صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 1314151617181920212223
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 229 , از مجموع 229

موضوع: مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

با سلام. من بعد از دو مصاحبه ای که از طریق اسکایپ داشتم برای مصاحبه حضوری به دانشگاه گنت دعوت شدم (مصاحبه دکتری). متاسفانه درخواست ویزام رد شد. سفارت به من گفته بود نوع درخواستم باید ویزای کاری باشه و همه مدارک رو داشتم از جمله رزرو بلیط و هتل که خود دانشگاه گرفته بود.
    مواردی که ایرادگرفتن شامل نبود دلایل کافی برای این سفر دو روزه است (در حالی که دعوت نامه داشتم)، دلایلی برای وضعیت شغلی در ایران ارایه نشده (خوب من گزینه unemployed رو زده بودم تازه فارغ اتحصیل شدم کار کجا بود) و دیگه این که تاریخ دعوت نامه گذشته (از زمانی که من مدارکم رو تحویا سفارت دادم بیشتر از یک ماه گذشته خوب معلومه دیگه تاریخش گذشته ولی استاد مربوطه در دعوت نامه ذکر کردن که تاریخ رو عوض میکنن در صورت تاخیر). الان من باید کلا دوباره برای ویزا اقدام کنم؟ چه نوع ویزا؟ لطفا راهنمایی کنید. متشکرم.

Junior Member

سلام
    من پذیرش مشروط فوق لیسانس دارم مشروط به اینکه 2000 یورو پول بریزم تا پذیرش قطعی بیاید.
    اگر ویزای من به هر دلیلی رد شود ایا این پول بر می گردد ؟
    مرسی از راهنمایی تون

Junior Member arash_eu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KU

سلام. کسی اینجا تجربه انتظار برای الحاق همسر در بلژیک داشته؟ چقدر باید منتظر بمونیم؟ الان ماه ششم هست من بلژیکم ولی هنوز الحاق انجام نگرفته... دارم وکیل می گیرم بابت تبعیض نژادی علیه غیراروپایی ها از دولت بلژیک شکایت کنم؛ مطابق اصول حقوق بشر سازمان ملل، چندین مورد نقض آشکار حقوق شهروندی در پروسه ی الحاق به همسر برای غیراروپایی ها صورت می گیره. بالاخره یکی باید جلوی این همه اجحاف و بی عدالتی رو بگیره یا نه؟ قربونش برم هموطنای گلم که پاشون میرسه اینور، جواب سلام همو هم نمیدن!!! انگار بچه ی ناف اروپا هستن!!! بابا از سی کیلومتری ایرانی بودنت داد میزنه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_eu نمایش پست ها
    سلام. کسی اینجا تجربه انتظار برای الحاق همسر در بلژیک داشته؟ چقدر باید منتظر بمونیم؟ الان ماه ششم هست من بلژیکم ولی هنوز الحاق انجام نگرفته... دارم وکیل می گیرم بابت تبعیض نژادی علیه غیراروپایی ها از دولت بلژیک شکایت کنم؛ مطابق اصول حقوق بشر سازمان ملل، چندین مورد نقض آشکار حقوق شهروندی در پروسه ی الحاق به همسر برای غیراروپایی ها صورت می گیره. بالاخره یکی باید جلوی این همه اجحاف و بی عدالتی رو بگیره یا نه؟ قربونش برم هموطنای گلم که پاشون میرسه اینور، جواب سلام همو هم نمیدن!!! انگار بچه ی ناف اروپا هستن!!! بابا از سی کیلومتری ایرانی بودنت داد میزنه!
    سلام دوست عزیز
    از اینکه ایرانی های خارج کشور با شما رفتار خوبی نداشتم ناراحتم ولی بنده خودم دوستانی داشتم که برخوداشون خیلی خوبه و خیلی به هم کمک میکردن، در مورد سوال شما:
    تجربه ها در مورد الحاق همسر خیلی متفاوت بود، وردهایی را سراغ دارم که دانشجوی دختر بوده با فاند دولت بلژیک، ویزای الحاق همسرش رد شد و مجبور شدن برگردند به ایران. روال مشخصی نداره، گاها دیده شده که به دلایل غیرمنطقی رد شده.
    تنها راهی که به نظر میرسه مفید باشه اینه که از مسئولین دانشگاهتون بخش international office پیگیری موضوع رو انجام بدید البته اگه پیگیری هم زیاد باشه ممکنه نتیجه عکس بده، در مورد استفاده از وکیل هم به عنوان روش آخر توصیه میشه ولی هزینه بر و زمان بر است.

