صفحه 5 از 23 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 229

موضوع: مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

پیش فرض پاسخ : مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

دوستان یکی از همکلاسی ها ی ما پیگیری کرده از طریق دانشگاه(برای ویزا با هم اقدام کرده بودیم)دانشگاه بهش گفتن مدارکمون هنوز تو تهرانه.حالا کی راست میگه و کی دروغ من نمیدونم.اما به شخصه 1 شنبه میخوام برم سفارت.بقیه دوستان چه ساعتی اونجا هستن؟بلیط و یه بار عقب انداختم.این بار کلا باید کنسل کنم.

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    بچه ها فکر می کنم اگر از طریق دانشکاه هامون اقدام کنیم زودتر به نتیجه برسیم. مثلا توی رشته ما 5نفر ایرانی رو پذیرش دادن و خوب بلاخره دانشگاه برای تک تک افراد برنامه ریخته و نمی خواد دانشجوهاش رو از دست بده. من فکر می کنم اگه از رئیس گروه رشته تحصیلی یا ریاست دانشکده بخواییم تا پیگیر ویزاها بشن بهتر و زودتر به نتیجه برسیم.
    رفعت جان من و آذر میل زدیم ادمیشن دسک گفت به ما هیچ ربطی نداره و ما اجازه دخالت نداریم

دوستان ممنون می شم اگر نتیجه ی پی گیری های هر روزتون رو هم اینجا بنویسید تا همگی با هم بتونیم به یک جمع بندی کلی برسیم.
    همین که روزی 2-3 نفر یا حتی بیشتر برن سفارت خیلی خوبه، حداقلش اینه که درصدی از فشاری که روی ما هست به اون ها هم منتقل می شه و مجبور می شن به اون شخص یا نهادی که پرونده ها رو نگه داشته فشار بیارن...
    ویرایش توسط samiii22 : September 15th, 2011 در ساعت 01:12 PM
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    رفعت جان من و آذر میل زدیم ادمیشن دسک گفت به ما هیچ ربطی نداره و ما اجازه دخالت نداریم
    دوست عزیز اگر مسوول ادمیشن درست جواب نداده، خودتون مستقیم با مسوول امور بین الملل دانشگاه (International Center) تماس بگیرید و مشکل رو با ایشون مطرح کنید.
    الان وقتشه که همگی به مسوولین دانشگاه هامون بگیم تا اون ها هم همزمان از اون طرف پیگیری کنن این مشکل رو...
    موضوع اینه که هر هفته هم حدود 10 نفر به جمع ماها اضافه می شن.. فکر کنم الان حدود 50 نفر یا بیشتر باشیم که این مشکل رو داریم...
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

Junior Member

والا تا اونجا که من می‌دونم روابط ایران و بلژیک همیشه خیلی‌ پر فراز و نشیب نبوده...اگه منظورشون روابط با غرب که از ۱ ماه پیش تا الان اتفاق خاصی‌ نیفتاده و ایران با غرب که هیچوقت رابطه خوبی‌ نداشته....تازه هنوز کسی‌ نرفت نیویورک واسه سخنرانی‌!!!!!!!!!!
    راستش دیگه اعتماد کردن به سفارتی که اول رشته رو بهانه کرده بود واسه تاخیر ویزا ایک کم واسه من سخته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azar_aban نمایش پست ها
    والا تا اونجا که من می‌دونم روابط ایران و بلژیک همیشه خیلی‌ پر فراز و نشیب نبوده...اگه منظورشون روابط با غرب که از ۱ ماه پیش تا الان اتفاق خاصی‌ نیفتاده و ایران با غرب که هیچوقت رابطه خوبی‌ نداشته....تازه هنوز کسی‌ نرفت نیویورک واسه سخنرانی‌!!!!!!!!!!
    راستش دیگه اعتماد کردن به سفارتی که اول رشته رو بهانه کرده بود واسه تاخیر ویزا ایک کم واسه من سخته.
    راستش این حمله ارتش سایبری ایران به هلند در چند هفته پیش رو فراموش کردید! که مستقیم روی ماها که رشته کامپیوتر هستیم شاید بی تاثیر نباشه!

