صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 136

موضوع: انتخاب رشته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتخاب رشته

نقل قول نوشته اصلی توسط Amvaaj نمایش پست ها
    پس امکان ورود به این دانشگاه ها نیست حتی با تغییر رشته ؟؟

کارشناسی چی ؟؟ به ارشد !! ایا امکانش هست ؟؟

پیوسته و ناپوسته چه تفاوتی دارن ؟؟

ما فنی ها همیشه تو سری بمون زدن :)) تو دانشگاه های معتبرم اجازه شرکت نداریم
    متاسفانه تغییر رشته هم کمکی نمی کنه. اما شما اگر موفق بشی لیسانستون رو بگیرین دیگه با بقیه کاندید ها فرقی نخواهید کرد و به سلامتی هر دانشگاهی که دوست دارین می تونین تشریف ببرین. البته دیپلم فنی یک مزیت هم داره شما در سن پایین توانایی های بهتری در مقایسه با بچه های غیر فنی دارین. کارهایی رو می تونین انجام بدین که ماها فقط تو کتاب هامون تئوری خوندیم . شما مرد عملی .

در مورد فرق پیوسته و ناپیوسنه هم باید بگم که بچه های فنی یا همون هنرستان زمان ما پیوسته حساب می شن و از نظر سنی جوان ترند چون پیش دانشگاهی رو ندارن (البته اگر هنوز هم مثل اون موقع ها که من مدرسه می رفتم باشه!). بر این اساس درس هایی که تو دانشگاه می خونن مقداری متفاوت تر از ناپیوسته ها که بچه های ریاضی هستن است.

در مورد نکته آخر هم بگم که بسیاری از شعبه های دانشگاه آزاد مثل تهران جنوب و مرکز و علوم تحقیقات در خارج از ایران و حتی گاهی اوقات در داخل ایران بسیار هم معتبرند. البته به این دانشگاه ها به چشم شریف و تهران و ... نمی شه نگاه کرد اما فارغ التحصیلان با رتبه های بالای این شعبه ها به راحتی می تونن آینده درخشانی رو برا خودشون رقم بزنن.

توصیه آخر برای شما اینه که تمام سعیتون رو بکنین هر چه زودتر با معدل بالا از شر فوق دیپلم پیوسته خلاص شی و بری دوره کارشناسی ناپیوسته ایشالا که دیگه آزادی.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

با سلام
    من کارشناسی قدرت خوندم. برای ارشد ژاپن رفتم. تو مدرک ارشدم نوشته شده که electrical and electronics engineering خوندم ولی خودم تو لابراتوار high voltage تحقیق می کردم که بیشتر تحقیقات لابراتوارمون در بخش transient بود اما تز ارشدم در بخش ضایعات در سیستم های توزیع برق بود. تو دوره ارشد سه تا مقاله نوشتم و معدلم هم بالا هست 3.78/4.0
    این رو هم بگم که از اول نه به رشتم علاقه داشتم و نه به دانشگاهم. تا حالا هم همیشه خلاف رشته کار کردم به خاطر همین اطلاعات عمومیم از رشتم کم هست. اما حالا تصمیم گرفتم راهی رو که تا حالا بدون علاقه و با زحمت رفتم از این به بعد با علاقه و جدیت ادامه بدم. می خوام دکتری بخونم. هدفم این هست که این بار هر کشوری که رفتم بعد از تموم شدن درسم کار کنم و اقامت بگیرم.
    به نظر شما برای دکتری چه رشته ای بخونم که بشه خوب فاند گرفت خوب هم مقاله داد و در آخر هم بشه راحت کار پیدا کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedddd نمایش پست ها
    دوستان گرامی جواب سوال ما رو هم بدید سپاس گذارم.
    آقا سعید در مورد سوال شما فقط می دونم که بهشت کار و تحصیل در رشته قدرت آلمان هستش. در مورد رشته الکترونیک هم بهشت که آمریکاست و اروپا و استرالیا تا اون جا که من می دونم تقریبا یک وضعیت رو دارن حتی بلکه اروپا یه خورده بهتر باشه.

سلام من بعد از مدت ها تونستم خودمو تقریبا اماده کنم برای ورود به المان یا اتریش
    الان که در قدم های تقریبا اخر هستم به نظرتون برای چه رشته ای اقدام کنم
    علوم کامپیوتر یا مهندسی کامپیور
    البته میدونم که الان زمان تصمیم گیری رشته نیست در کل میخوام بدونم جریان چیه
    علاقه ی منم صرفا گیم هست
    آخرش هم مثل سریالای داخلی خیلی خوبه.....

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت علوم و تحقیقات

برای رشته نفت چه گرایش هایی برای دکتری در خارج از ایران هست. دوستان راهنمایی کنن منون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

سلام دوستان کسی هست که اطلاعتی در مورد رشته mems داشته باشه
    توسایت ها در مورد رشته اش خوندم اما همه کلی گویی کرده بودند یه اطلاعات جزیی تر میخوام که بدونم چه رشته ای هست و کاربرد هاش چیه؟ و بازار کارش چه جوریه ؟
    چه دانشگاه های تو این زمینه کار میکنن ؟
    ببخشید سوالاتم زیاد شد.

سلام دوستان
    من دانشجوی برق هستم دارم برای فوق دیپلم میخونم ولی اطلاعاتی که دارم مثل این که این رشته زیاد نمیشه زیاد ازش پول دراورد در همه ی کشورها و باید سطح متوسط باشی به نظر شما رشته ای مرتبط که بتونم برم با رشته ی برق چی میتونه باشه که اینده ی موفقی هم داشته باشه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام از همه دوستان راستش من الان میخواستم انتخاب رشته دانشگاه رو انجام بدم ولی بین کامپیوتر و روانشناسی موندم کسی هست راهنماییم کنه؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ruasoftt نمایش پست ها
    سلام از همه دوستان راستش من الان میخواستم انتخاب رشته دانشگاه رو انجام بدم ولی بین کامپیوتر و روانشناسی موندم کسی هست راهنماییم کنه؟

چه جوری راهنمایی تون کنیم؟ یعنی چرا بین کامپیوتر و روانشناسی موندین؟ این دو رشته که هیچ ارتباط و شباهتی بهم ندارند.

دوستان من میخوام برای لیسانس IT security آلمان اپلای کنم ، دانشگاه های متفاوتی با کورس دیسکریپشن های متفاوت به زبان آلمانی پیدا کردم اما ترس از ویزا ندادن سفارت به رشته امنیت اطلاعات دارم، نظرتون چی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)