صفحه 5 از 20 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 191

موضوع: در فاصله Interview تا Clear شدن، بهتره چه کارهایی رو انجام بدیم؟

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اوقات انتظار را چگونه می گذرانید؟

من كه جدا دارم ديوانه مي شم من جزو فرا كلير ها هستم يه دختر شاد و با انگيزه شدم عين اين افسرده ها البته سعي مي كنم كوه برم ( تنهايي ) موزيك گوش بدم ( تنهايي ) اما هيچ كدوم فايده اي تا حالا كه نداشته دوستام هم كه همه رفتند اون ور ما مونديم . تنهايي و تنهايي هم براي دختري مثل من كه اصلا حال نمي ده من عاشق شلوغي و شيطنتم بدتر دارم افسرده مي شم حالا هم نا اميدانه متظر ري كليرنسم!!!!!!
    HAPPINESS

Barcelona
    Guest

من يه ايده دارم. من و خيلي از بچه ها هنوز داريم تز مي نويسيم. اين فروم هم كه كلي بي كار داره. بياين نفري 10 صفحه تز ما رو بنويسين. هم دعاي خير ما باعث ميشه Clear بشين. هم تو اين دنيا هم آخرت خير مي بينين. مي بينين؟ همش منفعته!!!!

Senior Member

خوش به حالتون. چقدر خوش می گذرونید!
    منم درس خوندن و فعالیت علمی رو اصلا توصیه نمی کنم. زبان هم فقط اگه مشکل اساسی دارید و گرنه اونم نخونید.
    تا می تونید پیش دوستان و خانواده باشید و همه رو برید ببینید. مثلا اگه یه عمه یه شهر دور دارید که ایران بودید هم نمی دیدیش و دلتون هم تنگ نمی شد، برید ببینیدش چون اینجا بیاید دلتون تنگ می شه براش! الان بهترین فرصت برای یاد گرفتن یه سری مهارت هاس که همیشه دوست داشتید یاد بگیرید و وقت نداشتید. مثل اون چیزایی که بچه ها گفتن. من همیشه دنبال چند ماه خالی بودم که هیچ وقت اتفاق نیفتاد. خلاصه حسابی خوش بگذرونید. هیچ جا مثل ایران آدم نمی تونه fun داشته باشه.

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    هیچ جا مثل ایران آدم نمی تونه fun داشته باشه.
    اینو جدی جدی داری می گی؟؟؟
    اگه این طوره زیاد به خودمون دردسر آمریکا اومدن ندیم. دوستای من که کانادا هستن از لحاظ امکانات تفریحی خیلی راضین. آمریکا این طوری نیست؟
    شما خودت اگه الان ایران بودی و دو سه ماه وقت داشتی یه کار مفید بکنی چی کار می کردی؟ به جز گشت و گذار با خانواده و دوستان!

Junior Member

اگر به این فکر کنین که عزیزترین کساتونو ممکنه 4-5 سال نبینین اون موقع معنی fun در ایران رو بهتر می فهمین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    هیچ جا مثل ایران آدم نمی تونه fun داشته باشه.
    اینو جدی جدی داری می گی؟؟؟
    اگه این طوره زیاد به خودمون دردسر آمریکا اومدن ندیم. دوستای من که کانادا هستن از لحاظ امکانات تفریحی خیلی راضین. آمریکا این طوری نیست؟
    شما خودت اگه الان ایران بودی و دو سه ماه وقت داشتی یه کار مفید بکنی چی کار می کردی؟ به جز گشت و گذار با خانواده و دوستان!
    ممکنه یه سری امکاناتی اینجا باشه که اونجا نیست ولی به نظر من آدم وقتی واقعا بهش خوش می گذره که در کنار خانواده یا دوستانی که خودش انتخاب کرده باشه. هر جایی یه عده ایرانی هستن که اکثرا اوقات فراغت رو با هم می گذرونن. ولی حق انتخابی وجود نداره. به هر حال اینجا هم خوبه به خصوص اگه خوش شانس باشی و از اطرافیانت راضی باشی.
    من اگه ایران بودم برنامه ریزی می کردم و هم سر کارم می رفتم (نیمه وقت) و هم تفریح و یاد گرفتن یه ساز.

به Aya Napa:

مگه شما کلیر نشدید؟!
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

نقل قول نوشته اصلی توسط smirshekari
    به Aya Napa:
    مگه شما کلیر نشدید؟!
    دوست عزیز

از پیغام خصوصی هم گاهی استفاده کنید

این تاپیک مربوط به گذراندن اوقات انتظاره نه کلیرنس
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

خواستم همه در جریان باشن که نویسندگان این تاپیک بعضی ها کلیر شدن بعضی ها هم نشدن! ;D ولی کلاً چشم..
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

سلام دوستان

بیایید تو این فرصت چند تا اردو تفریحی - فرهنگی بزاریم 8)

خوش میگذره ها