دوستان فکر میکنم از بحث رشته خارج بشیم بهتره.اینجوری انگار دنبال این هستیم که خودمون رو قانع کنیم.از 1 ماه پیش هیچ کس ویزا نگرفته.کامپیوتر حساسه اخه صنایع غذایی دیگه چیش حساسه.تنوع رشته زیاده بین بچه ها

Junior Member

سلام دوستان
    من دیروز سفارت بودم و آقا سعید گفتن برای دوستانی که واسه رشته کامپیوتر اپلای کردن ویزا نیومده و احتمالش هم هست که نیاد
    به چندتا از دوستانی که اومده بودن درهمین خصوص سوال کنن گفت برین بلیطهاتو رو پس بدین خیلی گریه زاری کردن اما آقا سعید گفت دست ما نیست از بلژیک تصمیم گرفتن و برای رشته کامپیوتر اینجوری شده
    ویرایش توسط salsa : September 15th, 2011 در ساعت 05:01 PM

Junior Member

نمیدونم چرا برای رشته های دیگه نیومده اما دوستم دیروز از شیراز اومده بود رشته کامپیوتر بود بلیط داشت برای یکشنبه میگفت که من بلیطمو کنسل نکنم تاخیر بندازم اما آقا سعید گفت پس بدید فعلا .
    دوستان راست میگن این حملات سایبری به جیمیل ها روی ویزای بچه های کامپیوتر اثر سو گذاشته خیلی منم متاثر شدم امیدوارم کارتون درست بشه و بلژیک مثل گذشته به روند ویزا دادنش به دانشجوهای ایرانی ادامه بده

نقل قول نوشته اصلی توسط salsa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیروز سفارت بودم و آقا سعید گفتن برای دوستانی که واسه رشته کامپیوتر اپلای کردن ویزا نیومده و احتمالش هم هست که نیاد
    به چندتا از دوستانی که اومده بودن درهمین خصوص سوال کنن گفت برین بلیطهاتو رو پس بدین خیلی گریه زاری کردن اما آقا سعید گفت دست ما نیست از بلژیک تصمیم گرفتن و برای رشته کامپیوتر اینجوری شده
    دوستای عزیزم، بحث رشته و امثالهم بحث انحرافیه که این عزیزان می خوان از اون طریق این شاخه به اون شاخه کنن و جواب درست ندن...
    من دیروز که پاتریک رو سوال پیچ کردم فهمیدم که بحث رشته به کل نکته ی انحرافیه...
    توی پست های قبلی هم گفتم، الان 3-4 هفته است که به هیچ کس ویزا ندادن...
    یک نکته ی جالب بگم... روز 26 مرداد که من اون جا بودم، 3-4 نفر رو که پذیرش کردن، یهو گفتن سیستم مون قطع شد! انگار خبری شده بود همون موفع! ابلاغیه ای... دستوری... چی بود نمی دونم...
    ما ها یک ساعتی معطل موندیم تا این که تصمیم بر این شد که ماها که مونده بودیم، مدارکمون رو بدیم تا زمانی که سیستم وصل!!! شد برامون ثبت کنن!!! که بعداً هم گفتن ثبت کردیم و فلان...
    اما از همون موقع تا الان هیچ دانشجویی ویزا نگرفته... جالبه نه؟
    من دیروز همین رو با آقا سعید گفتم و بهش گفتم این اشکال فنی که به خاطرش هفته ی دیگه چهارشنبه و پنجشنبه رو تعطیل کردید همون اشکال فنیه؟؟ که تا حالا جل نشده و همه موندیم پشتش؟
    البته ایشون به کل حاشا کرد و گفت اشکال فنی فعلی مربوط به نقاشی/بنایی ساختمون سفارته!!! حالا الله اعلم!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)