صفحه 4 از 23 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 229

موضوع: مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

پیش فرض پاسخ : مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    "ضمناً از دوستان می خوام اگر قرار شد بریم اون جا در نظر داشته باشن که ایده ی خودمون بوده و کسی به ما نگفته این کار رو انجام بدید... نمی خوام به هیج وجه برای کسی مشکلی پیش بیاد..."
    دوستان انگار از حرف من برداشت اشتباه کردید. اون مورد که من گفتم فقط یک مثال بود. اگه قرار باشه بگیم که فلانی گفته پاشیم بیاییم که اصلا حرفمون دروغه. انگار خودتون هم جوگیر شدید و فکر کردید که کسی این و گفته؟!!
    این کار پیشنهاد shahroudy عزیز بود و خوب من هم با یک مثال سعی کردم دوستان رو به همکاری و کمک به سرعت انجام کارخودشون و دوستانشون ترغیب کنم. اگر برداشت اشتباهی از حرفم شده از همگی عذر می خوام.
    ولی انگار این پیشنهاد اغوا کننده بود، چون دوستانی که خیلی کم توی بحث ها شرکت می کردند بلاخره روزه سکوت رو شکستند. خوشحالم از این موضوع
    دوست عزیز منظور من مسوولین سفارت بود... توی یک پست دیدم نوشته بودند که آقای فلانی که توی سفارت هستند گفتند که خودتون باید یک حرکتی بکنید... گفتم اگر قراره ما کاری بکنیم یک وقت به حساب حرف ایشون نوشته نشه و براش بد بشه...
    ما خودمون تصمیم گرفتیم که بریم اونجا و دوستانه باهاشون صحبت کنیم...
    ویرایش توسط shahroudy : September 14th, 2011 در ساعت 07:05 PM
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

نقل قول نوشته اصلی توسط emad7105 نمایش پست ها
    بچه ها بیایید فقط حرف نزنیم ، عمل کنیم. از همین الان شروع می کنیم. هرکس با یکشنبه صبح موافقه بعد از نوشته‌ی من پست بذاره و یک عدد به عددی قبلی اضافه کنه تا بفهمیم چند نفر موافق هستند و میان حتماً

قرار: یکشنبه صبح سفارت
    پس من نفر اول
    تعداد موافقین: 1

"ضمناً از دوستان می خوام اگر قرار شد بریم اون جا در نظر داشته باشن که ایده ی خودمون بوده و کسی به ما نگفته این کار رو انجام بدید... نمی خوام به هیج وجه برای کسی مشکلی پیش بیاد..."
    عماد عزیز فکر کنم نظرسنجی به این نحو خلاف قوانین فروم باشه، لذا برای اعلام همراهی با حرکت یکشنبه کافیه دوستان همین جا اگر نظری دارن بگن و همراه اون بگن که میان، اگر نه با پیغام خصوصی با بقیه هماهنگ کنن...
    از همه بابت همراهیتون ممونم
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

نقل قول نوشته اصلی توسط behiariana نمایش پست ها
    ای کاش تو خود سفارت به ما میگفتن اینجوری میخوان کنن, اون موقع خیلی دستمون بازتر بود !!!
    معلوم نیست مدارکو با چه پستی فرستادن که بعد 3 هفته تو بلژیک میگن هنوز به دستمون نرسیده !!! حالا اگه هم برسه 3 هفته بزار روش که بررسی کنن بعدش دوباره حتما" 2 هفته طول میکشه مدارک برگرده ...
    این سفارت خوب بود که !!! چرا این جوری شد یهووو
    دوست عزیزم، سفارت از کجا می دونست که قراره همچین بشه؟ قوانین از بلژیک عوض شده یهو... البته مدنظر داشته باشید که هرسال سپتامبر همین وضعیت پیش می آد اما امسال چون تعداد هم بالا بوده اوضاع حادتر شده...
    پرونده ها تا اونجا که من می دونم با پست ویژه ی سیاسی می ره و می آد و اصولا هم بدون فوت وقت این کار باید انجام شه... یک سهمی از اون پولی که بابت درخواست ویزا دادیم مال همین کاره...
    پرونده های ما الان در وزارت Interior Affairs بلژیک منتظر بررسی هستن و این از قرار معلوم ربطی به خوب و بد سفارت نداره... سفارت بلژیک همچنان خوب و برخورد مسوولینش بسیار بسیار دوستانه است...

Junior Member

درسته خیلی دوستانست ! این رفتار دوستانه باعث شد من کرایه یه خونه رو از سپتامبر واریز کنم ! آفیسر با اطمینان گفت تو 4 روز ویزا میاد ! دروس من که نظری نیست 1 ماه دیر برم مشکلی نباشه !
    این کار سفارت اشتباه نبود بلکه بی کفایتی محض بود ! شما یه سر برو سفارت فنلاند, من به اونجا میگم رفتار دوستانه ! نه جایی که همش دروغ میگه و آدم باید شاهد ببره که حرفاتون دروغه و تازه یادشون میفته راستشو بگن !

