صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 191

موضوع: در فاصله Interview تا Clear شدن، بهتره چه کارهایی رو انجام بدیم؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : اوقات انتظار را چگونه می گذرانید؟

سلام

من خوشبختانه چون از محل کارم استعفا ندادم و اخراجم هم نکردند و طریقت اپلای رو باری به هر جهت و تیری تو تاریکی انداختم -بخصوص در مورد هم پذیرش و هم ویزا از امریکا- مسیر زندگیم رو دارم ادامه میدم-اگرچه سوال "پس تو چرا هنوز ایرانی" گاهی اذیت کننده است ولی خب همینه که هست
    بدلیل دسترسیم به اینترنت و کارهای محوله مجبورم خیلی وقت ها on line باشم و فرووم هم همیشه بازه جلوم بخصوص اینروزها واسه کارها و سوالهایی که واسه پیک آپ و .. دارم
    سعیده راست میگه- من حوصله درس خوندن ندارم بعدا وقت هست واسه اینکار
    تفریح و با دوستامم گاهی- Xbox هم بازی میکنم و بیشتر تیم برزیل رو انتخاب میکنم بازی باحالیه: واسه افزایش قدرت تصمیم گیری در طریقت ویزا و اپلای

به samaneh-f
    کلاس های فرهیختگان دانشگاه، خیابون گیشا، پارسال یه دوره کوتاه برا تافل رفتم خوب بود.

در مورد بحث اصلی:
    منم فکر می کنم حالا که وقت هست یکم (البته با فشار کم) درس بخونیم و داشته هامون رو مرور کنیم بهتره. با خانواده بودن و مسافرت رفتن و کتاب فارسی و دوستان رو من تا وقتی ویزا نخوره تو پاسپورتم اصلاً نمی تونم انجام بدم.. کلاس تفریحی یا ورزشی باحال کسی سراغ نداره؟ مثلاً شطرنج، فلسفه، تیر اندازی با کمان و... 8) میگن فدراسیون قایقرانی کلاس آموزش کاناپولو گذاشته، راسته؟؟ ;D
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

Barcelona
    Guest

كلاس رقص هم خوبه. فردا مي خواين برين ديسكو روتون نميشه. :-\
    اصلا بياين يه انشاء بنويسيم درباره ي اينكه اوقات بي كاريه قبل از تميزي خود را چگونه مي گذرانيد.
    علاقه مندان مي تونن داستان هم بگن در اين زمينه. اگه شعر هم گفتين كه چه بهتر.
    آثار خود را به صندوق پستي: 77055
    يا آدرس پست الكترونيكي:
    allafha@applyabroad.org
    بفرستين.
    به نفرات برتر يك دستگاه پيام خصوصي آفرين تعلق مي گيره.

به جز Xbox ، وضع زندگی منم دقیقا شبیه countdown هست. کار و اذیت شدن از این سوال چندش آور و آن لاین بودن دائمی. فقط آشکارا آرژانتین رو به برزیل ترجیح میدم در تمام موارد.

من با countdown تو بازی اشتراک دارم البته 07 و فقط آرزانتین اونم بخاطر L. Messi
    فکر کنم یکی از علتهای تموم نشدن تز هم همین باشه ;D

Junior Member

من پشت سر هم مي‌رم مسافرت. سايت سفارت رو هم هر دو سه روز يکبار چک مي‌کنم. دارم به اعصابم استراحت مي‌دم يه مقدار.

راستي اينم چند تا کار که البته خودم همشو نکردم، ولي مطمئنن بدرد خواهد خورد:

1- اگه پسرين با چند تا ورزش آمريکايي آشنا بشين! حداقل قوانينشو ياد بگيرين. مثلا سافت بال، بيس بال، فوتبال آمريکايي، لکراوس (اين يکي دخترونه هم هست). آدم اگر با چيزهايي که در جايي محبوبه آشنا نباشه سخت مي‌تونه با مردم ارتباط برقرار کنه.

2- ورزش کنيد و بدن خودتونو بسازيد. در آمريکا چند ماه اول سختي خواهيم داشت. يک بدن قدرتمندتر و روحيه بهتري که در اثر اون بوجود مي‌آد بهتر مي‌تونه سختي‌ها رو تحمل کنه.

3- سريالهاي محبوب آمريکايي رو ببينين تا مثل مورد 1 حرفي براي گفتن با آمريکايي‌ها داشته باشين.

4- اگه مي‌خواين خيلي خفن بشين و مثلا خود آمريکايي‌ها رو impress کنيد،‌ بهتره يه دوره‌هايي مثل غواصي و موج سواري تو همين ايران (تو کيش هست) ببينيد تا يه چيزي بلد باشيد که اکثرا بلد نيستن! مخصوصن اگر شهرهاي ساحلي قراره برين.

5- اگر زبانتون خوب نيست،‌ همه موارد بالا رو فراموش کنيد و تمام وقت زبان بخونيد. من دارم با خود آموز Rosseta Stone زبان اسپانيولي مي‌خونم تا اونجا يه سلام عليکي هم با هيسپنيک ‌ها داشته باشم. it's cool

6- اين ايميلهايي که بعد از درست شدن ايميل دانشگاه جديدتون روزي پنج شش تا دونش مياد رو يه نگاهي بندازين. ديد خوبي به آدم مي‌ده که اونجا چه خبره. مثلا راجع به گروههاي فيلم و تفريح نگاه کنين ببينين بچه‌ها اونجا چي کار مي‌کنن.
    در خرابه، زنگ بزنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

ما هم جوانی کردیم کار را بی خیال شدیم، الان بدجوری احساس بطالت می کنم. مضاف بر اینکه دانشگاه هنوز رضایت رسمی خودش مبنی بر دیفر ترم برای ژانویه را اعلام نکرده! البته ما هفته پیش تمیز شدیم.
    من هم دارم به فکر کلاس زبان می افتم که به شدت ضروریه. friends دیدن هم بد نیست در راستای اعتلای زبان. روزی 7-8 قسمت! چک کردن apply abroadهم که واجبه در روز. ولی تا وقتی بلیطمون را رزرو نگرفتیم من دست و دلم به استراحت نمی ره! فامیلم که کچلمان کردند که چی شد؟ پس نمی رین!من نمی دونم جای کی رو تنگ گردم..

در راستای پیشنهاد شماره یک از ارسال k1prime مشاهده سایت زیر توصیه می شود:
    http://www.america.gov/persian/amlif...ts/games.html#
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

سلام
    موضوع خیلی خوبیه واسه بحث

من 1و2 تا کلاس تو دانشگاهمون می خواهم برم. البته به فکر کلاس زبانم هستم.

البته من هنوز تمیز نشدم و نگرانم. راستی دوستان می تونیم با هم جلسه هم بزاریم

Junior Member

شنا كردن زياد، ديدن سريال lost به طور مداوم، دوچرخه سواري تو پارك چيتگر، رفتن به بام تهران براي قدم زدن (شبا خيلي باحاله)، كله پاچه 4 صبح تو مهر شهر! كمي درس خوندن، با خانواده و دوستان بودن و ديگر هيچ.

البته كلاس زبان رو هم موافقم اگه يه كلاسه خوب براي فقط مكالمه معرفي كنيد.