو هم اضافه کنم که میشه دسته جمعی فرستاد مدارک رو (برای sweden خیلی مناسب هست این option)
    در ضمن اگر تا قبل از ساعت 11 این مدارک رو برسونید دستشون تا 3-4 روز به مقصد خواهد رسید (انشاالله)

هزینه express هم 6000 تومان هست.

مرجع : VICE PRESIDENT - INTERNATIONAL AFFAIRS -ISLAMIC AZAD UNIV

کسی از دوستان هست که دانشکاه آزاد فارغالتحصیل شده باشه میخواستم بدونم رو پاکت ریز نمرات چه مهری زدند مهر بین الملل یا همون مهر دانشگاه خودشون؟

Junior Member

شما باید ریزنمرات رو از طریق دانشگاه به تایید اسازمان مرکزی دانشگاه آزاد برسانید. احتمالا امور فارغ التحصیلات دانشگاهتون می تونن کمک کنند.

Senior Member

شما ریز نمره رو از آموزش واحد خودتون می گیرید، میارید سازمان مرکز تایید کنن (مراحلش توی سایت به طور کامل توضیح داده شده). می برید دارالترجمه می دید ترجمه می کنن، بعد برای پست باید ببرید بدید امور بین الملل براتون پست کنن. اونها همه مدارک شما رو ازتون می گیرن، مدارکی که باید از طرف دانشگاه پست بشه رو خودشون توی پاکت مخصوص دانشگاه می ذارن، روش مهر انگلیسی دانشگاه رو می زنن و به همراه بقیه مدارک شما براتون پست می کنن به هر جایی که بخواهید. پول پست رو هم ازتون می گیرن، مثلاً TNT به کانادا و سویس هر کدوم 32500! همین، رسید هم بهتون میدن
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

منظورتون اینکه ریزنمراتو دانشگاه یا امور بینالملل خودش پست میکنه؟ یا مهر میزنه میده خودمون پست می کنیم؟

Senior Member

خودش پست می کنه، خودتون هم نمی تونید پست کنید.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)