صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 229

موضوع: مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

پیش فرض مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

دوستان من روزی که مدارکم و تحویل می دادم آفیسر بهم گفت چون حساب ضامنت خیلی خوبه و مشکلی نیست 2-3 روزه ویزات آماده است روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه میتونی با بلیط هواپیما بیای تحویل بگیری. تا امروز هم من منتظر شدم بهم خبر بدن که ویزا آماده است اما هنوز خبری نیست. به نظرتون ممکنه که همین حرفش اوکی نهایی باشه و باهام تماس نگیرن؟

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    دوستان من روزی که مدارکم و تحویل می دادم آفیسر بهم گفت چون حساب ضامنت خیلی خوبه و مشکلی نیست 2-3 روزه ویزات آماده است روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه میتونی با بلیط هواپیما بیای تحویل بگیری. تا امروز هم من منتظر شدم بهم خبر بدن که ویزا آماده است اما هنوز خبری نیست. به نظرتون ممکنه که همین حرفش اوکی نهایی باشه و باهام تماس نگیرن؟
    والا روزی هم که من مدارک و دادم آفیسر گفت بورست خیلی خوبه و مشکلی نخواهد بود. اما امروز روز دهم که می گذره اما هنوز خبری نیست

ما روز بعد شما مدارک رو تحویل دادیم.ضامنمون خارج از کشور بود.پرسیدیم گفتن تماس میگیریم از اقا سعید هم پرسیدیم گفت به بچه هایی که 2 هفته پیش اقدام کردن امروز زنگ زدم.منم کلی سترس دارم که زودتر ویزا بدن که ما به پرواز برسیم

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

No. They will call to inform you about the result for sure
    It takes a couple of weeks these days. don't worry

Sorry. no Persian keyboard here

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

دوستان از بعد از 4 شهریور که به یه سری از دوستان تماس گرفتن و خبر رسیدن ویزاشون رو بهشون دادن، دیگه از سفارت به کسی زنگ زدن اصلا؟
    هفته ی پیش که رسما مملکت تعطیل شد... حالا ماهایی که ویزامون تو صف مونده باید چکار کنیم؟ یعنی کی می خوان بهمون خبر بدن؟
    داره دیر می شه که؟!
    من کم کم دارم روان پریش می شم...!

دوستان کسی از روند ویزا خبری نداره؟بچه هایی که اول و دوم شهریور سفارت بودن.با کسی تماس گرفتن؟

بچه ها من دیگه واقعا دارم نگران می شم، 16 روز گذشته پس چرا خبری از ویزا ها نیست؟ یعنی هیچ جور نمی شه پیگیری کرد؟ آفیسر به من گفت 3-2 روزه ویزات آماده است برو بلیط بگیر، اینجوری که ما به پرواز نمی رسیم. من فردا زنگ می زنم سفارت، دیگه نمی تونم صبر کنم
    من الان شدم سه هفته! نمی دونم واقعاً چه کار باید کرد... بلیتم رو هم برای هفته ی دیگه گرفتم که به نظر می آد بهش نمی رسم...
    از دو هفته پیش تا الان هم انگار هیچ خبری نیست... یا اگر هم خبری بوده دوستان کم لطفی کردن و خبری ندادن از نتیجه ی ویزاشون...
    یک کم مشکوک به نظر می آد شرایط! به نظر شما این طور نیست؟ یعنی مشکلی پیش اومده؟ امیدوارم این طور نباشه...
    ولی از همه دوستانی که درخواست ویزای دانشجویی دادن امسال، ملتمسانه خواهش می کنم که بقیه رو هم در جریان تجربیات و نتیجه ی ویزاشون بذارن...
    نتایچ ویزا رو لطفاً در صفحه ی نتایج ویزای بلژیک وارد کنید.
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

دوستان، توی این سایت می شه وضعیت پرونده ی ویزای بلژیک رو چک کرد: infovisa.ibz.be
    توی باکس اولی تهران و توی باکس دومی شماره پرونده تون رو وارد کنید.
    از قرار معلوم فقط پرونده هایی رو نشون می ده که به بلژیک ارسال شدن.
    ویرایش توسط shahroudy : September 7th, 2011 در ساعت 06:05 PM دلیل: تصحیح لینک
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

بچه ها من دیگه واقعا دارم نگران می شم، 16 روز گذشته پس چرا خبری از ویزا ها نیست؟ یعنی هیچ جور نمی شه پیگیری کرد؟ آفیسر به من گفت 3-2 روزه ویزات آماده است برو بلیط بگیر، اینجوری که ما به پرواز نمی رسیم. من فردا زنگ می زنم سفارت، دیگه نمی تونم صبر کنم
    منم دیگه داره حالم بد میشه.اینجوری به پرواز نمیرسیم.رو حساب اینکه به همه یکی دو هفته ای دادن منم بلیط گرفتم.چرا به ما که رسید اینجور شد

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    دوستان، توی این سایت می شه وضعیت پرونده ی ویزای بلژیک رو چک کرد: infovisa.ibz.be
    توی باکس اولی تهران و توی باکس دومی شماره پرونده تون رو وارد کنید.
    از قرار معلوم فقط پرونده هایی رو نشون می ده که به بلژیک ارسال شدن.
    من زدم اما سر در نیاوردم.از کجا باید چیزی فهمید؟به داچ یا فرانسه است.میشه راهنمایی کنین

صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)