نقل قول نوشته اصلی توسط aminvo نمایش پست ها
سلام
دوست عزیز ممنون از تاپیک جالبی که ایجاد کردید ولی این کار به نحوه ای دیگه انجام گرفته و فرد می تونه به مراجعه به ویکی اپلای ابرود اطلاعات لازم و اصلی را به دست بیاره و اگه در ریزه کاری ها هم مشکل داشت می تونه در فروم با پرسش در قسمت مخصوص به جوابش برسه. من خودم کل ویکی را فکر کنم در حدود یک ساعت خوندم. و اطلاعات کلی را جمع کردم و حالا اگه مشکلی داشته باشم در قسمت مخصوص از اساتید می پرسم.

ولی به هر حال ایده جالبی هست چون مدیران می تونند استفاده کنند و قسمت هایی که در ویکی سایت ناقص هست را کامل کنند.

موفق و پیروز باشید
دقیقا همینطوره که فرمودید! خب، اینجا هم یکی از همون قسمتهای انجمن هست دیگه! هدف من هم از ایجاد این موضوع کاملتر کردن مطالب مطرح شده قبلی (چه در ویکی و یا قسمتهای مربوطه در انجمن) بود. حقیقتش احساس کردم قسمتهای مربوطه در انجمن خیلی حجیم شدن و این کار رو برای کسی که دنبال اطلاعات مفید در زمان کوتاه میگرده، مشکل میکنه. ویکی هم که نمی تونه همیشه کامل و به روز باشه و از همونجا هم به اینجا ارجاع داده شده.
هدف این بود که اینجا فهرست وار به مدارک لازم اشاره بشه و سپس بطور مختصر و مفید شرایط و فرمت لازم هر کدوم مطرح بشه. اینطور، از دو جهت خوبه: اول کسی که خودش این سئوالا براش مطرحه، میتونه سریعا جوابش رو بگیره که مدارک باید کلا چه شرایطی داشته باشن. دوم، این میتونه باعث بشه خیلی از سئوالا در بخشهای مربوطه دیگه پرسیده نشه و از حجم سئوالات -بعضا تکراری- تا حد زیادی کم کنه. بهرحال اینا هدف من بود، ولی اینکه در عمل چه نتیجه ای حاصل بشه دیگه ...