صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: مسایل مربوط به روند بررسی و تایید مدارک دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به روند بررسی و تایید مدارک دانشگاه آزاد

ممنون از جواباتون ... اما به خدا من همه مراحل و می دونم !
    من فقط قضیه تامینگ برام مهمه .... >

Junior Member

1- ریزنمرات رو اگه خودت ببری سازمان مرکزی دو، سه ساعت بیشتر کار نداره
    2- در مورد دارالترجمه تهران اگه بدی فکر میکنم خودشون مهر وزارت خارجه رو هم برات میگیرن اما در مورد شهرستان مطمئن نیستم، تهران اگه کارت فوری باشه و از نظر مالی هم برات مهم نباشه دو، سه روزه هم انجام میدن
    3- معاونت بین الملل به شما پاکت نمیده، مدارکت رو میگره و میذاره تو پاکت و برات خودش پست میکنه، نیم ساعت بیشتر طول نمیکشه البته اگه قبل از ساعت 11 بری

اگه ویکی رو بخونی جزییات بیشتری هم توضیح داده

یه سئوال مهم
    من می خوام مدارک دانشگاه آزاد رو برایه چند جا ارسال کنم و می خوام کلا همه مدارک رو بفرستم پیشه یکی از اقوام که ببره به 4 تا دانشگاه بفرسته>
    حالا تکلیف چیه؟
    4 سری باید سازمان مرکزی مهر بزنه یا یکیش کافیه؟
    لطفا یه سناریو بگید که
    آدم 4 جا میخواد Apply کنه
    با سپاس
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

شما یک سری مدرک از دانشگاه یا سازمان مرکزی می گیرید .... وقتی می دید ترجمه کنند می گید 4 سری می خوام بعد اونها 4 سری ترجمه می کنند و از اون مدزک اصلی (فارسی) یک کپی ضمیمه ترجمه هاتون می کنند..... مدرک اصلی پیش خودتون می مونه....
    Live Your Dream

Junior Member

من ترم آخر لیسانس دانشگاه آزادم، می خواستم بدونم الان که برای فوق از یه دانشگاه از خارج از کشور پذیرش بگیرم بعدا می تونم مدرک دائمم رو هم به کسی وکالت بدم تا برام بگیره یا نه و کلاً برای کسی که سربازی نرفته شرایط به چه صورته؟ آیا باید حتما باید سربازی بره تا مدرک دائم لیسانس رو بهش بدن یا نامه پذیرش فوق رو که نشون بده می تونه برای مدرک دائم اقدام کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsas
    من ترم آخر لیسانس دانشگاه آزادم، می خواستم بدونم الان که برای فوق از یه دانشگاه از خارج از کشور پذیرش بگیرم بعدا می تونم مدرک دائمم رو هم به کسی وکالت بدم تا برام بگیره یا نه و کلاً برای کسی که سربازی نرفته شرایط به چه صورته؟ آیا باید حتما باید سربازی بره تا مدرک دائم لیسانس رو بهش بدن یا نامه پذیرش فوق رو که نشون بده می تونه برای مدرک دائم اقدام کنه؟
    بله
    زماني كه پذيرشت بياد مي بري وزارت علوم انها يك نامه براي گذرنامه و يك نامه به دانشگاه ميدند كه ميرويد و مدرك ليسانس خود را مي گيريد و بعد مي بريد ترجمه مي كنيد و همراه خود مي بريد

امور بین الملل کجاست؟؟ بعد از ترجمه بدون مراجعه به دانشگاه بریم امور بین الملل برای seal؟
    Life salutes you when you make others happy

کسی می دونه شرایط مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده توسط دانشگاه آزاد چطوریه؟؟ دیگه اینکه اگر یک مقطع تحصیلی را خارج از کشور گذرانده باشیم چه کار باید کنیم؟؟ وقتی دسترسی نیست... فقط نکته مهم اینکه مترجم نسخه کپی برابر اصل را بعد از مهر سفارت و وزارت امور خارجه و وزارت علوم ارائه می ده(با مهر دادگستری....) حالا این کپی برابر اصل کافیه؟!؟
    Life salutes you when you make others happy

بله کافیه الان باید پست کنی فقط
    Live Your Dream

سلام دوستان - من سال 79 لیسانسمو گرفتم - اما به دلایلی تا الان اقدام نکردم واسه دانشنامه - الان هم آیین نامه گذاشتن که تا دانشنامه نیاد، ریز نمرات نمیدن - من یه گواهی موقت دارم که هیچ جای اون نوشته نشده "غیر قابل ترجمه". این یعنی که میشه اونو به طور رسمی ترجمه کرد و آیا دادگستری و وزارت خارجه تاییدش میکنن؟ سوال دوم اینکه با وجود اینکه 3 سال از فارغ التحصیلی من میگذره، آیا بازم میشه از دانشگاه خودم (و نه سازمان مرکزی تهران) ریز نمرات بگیرم؟ اگه میشه، آیا قابل ترجمه هست یا نه ؟ ممنون
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)