صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 229

موضوع: مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    این قضیه تنها مربوط به رشته‌های حساس نمی‌‌شده. در کل در جواب درخواست‌ها با تاخیر همراه بوده و به چیزی بنام رشته‌های حساس مربوط نیست
    سامی عزیز، مشکل قبلی که پنجشنبه ی دو هفته پیش رفع شد مربوط به همه رشته ها بود، بعد از اون تاریخ تمام دوستانی که باقی مونده بودن یا باقی موندن، همگی یا برقی هستند یا کامپیوتری و یا این که توی عنوان تزشون یک اشاره ای به کامپیوتر و الکترونیک و امثال اون شده... البته تا اون جا که من می دونم...
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

Junior Member

دوستان که ویزا گرفتن آیا پروندشون بلژيک رفته؟

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    سامی عزیز، مشکل قبلی که پنجشنبه ی دو هفته پیش رفع شد مربوط به همه رشته ها بود، بعد از اون تاریخ تمام دوستانی که باقی مونده بودن یا باقی موندن، همگی یا برقی هستند یا کامپیوتری و یا این که توی عنوان تزشون یک اشاره ای به کامپیوتر و الکترونیک و امثال اون شده... البته تا اون جا که من می دونم...
    این مساله کاملا مربوط به زمان apply و مهم تر از اون زمان ارسال مدارک از طرف سفارت به بلژیک هستش. الان دوستی‌ رشتهٔ حفاظت از اثر بستنی هستن به دلیل نه معلومی تکلیفشون مشخص نیست. قویاً میگن این مساله به رشته مربوط نیست و نتایج معمولان یا همزمان یا با یه هفته تاخیر اونم وابسته به زمان apply و ارسال مدرک از طرف سفارت به بلژیک اعلام می‌شه. در کل حساسیت نسبت به رشته در این سفارت نسبت به بقیهٔ سفارت‌ها اگه نگیم وجود نداره، می‌شه گفت کمتر وجود داره

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    این مساله کاملا مربوط به زمان apply و مهم تر از اون زمان ارسال مدارک از طرف سفارت به بلژیک هستش. الان دوستی‌ رشتهٔ حفاظت از اثر بستنی هستن به دلیل نه معلومی تکلیفشون مشخص نیست. قویاً میگن این مساله به رشته مربوط نیست و نتایج معمولان یا همزمان یا با یه هفته تاخیر اونم وابسته به زمان apply و ارسال مدرک از طرف سفارت به بلژیک اعلام می‌شه. در کل حساسیت نسبت به رشته در این سفارت نسبت به بقیهٔ سفارت‌ها اگه نگیم وجود نداره، می‌شه گفت کمتر وجود داره
    امروز یکی از بچه ها داخل بود. با شفافیت کامل به او در رابطه با حساسیت رشته توضیح داده شد!
    کسه دیگه ای با رشته انسانی هفته پیش اقدام کرد و این هفته ویزا گرفت!

سفارت گردش مالی یکی از بچه ها را گم کرده و به اشتباه پرونده مالی او را مردود اعلام کردند!
    سفارت فرم 32 شخص دیگری را گم کرده و دو ماه یه ایشان خبری ندادند!

امروز آقای مهران خان به داخل سفارت رفتند و متوجه شدند که پرونده ایشان طبق برنامه های سفارت ، تازه هفته دیگه می خواد پست بشه بلژیک!!!! (بعد از دو ماه!)
    چرا؟ چون خود جناب کنسول فرمودند که لغت الکترونیک در شما وجود دارد.

علاوه بر این ، پس این اتفاق ، ترسی بر دل دوستانی که دارای رشته حساس هستند و پرونده ی آنها در سایت ثبت نشده ایجاد شده! و پیشنهاد می کنم که به امور مهاجرت بلژیک زنگ بزنید و پی گیری کنید. اگر پرونده شما هم در بلژیک نبود ، سریعاً در اولین فرصت به سفارت مراجعه کنید که نفرستن ، چون در غیر این صورت ویزاتون میره حاجی حاجی مکه

راستی ، پاتریک مریض شده و تا یکشنبه مرخصی گرفته و دوشنبه سر کار میاد. و آقای سعید هم یکشنبه از مرخصی بر میگردند.

دوستانی که رشته برق بودند ، به دلیل نوبت به نتیجه نرسیدند. به نتیجه رسیدن آنها به دلیل تلاش های خانم Deleddore مدیر بخش پذیرش دانشگاه با اداره مهاجرت بوده.

