صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: بورس وزارت علوم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : بورس وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط rfdesign نمایش پست ها
    البته زمان این دستور العمل تمام شده ولی سوال اینه در تصویر زیر شرط معدل برای بورس در دوره ی لیسانس 14 قید شده ،

http://iranscholarship.msrt.ir/images/forms/ezam901.jpg

آ
    یا واقعا با معدل 13 دوره ی لیسانس و 16 دوره ی فوق لیسانس ، باید قید اینگونه بورس ها رو زد؟
    البته هنوز فرصت برای ثبت نام وجود داره. در این لینک ذیل که 26 مرداد هست نوشته 2 ماه فرصت هست و ثبت نام از آبان 90 شروع میشه:
    http://iranscholarship.msrt.ir/news/256--2-
    ویرایش توسط sysco : September 16th, 2011 در ساعت 12:50 PM
    inactive account

Senior Member

من یکی دو نفر که سالهای پیش از این بورسا گرفتن میشناسم...آقازاده تشریف داشتن...اینا فقط برا آقازادهاست تا با پول مفت مملکت بی هیچ زحمتی درس بخونن...متاسفانه باید بگم رزومشون هم ضعیف بود و کاملا رفاقت بازی شده بود...البته ممکن افراد باعرضه ای هم بینشون باشه...این نظر منه

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

سلام دوستان
    من پارسال برای دو دانشگاه اقدام کردم. البته از طریق آشنایی که در وزارت علوم داشتم مطلع شدم که خانم های مجرد به هیچ عنوان اعزام نخواهند شد و آقایان مجرد نیز شانس بسیار پائینی برای انتخاب دارند. با این وجود برای هر دو دانشگاه دعوت به مصاحبه شدم. یکی از دانشگاه ها 4 نفر رو دعوت کرده بود که از میان ما استادم که خانم متاهلی بود به وزارت معرفی شد. دومین دانشگاه من رو به وزارت معرفی کرد و من هم در سایت رزومه اشون ثبت نام کردم. اما دیگه هیچ خبری نشد و وزارت هم نهایتاً اسامی رو اعلام کرد و خبری از اسم من نبود!
    یکی از آشنایانمون که از این بورس استفاده کرده، استاد دانشگاه ، متاهل و پدر 2 فرزند بوده!
    ناگفته نمونه که توی مصاحبه مقاله علمی پژوهشی براشون خیلی مهم بود! (توی رشته ما آی اس آی کم هست)
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member

سلام
    من خودم بورس وزارت علوم هستم
    نه یک روز سابقه ی بسیج داشتم نه آقازاده ام و نه پارتی داشتم
    رزومه ام بد نبود مکانیک شریف فوق گرفتم با معدل 17.8 دو مقاله آی اس آی داشتم سه تا مقاله داخلی و آیلس 7.5
    سال 88 بورس را قبول شدم و هنوز دارم دنبال کارهش می دوم خیلی پشیمونم که اصلا برای این بورس اقدام کردم کاش مثل خیلی از دوستام از دانشگاه های اون ور فاند می گرفتم واقعا پوستم کنده شد. اگه رزومه خوبی دارین هیچ وقت این ریسک رو نکنین خودتون برید برای ادامه ی تحصیل.من الان می خوام برم سوییس و از من 200 ملیون وثیقه گرفتن ولی هنوز کارم درست نشده این بورس فقط برای ادامه ی تحصیل در دکتراست
    خانم ها حتما باید متاهل باشن و از آقایون هم تعهد می گیرن ظرف 6 ماه متاهل شوند!
    یه مصاحبه ی علمی داره یه مصاحبه عقیدتی من بسیج و این چیزها نداشتم ولی چون فرد مذهبی هستم از پس سوالات عقیدتیش بر اومدم
    در هر صورت من اصلن این بورس را توصیه نمی کنم به درد سرهاش نمی ارزه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hoo_ab نمایش پست ها
    و از آقایون هم تعهد می گیرن ظرف 6 ماه متاهل شوند!
    in Iran or overseas?

amazing Iranians.

Junior Member

وقتی حکم بورس را گرفتین تا 6 ماه بعدش که ممکن ایران باشین یا اون ور آب! این دیگه براشون فرقی نمی کنه

Junior Member

من دو سال پیش (فروردین 89) برای مصاحبه دعوت شدم. برای مصاحبه و قبولی در آن یکی دیگر از شرایط داشتن معرفی نامه از یک دانشگاه یا سازمان است که من نداشتم. بقیه افرادی که اومده بودند از یک دانشگاه حالا یا با پارتی یا با تدریس به صورت حق التدریسی و .... آشنا بوده و معرفی نامه داشتند.

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

سلام دوستان
    به نظر من وقتتونو الکی تلف نکنید
    من رتبه یک کنکور ارشد
    معدل 18 کارشناسی 18/8 ارشد
    دبیر انجمن های علمی
    4 مقاله 2 تا ISI و 2 تا ISC
    22 تا سرتیفیکیت که اکثرا جز هیئت اجرایی بودم
    و...
    اما آخرش رئیس بیسج دانشگاه و که شبانه، 1 ترم مشروطی در لسیانس، زبان که چه عرض کنم
    و در کل داغون...
    بورس آلمان شدن
    که به نظر من واقعا منطقیه!!!

Junior Member

با سلام به شما
    میخواستم بدونم شرط معدل لیسانس برای بورس دکترا چقدر جدی هست یعنی با معدل لیسانس 13.6و فوق لیسانس 17.8 چقدر میشه امیدوار بود و نمره زبان mche داشته باشیم
    بسیار متشکرم
    ویرایش توسط shamim65 : September 26th, 2011 در ساعت 09:27 PM

Junior Member

من یک صحبتی دارم. بیاین بگیم حالا اگر بورس بهمون دادن از اینور، در حالی که می تونی از اونور بورس بگیری چی؟؟ منظورم این هست که جایابی بشی. این رو واسه کسایی می گم که می خان برگردن و عضو هیأت علمی بشن.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)