نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: makeing some changes in CV to show in embassy

پیش فرض makeing some changes in CV to show in embassy

can I make some changes in my primary CV that I've sent to university to show it in embassy?
    for example I have a farsi article and when I was applying it has acceptance to be published in a magazine and I mentioned it in my CV bau cause of some troubles for that magazine it is not published yet and I prefer to omit it from my cv.
    or another axample is aboout a part time job that I had for a limited period of time without any contraction but I mentioned it in CV for university and now I prefer to omit it
    will they compare this CV with my Primary CV that I've sent to university?
    will it cause some problems?
    thank you

Senior Member

پیش فرض پاسخ : makeing some changes in CV to show in embassy

تغییرات تو publication زیاد مهم نیست، چون مرتبا update میشه. گر جه هیچ دلیلی نداره اون article رو حذف کنی.
    در مورد کار پاره وقت، توصیه میکنم که اگه تو CV دانشگاهت در موردش نوشتی، تو CV که به سفارت میدی هم بنویس. چون به سابقه کار حساس هستن و تفاوت ها و تناقضات ممکنه زمان کلی شدنت رو طولانی کنه.

پیش فرض پاسخ : makeing some changes in CV to show in embassy

من خیلی ساده از مسئو ل international students office که برام ای 20 رو صادز کرده بود پرسیدم. خیلی خانوم خوبیه و همیشه کمک می کنه. به من گفت که تا حالا چیزی در این مورد نشنیده و گفت از فلانی بپرس میدونه که من نپرسیدم دیگه.

تازه تو سفارت هم به دلایل مختلف چون مصاحبه من یکم طولانی شد و خودم بعدش با افیسر وایسادم صحبت کردم و ... که تو تاپیک های دیگه شرحشو نوشتم، از افیسر رفاقتی ;D پرسیدم که من نسبت به اون CV که براتون میل کردم اینCVرو یکم تغییر دادم. البته گفتم که edit کردم و یه چیزی تو مایه های update . اونم گفت که همین cv که دادی دست من مهمه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)