نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ساختار مقاله تحلیلی

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

پیش فرض ساختار مقاله تحلیلی

سلام

من یک سری مطالعات در باره یک موضوع خاص دارم ولی نمی دونم برای تبدیل کردنشون به مقاله چه جوری باید سرهمشون کنم!؟
    توی مجله علمی - پژوهشی مربوط به رشتم نوشته فقط : علمی - پژوهشی یا تحلیلی چاپ می کنه!
    دوستان می دونند که ساختار این دو نوع با هم متفاوت هست،
    علمی پژوهشی: مقدمه-روش شناسی-یافته ها-بحث و نتیجه گیری است
    اما تحلیلی رو نمی دونم و چون دارم چند تا منبع رو واسه یک موضوع بررسی می کنم و خودم این پژوهش ها رو انجام ندادم نمی تونم پژوهشی بنویسم.
    این رو هم بگم که مقاله مروری نیست چون یک وجه از این چند منبع قراره تحلیل بشه که حتی قصد اون مطالعات بررسی اون موضوع نبوده اما بهش پرداخته!!
    حالا کسی می دونه ساختار مقاله تحلیلی چه طوریه؟! :'(
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ساختار مقاله تحلیلی

نوشتن مقاله مروری کاری است که معمولا توسط خبرگان یک کار انجام می شود و نه کسی که در این کار حتی یک پژوهش تحقیقی هم نکرده است. اگر شما فکر می کنی که نیاز به تحقیق و ارائه نتایج متفاوت داری قضیه فرق می کند.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

ایا مقاله مروری رو میشه در کنفرانس ارایه کرد؟ یا اینکه نه حتما باید در مجله چاپ کرد
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

دوستان نظری ندارید یه استاد به من گفته بیا با هم مقاله مروری بدیم حلا میخوام بینم این مقاله رو علاو ه بر چاپ ژورنال در کنفرانس هم میشه ارایه کرد ؟ا
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)