ولی نا امید نباشید ، همان طوری که آقای شاهرودی هم گفتند، با بلژیک تماس داشتم و به من گفتند که همین هفته نتایج دیگه میاد.

در پاسخ دوستمون: بله ، پرونده های زیادی بودند که بدون رفتن به بلژیک ویزای آنها صادر شد. مثل بچه های رشته های معماری ، صنایع غذایی ، انرژی ، فلسفه و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

دوستان من فکر می کنم با توجه به اینکه ما دوهفته صبر کردیم و واقعا دیگه امکان صبر کردن هم برای خیلی هامون نیست بهتر پیشنهادی که روز اول داده شد ولی اجرایی نشد رو دوباره انجام بدیم. من با اینکه تهران اومدن و موندن اونجا توی این شرایط برام خیلی مشکله اما حاضرم هفته دیگه چند روز اونجا بمونم و هر روز مراجعه کنم سفارت، اما این در صورتی جواب می ده که تعدادمون بیش از 10 نفر باشه وگرنه حالت اضطرار و برای سفارت به وجود نمی آره. ما هممون برای رسیدن به اینجا خیلی تلاش کردیم و هزینه های مادی و معنوی زیادی رو دادیم. فکر نمی کنم با این کار اگر به نتیجه ای هم نرسیم چیزی بیشتر از این رو هم از دست بدیم. من هم با روز یکشنبه موافقم و بهتر طبق یک آمار از تعداد افرادی که می آیند تصمیم گیری کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    دوستان من فکر می کنم با توجه به اینکه ما دوهفته صبر کردیم و واقعا دیگه امکان صبر کردن هم برای خیلی هامون نیست بهتر پیشنهادی که روز اول داده شد ولی اجرایی نشد رو دوباره انجام بدیم. من با اینکه تهران اومدن و موندن اونجا توی این شرایط برام خیلی مشکله اما حاضرم هفته دیگه چند روز اونجا بمونم و هر روز مراجعه کنم سفارت، اما این در صورتی جواب می ده که تعدادمون بیش از 10 نفر باشه وگرنه حالت اضطرار و برای سفارت به وجود نمی آره. ما هممون برای رسیدن به اینجا خیلی تلاش کردیم و هزینه های مادی و معنوی زیادی رو دادیم. فکر نمی کنم با این کار اگر به نتیجه ای هم نرسیم چیزی بیشتر از این رو هم از دست بدیم. من هم با روز یکشنبه موافقم و بهتر طبق یک آمار از تعداد افرادی که می آیند تصمیم گیری کنیم.
    من هم با یکشنبه موافقم!
    همچنین ، موافقم که بعد یکشنبه ، روزهای دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه هم بیایم.
    با توجه به تماس های تلفنی که با شیراز داشتم هم می دونم که دو تا از دوستان شیرازی هم که با ما هم قطار هستند ، خواهند آمد!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط emad7105 نمایش پست ها
    من هم با یکشنبه موافقم!
    با توجه به تماس های تلفنی که با شیراز داشتم هم می دونم که دو تا از دوستان شیرازی هم که با ما هم قطار هستند ، خواهند آمد!
    من هم همین الآن بلیط گرفتم و یکشنبه صبح حدود ساعت 10 به بعد تهران هستم و یکی دو روز هم میمونم. shahroudy عزیز هم اعلام کرده که یکشنبه می آد سفارت.
    فکر می کنم اگر UCL بهتون اینجوری گفته بهتره پیگیر Antwerpen باشید. امیدوارم که مشکلی از طرف دانشگاه براتون پیش نیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emad7105 نمایش پست ها
    من هم با یکشنبه موافقم!
    عماد درست میگه، ما هم میایم حتما. فقط احتمال داره یکشنبه موفق به اومدن نشیم و دوشنبه برسیم.

Junior Member

دوستان من از دو دانشگاه پذیرش داشتم: UCL و Antwerpen

آخرین ایمیل را دانشگاه UCL به من زد:

After the beginning of the program. This mean that Friday 30th is the dead line
    یعنی پس فردا آخرین فرصت ثبت نام منه!!!!!!!!!!!!!!!!!! و دیگه UCL را از دست می دم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

یعنی پس فردا آخرین فرصت ثبت نام منه!!!!!!!!!!!!!!!!!! و دیگه UCL را از دست می دم!
    شما زیاد نگران نباش همه دانشگاه ها 1و2 هفته رو زیاد کاری ندارن ! نمیتونن به شما بگن که برگرد !!! البته 1,2 هفته !!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)