صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 191

موضوع: در فاصله Interview تا Clear شدن، بهتره چه کارهایی رو انجام بدیم؟

پیش فرض اوقات انتظار را چگونه می گذرانید؟

پیرو خبری مبنی بر درصد بالای کلیر نا شدگان امسال و دیفر کردن پذیرش ها به ترم آینده و نیز با توجه به مدت نسبتاً زیادی که تا شروع ترم بعد باقیست و بلاتکلیفی این جماعت تحصیلکرده، جای سوال باقی می ماند که دوستان گرامی هریک از این فرصت چگونه بهره می برند؟ مسلماً عده ای به رتق و فتق امور باقی خواهند پرداخت، عده ای به انجام اموری که تا کنون فرصت انجام آن را نمی یافتند و قص علی هذا.. ;D این تاپیک مدخلی باشد برای این جرگه از دوستان تا با اعلام کار های جاری خود، به دیگران نیز کمک کنند تا بهترین کار در شرایط موجود را درست تر انتخاب کنند.

حقیر در کلاس مکالمه زبان انگلیسی نامنویسی کرده ام و لاغیر. اما تصمیم دارم یک دوره از درس گرانش را نیز مطالعه کنم و پیگیر کار پژوهشی ترم گذشته ام هم باشم و اگر نتیجه ای حاصل شد در قالب مقاله در اختیار مشتاقان علم و دانش قرار دهم. اگر خداوند توفیق دهد.
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اوقات انتظار را چگونه می گذرانید؟

نظراتي كه در
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg54290
    هست هم ممكنه به درد بخوره.

قطعاً اون تاپیک هم موثره. اما اگر دقت کنین اون بچه های اون تاپیک همه کلیر شدند و اکثراً رفتند. رفتند و خفت ما رو ندیدند فاصله ماحبه تا رفتن اونا خیلی کوتاه تر از ما بود که دیفر کردیم و موندیم برا ترم بعد. قطعاً کارا در این مقطع موتونه متفاوت باشه. Come on
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

ايشالا كه همه كلير ناشدگان به زودي كلير بشن و به اين ترمشون برسن.

ولي دوستان يه سوال!!! ممكنه بعضيا تون به فكر افتاده باشين كه در اين فرصت براي سال ديگه دوباره اقدام كنيد، يا اينكه همچنان منتظر جواب سفارت آمريكا مي مونيد؟

چرا سال بعد؟ برای پذیرش بهتر؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نه لزوما براي پذيرش بهتر.
    بلكه ممكنه خداي نكرده بعضيا كلير نشن و تا اونجايي كه خيلي ها مي گفتن، مثل اينكه امسال بعضي از بچه ها به هواي اينكه با ok شدن يكي از دانشگاه‌هاي آمريكا ديگه همه چي حله، پذيرش كشورهاي ديگه رو رد كردند.

samaneh_f
    Guest

24 ساعت روز فقط وقت تلف کردن در اینترنت و ایمیل به admission office و عبادت.

برای smirshekari :

از کلاس مکالمه ای که می رید راضی هستید؟ اسم کلاستون و محلش رو اگه مشکلی نیست ممکن ِ بگید؟

Barcelona
    Guest

من كه دارم تز انجام مي دم ولي اگه مثل شما بي كار بودم يه ساز رو شروع مي كردم. يكي از دوستامم كه در انتظاره، ميره باشگاه بدنسازي. مي تونين يكم با دوستاتون هم بگردين چون ديگه نمي بينينشون. درباره ي درس خوندن هم اين همه درس خوندين كجا رو گرفتين؟ :-\

saeede83
    Guest

منم خیلی بیکارم. به هر کدوم از دوستام که اون ور هستن گفتم چی کار کنم، گفتن با خونواده و دوستات باش. استراحت بکن که برای کلی درس خوندن اینجا آماده باشی. مسافرت برو و کتاب فارسی بخون.
    منم با درس خوندن موافق نیستم، قراره بریم اونجا 5،6 سال یه ریز درس بخونیم، حالا که وقت داریم یه کم استفاده کنیم

من که تو این 1 سال و خورده ای که تز انجام میدادم و هنوزم تموم نشده!!! کتاب باز نکردم و همه چی یادم رفته . می خواستم یکم درس بخونم ولی اصلاً حسش نیست