صفحه 6 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 229

موضوع: مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : مشکلات در گرفتن ویزا پس از تشکیل پرونده در سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط salsa نمایش پست ها
    نمیدونم چرا برای رشته های دیگه نیومده اما دوستم دیروز از شیراز اومده بود رشته کامپیوتر بود بلیط داشت برای یکشنبه میگفت که من بلیطمو کنسل نکنم تاخیر بندازم اما آقا سعید گفت پس بدید فعلا .
    دوستان راست میگن این حملات سایبری به جیمیل ها روی ویزای بچه های کامپیوتر اثر سو گذاشته خیلی منم متاثر شدم امیدوارم کارتون درست بشه و بلژیک مثل گذشته به روند ویزا دادنش به دانشجوهای ایرانی ادامه بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط emad7105 نمایش پست ها
    راستش این حمله ارتش سایبری ایران به هلند در چند هفته پیش رو فراموش کردید! که مستقیم روی ماها که رشته کامپیوتر هستیم شاید بی تاثیر نباشه!

از دوستان خواهشی دارم این که گمانه زنی نکنن.
    در ارتباط با رشته این موضوعات صحیح نیست، چون به هیچ دانشجویی ویزا ندادن و نمونه های زیادی هم هستند در همین فروم که از رشته های مختلف هستند اما ویزا نگرفتند.
    گفتن این حدسیات بیشتر باعث تولید اضطراب کاذب میشه. نه من و نه هیچ کس دیگه ای دلیل اصلی این اتفاقات و نمی دونه و سفارت هم به دلایل نامعلومی هم حقیقت و نمی گه و هم این که به هر کسی یک جواب متفاوت میده

Junior Member

دوستان من همون ساعت 12 شب که گفتم راه افتادم و امروز رفتم سفارت, یه 10 دقیقه ای با سعید صحبت کردیم ! چیزی که دستگیرم شد این بود که حوالی شهریور یهو دستور میرسه همه مدارک فرستاده شه بلژیک ( با توجه به اینکه 26 مرداد آفیسر به من گفت مدارکت هیچ مشکلی نداره و 4 روز بعد ویزا آمادست باید حرفش درست باشه که دستور از بلژیک باشه ) در مورد من که رشتم معماری گفت 100% ویزات میاد ولی اونور یهو حساس شدن و بررسی طول کشیده !
    ازش در مورد پیگیری خود سفارت پرسیدم که گفت من خودم هر روز به پاتریک میگم و خود پاتریک هر روز پیگیره چون بعضی از اساتید هم از بلژیک تماس گرفتن و شاکی بودن !
    آخرشم بهش گفتم من به نمایندگی از بچه ها اومدمو برو بگو 10 نفر بیرون بودن (که نبودن, من از اون سر ایران اومدم شماهایی که تو تهران بودین و قرار بود بیاین پس چی شدین ) همون موقع رفت و گفت که به من ثابت کنه طرف بچه هاست.
    یکشنبه حتما" برید چون پیگیری هر روزه باعث میشه اینا هم به خاطر خودشونم پیگیر ویزاهامون بشن !
    کلا" چیز جدید زیادی نگفت فقط تاکید کرد که پاتریک هر ایمیلی از اساتید اومده رو فرستاده بلژیک تا شاید ویزاها زود بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    دوستای عزیزم، بحث رشته و امثالهم بحث انحرافیه که این عزیزان می خوان از اون طریق این شاخه به اون شاخه کنن و جواب درست ندن...
    من دیروز که پاتریک رو سوال پیچ کردم فهمیدم که بحث رشته به کل نکته ی انحرافیه...
    توی پست های قبلی هم گفتم، الان 3-4 هفته است که به هیچ کس ویزا ندادن...
    یک نکته ی جالب بگم... روز 26 مرداد که من اون جا بودم، 3-4 نفر رو که پذیرش کردن، یهو گفتن سیستم مون قطع شد! انگار خبری شده بود همون موفع! ابلاغیه ای... دستوری... چی بود نمی دونم...
    ما ها یک ساعتی معطل موندیم تا این که تصمیم بر این شد که ماها که مونده بودیم، مدارکمون رو بدیم تا زمانی که سیستم وصل!!! شد برامون ثبت کنن!!! که بعداً هم گفتن ثبت کردیم و فلان...
    اما از همون موقع تا الان هیچ دانشجویی ویزا نگرفته... جالبه نه؟
    من دیروز همین رو با آقا سعید گفتم و بهش گفتم این اشکال فنی که به خاطرش هفته ی دیگه چهارشنبه و پنجشنبه رو تعطیل کردید همون اشکال فنیه؟؟ که تا حالا جل نشده و همه موندیم پشتش؟
    البته ایشون به کل حاشا کرد و گفت اشکال فنی فعلی مربوط به نقاشی/بنایی ساختمون سفارته!!! حالا الله اعلم!!!!
    ما هفته بعد شما اقدام کردیم.مشکل سیستم فکر نمیکنم باشه چون اونروز همه اطلاعات رو داشتن وارد سیستم میکردن.الان دنبال دلیل نگردیم.دلیلش هرچی میخواد باشه مهم نیست مهم اینه که سریع تر وبزا بیاد.هر کس هر راهی به ذهنش میرسه که کمک کنه بگه.من یکشنبه میام سفارت.به دانشگاه هم چندین بار میل زدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    دوستان فکر میکنم از بحث رشته خارج بشیم بهتره.اینجوری انگار دنبال این هستیم که خودمون رو قانع کنیم.از 1 ماه پیش هیچ کس ویزا نگرفته.کامپیوتر حساسه اخه صنایع غذایی دیگه چیش حساسه.تنوع رشته زیاده بین بچه ها
    دوستمون رضا که با ما مدرک رو تحویل داد، یک هفته‌ای ویزا گرفت!!!!!!!
    رشته مکانیک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    دوستای عزیزم، بحث رشته و امثالهم بحث انحرافیه که این عزیزان می خوان از اون طریق این شاخه به اون شاخه کنن و جواب درست ندن...
    من دیروز که پاتریک رو سوال پیچ کردم فهمیدم که بحث رشته به کل نکته ی انحرافیه...
    توی پست های قبلی هم گفتم، الان 3-4 هفته است که به هیچ کس ویزا ندادن...
    یک نکته ی جالب بگم... روز 26 مرداد که من اون جا بودم، 3-4 نفر رو که پذیرش کردن، یهو گفتن سیستم مون قطع شد! انگار خبری شده بود همون موفع! ابلاغیه ای... دستوری... چی بود نمی دونم...
    ما ها یک ساعتی معطل موندیم تا این که تصمیم بر این شد که ماها که مونده بودیم، مدارکمون رو بدیم تا زمانی که سیستم وصل!!! شد برامون ثبت کنن!!! که بعداً هم گفتن ثبت کردیم و فلان...
    اما از همون موقع تا الان هیچ دانشجویی ویزا نگرفته... جالبه نه؟
    من دیروز همین رو با آقا سعید گفتم و بهش گفتم این اشکال فنی که به خاطرش هفته ی دیگه چهارشنبه و پنجشنبه رو تعطیل کردید همون اشکال فنیه؟؟ که تا حالا جل نشده و همه موندیم پشتش؟
    البته ایشون به کل حاشا کرد و گفت اشکال فنی فعلی مربوط به نقاشی/بنایی ساختمون سفارته!!! حالا الله اعلم!!!!
    آقای شاهرودی من هم همون روز با شما بودم. نفر اولی که مدارک را تحویل داد یک هفته بعد ویزا گرفت! و رشته‌اش مکانیک بود!
    من دومین نفر تحویل دادم.

