صفحه 6 از 70 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 692

موضوع: لاتاری 2013

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

پیش فرض پاسخ : موضوع مهم: لاتاری2013

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_666 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال اگه یک زن و شوهر بخوان ثبت نام کنن و خانم باردار باشه فرم چجوری باید پر بشه؟؟؟؟؟تعداد بچه؟حالا اگه بنویسی بچه نداری و بعد برنده بشی چی باید چه کار کنی؟لطفا راهنماییم کنید؟
    سلام تعداد بچه ها صفر باید باشه در واقع دو نفری باید ثبت نام کنند و بعدا که انشاالله برنده شدن گواهی و مدارک نوزادشون مشخص می کنه که بعد از زمان ثبت نام لاتاری به دنیا اومده. درضمن خانواده ها می توانند دوبار ثبت نام کنند یه بار به اسم آقا که زیرمجموعش خانومش میشه و یه بارم برعکس
    ویرایش توسط pApAr : October 12th, 2011 در ساعت 02:56 PM دلیل: اضافه کردن مطلب!!
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    سلام تعداد بچه ها صفر باید باشه در واقع دو نفری باید ثبت نام کنند و بعدا که انشاالله برنده شدن گواهی و مدارک نوزادشون مشخص می کنه که بعد از زمان ثبت نام لاتاری به دنیا اومده. درضمن خانواده ها می توانند دوبار ثبت نام کنند یه بار به اسم آقا که زیرمجموعش خانومش میشه و یه بارم برعکس
    ممنون pApAr خان یکی از سوالای منو جواب دادی
    یه سوال دیگه هم داشتم که آیا افراد بالای 21 سال خانواده که مجرد هستند هم میتونند 3 بار ثبت نام کنند ( دو بارش که همان طوری که زیر مجموعه پدر و مادر باشند و 1 بار هم به صورت تکی خودش جدا گانه ثبت نام کند یا حتما باید جداگانه 1 بار خودش ثبت نام کند ؟

یه سوال کاملا غیر علمی ولی تجربی هم داشتم با اینکه میدونم شرایط انتخاب کاملا رندوم هستش ولی یادم میاد توی یکی از تاپیک ها خونده بودم که افرادی که در یک بازه زمانی از شروع ثبت نام میکنند بیشتر اسمشان درآمده ! ولی متاسفانه دقیق یادم نیست اولش بود یا آخرش !؟

پیشاپیش ممنون از جواب هاتون

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام دوستان من الان آمریکا هستم.من میخوام برای اعضای خانوادم و خودم ثبت نام کنم اگه آدرس خودم تو آمریکا رو برای همه بدم اشکالی داره؟
    (آدرس خودم تو آمریکا هم آدرس دانشگاهمونه
    By failing to prepare, You are preparing to fail / برای همه دوستای خوبم که دارن میرن واسه ویزا آروزی موفقیت میکنم !
    آماده همکاری برای مقاله : تحلیل آماری پایان نامه های مهندسی توسط شبکه های عصبی و RBF . بهینه سازی با الگوریتم زنتیک (پیغام خصوصی)

سلام....بچه ها با توجه به اینکه سازمان بسیج از سوی دولت امریکا مورد تحریم قرار گرفته..اگر کسی عضو بسیج باشد و کارت بسیج فعال داشته باشه در صورت برنده شدن راهش می دن به امریکا؟ چه طور می فهمن؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام،به دوست من SMS اومد که 30 هزار تومن به حسابمون بریز،لاتاری ثبت نامت کنیم. این بنده خدا هم ریخت

واقعا باید از طرف شرکت خاصی‌ اقدام به ثبت نام میکرد؟یا سرش کلاه رفته?!

شرکته توی اصفهان هست,

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    ممنون pApAr خان یکی از سوالای منو جواب دادی
    یه سوال دیگه هم داشتم که آیا افراد بالای 21 سال خانواده که مجرد هستند هم میتونند 3 بار ثبت نام کنند ( دو بارش که همان طوری که زیر مجموعه پدر و مادر باشند و 1 بار هم به صورت تکی خودش جدا گانه ثبت نام کند یا حتما باید جداگانه 1 بار خودش ثبت نام کند ؟

یه سوال کاملا غیر علمی ولی تجربی هم داشتم با اینکه میدونم شرایط انتخاب کاملا رندوم هستش ولی یادم میاد توی یکی از تاپیک ها خونده بودم که افرادی که در یک بازه زمانی از شروع ثبت نام میکنند بیشتر اسمشان درآمده ! ولی متاسفانه دقیق یادم نیست اولش بود یا آخرش !؟

پیشاپیش ممنون از جواب هاتون
    سلام
    اينطوري خيلي خوش به حال بچه هاي 21 سال به بالا ميشد نه!!!
    نه دوست من نميشه بچه هاي بالاي 21 سال بايد درخواستشون جدا باشه و اگر هم مجرد هستن كه يكبار بيشتر حق ثبت نام ندارن
    سوال غير علمي رو نمي دونم اما پارسال بيشتر قبولي ها از كسايي بودن كه روزهاي اول ثبت نام كرده بودن و بعد از اعلام نتايج به اين نتيجه رسيدن!!! و دوباره قرعه كشي كردن.
    موفق باشيد

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    سلام....بچه ها با توجه به اینکه سازمان بسیج از سوی دولت امریکا مورد تحریم قرار گرفته..اگر کسی عضو بسیج باشد و کارت بسیج فعال داشته باشه در صورت برنده شدن راهش می دن به امریکا؟ چه طور می فهمن؟
    من از يكي از افرادي كه توي سازمان مهاجرتي آمريكا بوده شنيدم كه خيلي راحت پرينت كارت بسيج رو به فردي كه انكار كرده كه بسيجي بوده نشون دادن اما خداييش نمي دونم درسته يا شايعه هست...حالا شما لاتاري رو بنويس ايشالا جز برنده ها هستي و ايشالا كه بهت ويزا بدن ... خيلي هم دلشون هم بخواد
    موفق باشيد

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    سلام،به دوست من SMS اومد که 30 هزار تومن به حسابمون بریز،لاتاری ثبت نامت کنیم. این بنده خدا هم ریخت

شرکته توی اصفهان هست,
    شما می تونید خودتون ثبت نام کنید. البته بعضی شرکت ها هم کار ثبت نام رو انجام می دن. فایدش اینه که مثلاً می تونید آدرس دفتر اون شرکت تو آمریکا بدید و زمانی هم که برنده بشید در طی همه مراحل تا گرفتن گرین کارت راهنماییتون می کنن و از این حرفا...
    البته اگه یکم حرفه ای باشید خودتون از عهده همه کارا برمی آید و کار همچی سختی نیست.

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها

شرکته توی اصفهان هست,
    سلام
    سرش كه هيچي تا مچ پاش كلاه رفته!!!
    براي لاتاري يه عكس با مشخصاتي كه سايت گفته مي خواد با اطلاعات شخصي و همين و كلا كار 5 دقيقه هست.
    موفق باشيد

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان آمریکا هستم.من میخوام برای اعضای خانوادم و خودم ثبت نام کنم اگه آدرس خودم تو آمریکا رو برای همه بدم اشکالی داره؟
    (آدرس خودم تو آمریکا هم آدرس دانشگاهمونه
    سلام
    نه اشكالي نداره و مي تونيد اما همونطور كه مي دونيد بايد براي خانوادتون توي قسمت 8a :In Care Of اسم خودتون رو بنويسد كه گيرنده نامه ها هستين
    موفق باشيد