صفحه 2 از 23 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 229

موضوع: مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    من زدم اما سر در نیاوردم.از کجا باید چیزی فهمید؟به داچ یا فرانسه است.میشه راهنمایی کنین
    آنا جان فکر می کنم این سایت برای موارد خاصی باشه چون من که زدم به داچ نوشته بود که چنین پرونده ای موجود نیست و... فکر نمی کنم که همه ی ویزا ها رو ارجاع بدن بلژیک که توی این سایت درج بشه.
    ویرایش توسط samiii22 : September 8th, 2011 در ساعت 10:40 AM

من زدم اما سر در نیاوردم.از کجا باید چیزی فهمید؟به داچ یا فرانسه است.میشه راهنمایی کنین
    می تونید متنی که براتون می آره رو کپی/پیست کنید توی مترجم گوگل به این آدرس: http://translate.google.com و ببینید که چی می گه؟

خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

من دیروز به سفارت ایمیل زدم که چی شد چرا دیر شد ویزا؟
    بهم جواب دادن که یک سری از درخواست ها از جمله درخواست من (چون رشته ام کامپیوتره) معلق شدن!!! (suspended)!!!
    و ارسال شدن بلژیک برای بررسی!!! معلوم هم نیست که کی جوابش بیاد! لطفاً تشریف و حالش را با هم ببرید!
    کلا فکر می کنم دیگه باید بیخیال بشیم و بریم از زندگی لذت ببریم تا هر وقت حال کردن بهمون بگن ویزا رو می دیم یا نمی دیم!
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

پیش فرض مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

دوستان، شما کسی رو می شناسید که توی دو هفته ی اخیر بهش ویزا داده باشن؟
    خیلی جالب شده... آخرین ویزاهایی که دوستان توی بخش نتایج ویزای بلژیک ثبت کردن، مربوط می شه به دوم شهریور...
    یعنی از اون موقع هیچ کس ویزای دانشجویی نگرفته؟
    کسی ایده ای در این زمینه نداره؟ سال های گذشته هم همین اتفاق افتاده؟

سفارت رفتن فایده ای داره؟اگه داره من فردا پس فردا یه سر بزنم

من امروز رفتم سفارت.
    ازشون پرسیدم که چرا دیر شده؟
    تنها جوابی که دادن (البته خیلی دوستانه و محترمانه) این بود که هنوز مدارکت برنگشته!
    یعنی این که برخلاف فرض اولیه، مدارک من رو فرستادن بلژیک...
    رشته ی من کامپیوتر بود و طبق تجربیات قبلی توی تهران باید بررسی می شد...
    حالا این که همه معطل موندن می تونه معناش این باشه که دیگه همه ی درخواست ها رو دارن ارسال می کنن بلژیک؟ الله اعلم!؟؟
    در هر صورت امیدوارم همین روزها یک کامیون DHL بیاد و مدارک همه ی ماها رو بیاره خالی کنه دم در سفارت... والله توی یک ون جا نمی شه این همه کاغذ!!
    این انتظار واقعا دیوانه کننده است...

دوستان اگه قرار باشه این هفته بیاد مال اونایی که 3 هفته پیش اقدام کردن میاد یا ممکنه همه با هم بیاد ؟مال ما وارد هفته 3وم شده

دوستان اگه قرار باشه این هفته بیاد مال اونایی که 3 هفته پیش اقدام کردن میاد یا ممکنه همه با هم بیاد ؟مال ما وارد هفته 3وم شده
    فعلا هیچ حدسی نمی شه زد...
    باید منتظر موند و تماشا کرد که چه می کنند...
    امیدوارم ویزای همه زود بیاد.
    یادمه یکی دو ماه پیش آقا سعید می گفتن که سفارت می دونه که دانشجوها باید به موقع برسن به کلاساشون لذا سعی می کنه کار همه رو به موقع راه بندازه!

دوستان کسی هست که تاریخ شروع کلاساش رسیده باشه و ویزاش هنوز نرسیده باشه؟

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

امروز (چهارشنبه) یکی از دوستان رفته سفارت واسه تایید مدارک و به اون ها گفته که ما 4 هفته است منتظر ویزا هستیم. اون ها هم گفتن که هنوز ویزاها نیومده و گویا مشکلی وجود داره، اما چه مشکلی هیچ چیزی در این مورد نگفتن.
    این دوستمون با خود کنسول هم صحبت کرده و اون گفته که یه مشکلی هست در صدور ویزاهای بچه های کامپیوتر، برق و مکانیک. البته گفته روابط بین ایران و بلژیک تغییر نکرده و این مسئله درون کشوری هست و ربطی به جایی نداره.
    این دوست عزیز با آقا سعید هم صحبت کرده و اون هم گفته ویزاها نیومده و فعلاً خبری نیست و گفته هیچ چیزی در مورد علت این که دیر شده و یا این که کی ویزاها میرسه نمی دونه.

ا- البته در ارتباط با موضوع رشته های کامپیوتر، برق و مکانیک، فکر نکنم صادق باشه، چون من حداقل یک نفر و می شناسم (rafat) که رشتش جزو اون سه تا نیست اما هنوز هم ویزاش نیومده.
    به هر حال این دوستمون به من این اطلاعات و داد و من هم گفتم این جا بگم تا دوستان فعلاً در انتظار تماسی از طرف سفارت نباشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)