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    آخرش نتیجه این بود که تمام درخواست های ویزای دانشجویی از سه-چهار هفته پیش ارسال شده به بلژیک و اون جا قراره تصمیم گیری بشه... Inferior Affairs Ministry هم بررسی می کنه درخواست های ویزا رو و نه امور خارجه!
    mehransunstar پرسید که من که باید هفته ی دیگه دانشگاه باشم و دیرتر برسم ممکنه دانشگاه دیگه قبول نکنه... و پاتریک جواب داد که طبق قانون تمام دانشگاه ها باید دانشجوها رو تا 15 نوامبر قبول کنن! و ما و بلژیک می دونیم این قضیه رو و لذا تا اون زمان هم ممکنه پردازش ویزاتون طول بکشه که امیدوارم به اون موقع ها نرسه و زودتر ویزاها بیان...
    بچه ها فکر می کنم اگر از طریق دانشکاه هامون اقدام کنیم زودتر به نتیجه برسیم. مثلا توی رشته ما 5نفر ایرانی رو پذیرش دادن و خوب بلاخره دانشگاه برای تک تک افراد برنامه ریخته و نمی خواد دانشجوهاش رو از دست بده. من فکر می کنم اگه از رئیس گروه رشته تحصیلی یا ریاست دانشکده بخواییم تا پیگیر ویزاها بشن بهتر و زودتر به نتیجه برسیم.

بچه ها فکر می کنم اگر از طریق دانشکاه هامون اقدام کنیم زودتر به نتیجه برسیم. مثلا توی رشته ما 5نفر ایرانی رو پذیرش دادن و خوب بلاخره دانشگاه برای تک تک افراد برنامه ریخته و نمی خواد دانشجوهاش رو از دست بده. من فکر می کنم اگه از رئیس گروه رشته تحصیلی یا ریاست دانشکده بخواییم تا پیگیر ویزاها بشن بهتر و زودتر به نتیجه برسیم.
    من که همین امروز یک ایمیل زدم برای دانشگاه و استادم و همه ی این مسایل رو برای اون ها هم توضیح دادم که مشکل برای همه ایرانی هاست و محدود به مورد من نیست!
    این فشار از داخل رو که باید همه دوستان از طریق دانشگاه به وزارت مربوطه بیارن... حالا ببینیم حرکت حضوری دم در سفارت رو انجام بدیم یا نه؟
    یک راه حل دیگه هم اینه که هر روز دو-سه نفر هی برن و راجع به این موضوع با مسوولین سفارت (ترجیحاً کنسول-سفیر یا اقای پاتریک) صحبت کنن... فکر کنم اثر این روش از اون که همه با هم یک روز بریم و یک بار برای هممون توضیح بده بیشتر باشه؟!!

Junior Member mehransunstar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

كاملا موافقم به نظر بنده هم اين روش مي تونه خيلي تاثير گذار باشه، چون با دوست خوبمون آقاي Shahroudy عزيز كه امروز سفارت بوديم، آقا سعيد اشاره كرد كه چند استاد و دانشگاه با سفارت مكاتبه كردن، به نظر من بايد اين روش رو در كنار گفتگوي مسالمت آميز و پيگيري خودمون از طريق سفارت در نظر داشته باشيم، به هر حال اين نكته رو نيز بايد در نظر داشت كه امروز كاملا محترمانه آقاي پاتريك و آقا سعيد پاسخگوي ما بودند، حالا درسته كه همگي با تاخير يا بدقولي ار طرف سفارت مواجه شديم، ولي من بسيار اميدوارم كه مشكل حل ميشه و به نظر مي آد كه رشته و گرايش زياد در روند ويزا تاثير نداشته باشه.

Junior Member mehransunstar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    من که همین امروز یک ایمیل زدم برای دانشگاه و استادم و همه ی این مسایل رو برای اون ها هم توضیح دادم که مشکل برای همه ایرانی هاست و محدود به مورد من نیست!
    این فشار از داخل رو که باید همه دوستان از طریق دانشگاه به وزارت مربوطه بیارن... حالا ببینیم حرکت حضوری دم در سفارت رو انجام بدیم یا نه؟
    یک راه حل دیگه هم اینه که هر روز دو-سه نفر هی برن و راجع به این موضوع با مسوولین سفارت (ترجیحاً کنسول-سفیر یا اقای پاتریک) صحبت کنن... فکر کنم اثر این روش از اون که همه با هم یک روز بریم و یک بار برای هممون توضیح بده بیشتر باشه؟!!
    به نظر من اين پوليتيك هم خوبه كه هر روز 2-3 نفر برن اونجا چون اينجوري شكل تجمع اعتراضي رو بوجود نمياره و در ضمن باعث ميشه سفارت هر روز با اين موضوع مواجه باشه تا يه فكر اساسي واسه حلش بكنه ولي در اين شرايط فكر مي كنم تجمع همه زياد مؤثر نباشه و فقط منجر ميشه 10 دقيقه يه توضيح كلي بدن واسه همه و زياد پيگير نشن. ولي بايد پيگير باشيم همگي كاملا...!

Junior Member

من که خسته شدم !!! برای تهران بلیت گرفتم که از همین فردا شروع کنیم ! اینجوری هر روز باید توضیح بدن, مسلما" خسته میشن و خودشون پیگیر میشن که از دست ما خلاص شن !!!
    من 7:5 صبح اونجام کسی خواست بیاد, بقیه از یکشنبه شروع کنید به اومدن ! اینجوری پیگیری بهتره...

Junior Member

نمی دونم! من که ابتدا به مسئول پرونده‌ام ایمیل زدم، یک ایمیل اوتومات برام آمد و گفته بود که بعد از دوره‌ی ثبت نام جواب می دهم. سپس تماس گرفتم و بی اندازه سرش شلوغ بود و گفت که به ما هیچ ربطی نداره!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)