آقای شاهرودی من هم همون روز با شما بودم. نفر اولی که مدارک را تحویل داد یک هفته بعد ویزا گرفت! و رشته‌اش مکانیک بود!
    من دومین نفر تحویل دادم.
    پس این فرضیه به کل باطله
    امتیاز مثبت تمام نظرات مفید هم محفوظه...
    دوستمون هم کاملا درست می گن... فارغ از علت این تاخیر باید همگی به فکر راهی برای حل این مشکل باشیم... من به شخصه تمام فشارم رو به دانشگاه و استادم دارم می آرم، هفته ای دو روز هم که تا حالا رفتم سفارت...
    ببینیم چی می شه دیگه؟
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

Junior Member

امروز قسمت اینترنشنال آفیس دانشگاه این جواب رو به من داد
    Dear Applicant,

Currently all Iranian visa-applications are processed in Brussels-Belgium.

This is a procedure set out by the Belgian Government in which the Admissions
    Desk from Ghent University cannot intervene in any way.

Thank you for your understanding.

Junior Member

من از Antwerp و UCL پذیرش دارم. برا ی هر دو دانشگاه به اکثر افراد تعداد زیادی ایمیل زدم.
    الان یکی از اشخاص در Antwerp این ایمیل را به من زد:

Dear Emad,

I have sent your email to liesbeth.jamers@ua.ac.be and sonia.brunel@ua.ac.be for further follow up, hopefully they can help you out as soon as possible.
    Kind regards,
    Inge Caenen

Universiteit Antwerpen - Stadscampus
    dienst Internationale Samenwerking - International relations office
    Gratiekapelstraat 10
    2000 Antwerpen - Belgium
    Tel: + 32 3 265 48 00
    Fax: + 32 3 265 41 42

E-mail: inge.caenen@ua.ac.be
    www: http://www.ua.ac.be/international

من از Antwerp و UCL پذیرش دارم. برا ی هر دو دانشگاه به اکثر افراد تعداد زیادی ایمیل زدم.
    الان یکی از اشخاص در Antwerp این ایمیل را به من زد:

Dear Emad,

I have sent your email to liesbeth.jamers@ua.ac.be and sonia.brunel@ua.ac.be for further follow up, hopefully they can help you out as soon as possible.
    Kind regards,
    Inge Caenen

Universiteit Antwerpen - Stadscampus
    dienst Internationale Samenwerking - International relations office
    Gratiekapelstraat 10
    2000 Antwerpen - Belgium
    Tel: + 32 3 265 48 00
    Fax: + 32 3 265 41 42

E-mail: inge.caenen@ua.ac.be
    www: http://www.ua.ac.be/international
    میشه ما هم از همین طریق اقدام کنیم و میل بدیم به این افرادی که به شما معرفی شدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    میشه ما هم از همین طریق اقدام کنیم و میل بدیم به این افرادی که به شما معرفی شدن؟
    اگر هم دانشگاهی و هم دانشکده ای هستید بله...
    اما اگر نیستید، روال درستش اینه که اول از استاد خودتون بخواهید که پی گیری کنه...
    بعدش از منشی دانشکده بخواهید...
    اگر مدیر گروه یا دانشکده دارید بعدش از ایشون بخواهید...
    در نهایت هم مسوول امور بین الملل دانشگاه (International Center) از همه مهمتره و ایشون باید پی گیری کنه مساله رو...
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)