Junior Member

سلام
    من متوجه شدم زمان پر کردن اپلیکیشن فرمبه فینگرپرینتی که 4 سال پیش همسرم انجام داده بود برای سفارت سوئد و ریجکت شده بود اشاره ای نکردم و این هفته نوبت سفارت دارم
    بنظرتون چکار می تونم بکنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

دوستان. من از یه استاد اوکی گرفتم. نمره تافل تعیین شده از طرف دانشگاه 79 هست من نمرم 77 هست. استاد گفت نیازی نیست دوباره امتحان بدی. میخواستم بپرسم توی سفارت مشکلی پیش نمیاد؟ اونجا حداقل نمره زبانی تعیین نشده؟
    و اینکه من هیچ چیزی از مراحل گرفتن ویزا نمیدونم دوستان لینک یا فایلی دارین که کمکم کنه؟بدونم چه چیزهایی لازم هست و چه مراحلی داره؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط nadi4837 نمایش پست ها
    دوستان. من از یه استاد اوکی گرفتم. نمره تافل تعیین شده از طرف دانشگاه 79 هست من نمرم 77 هست. استاد گفت نیازی نیست دوباره امتحان بدی. میخواستم بپرسم توی سفارت مشکلی پیش نمیاد؟ اونجا حداقل نمره زبانی تعیین نشده؟
    و اینکه من هیچ چیزی از مراحل گرفتن ویزا نمیدونم دوستان لینک یا فایلی دارین که کمکم کنه؟بدونم چه چیزهایی لازم هست و چه مراحلی داره؟
    قاعدتاً سایت سفارت اولین جاییست که باید بهش مراجعه بفرمایین! توصیه می کنم لینک رو دقیق مطالعه کنید
    در اونجا خواهید دید که برای الباقی اقدامات باید به VFS مراجعه بفرمایید و بر اون اساس جلو برید.

اگه استادتون با سطح زبانی که دارید اوکیه نیازی به امتحان مجدد نیست
    موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

من از دانشگاه UClovian پذیرش گرفتم به مدت یک سال برای مقطع Advancee Master که کورس درسی من انگلیسی هستش و در دانشگاه NAMUR ارائه میشود. من الان در مورد سفارت مشکلات زیادی دارم اول از همه سوالم اینه که مدارکم رو باید به زبان انگلیسی ترجمه کنم یا فرانسه؟( من مدارکم رو با ترجمه انگلیسی مهر ناتی فرستادم برای دانشگاه)
    سوال دومم اینکه؟ من برای تایید مالی آیا برام از استرالیا میتونن من رو حمایت مالی کنن و من ایشون رو به عنوان حامی مالی به سفارت معرفی کنم؟
    خیلی ازتون ممنون میشم جواب سوالات منو بدید ! اصلا نمیدونم باید چیکار کنم!!!

Junior Member

سلام دوستان
    میشه لطفا کمک کنید در صورتی که مدت زمان بررسی ویزا خیلی طولانی شد، چط.ر میشه پیگیری موثری داشت تا جواب بدن؟
    من الان 9 ماهه منتظرم و کلی به اداره مهاجرت ایمیل زدم. سفارت هم کلی پیگیری کردم ولی میگن کاری از دستشون برنمیاد.
    ممنون میشم کمکم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)