صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 136

موضوع: انتخاب رشته

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : انتخاب رشته

نقل قول نوشته اصلی توسط mersad555 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    راستش یه مدتی میشه بین دوتا رشته کاملا گیج شدم!
    یکی امنیت اطلاعات و یکی هم Computer science
    کسی هست که بتونه منو راهنمایی بکنه؟
    یه مسئله ی مهم بازار کارش در آینده هستش با توجه به اینکه امنیت اطلاعات توی بازار کار درآمد خیلی خوبی داره
    به نظرتون از حالا (برای مستر) به فکر امنیت اطلاعات باشم یا برم Computer science و برای دکترا تصمیم قطعی بگیرم؟
    Computer science در دنیا رشته کلی است و امنیت و بقیه شاخه ها رو در بر می گیره. امنیت اطلاعات بازار کار خوبی داره برای کسی که تخصص داشته باشه ولی فعلا از نظر تعداد فارغ التحصیل نسبت به شغل ها و شرایط افراد خارجی در دنیا خیلی وضعیت مناسبی نداره. شاخه های مربوط به هوش مصنوعی، Systems و مهندسی نرم افزار الان بازار کار بهتری در سطح دکترا/ریسرچ دارن.

سلام به همه دوستان عزیز
    فوق دیپلم کامپیوتر سال 84 از شمسی پور گرفتم بعد رفتم تو بازارکار، پارسال تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم. کنکور دادم قبول شدم و حالا هم درحال خوندن مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیکی هستم تو دانشگاه علمی وکاربردی(سال آخر). معدلم هم 17.5 هست. 6و7 سالی هم تجربه کار در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب دارم.

خیلی دلم میخواد برای آمریکا اقدام کنم و درحال حاضر درحال جستجو دانشگاه و رشته هستم، نمیدونم آیا امکان پذیرش گرفتن هست؟ (زبان و gre هم درحال انجام هست)
    راستش کاملا گیج شدم. اصلا نمیفهمم که چرا رشته ها اینطورین. اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم.
    سایت چند تا دانشگاه رو دیدم، ولی رشته هاشون با هم فرق داره.

سوال اینه که آیا همه اولش برای انتخاب رشته و دانشگاه همینطوری سردرگم هستند یا من اینطوریم؟؟؟؟؟؟؟؟

سوال بعدی اینکه، آیا دانشگاهی تو آمریکا هست که GRE نخواد؟
    ویرایش توسط ariaie : October 5th, 2013 در ساعت 11:52 PM

سلام.
    از دوستان کسی در ضمینه اکسپلویت نویسی یا آنالیز بدافزار یا ساختار فایل های اجرای و cpu اطلاعی داره؟
    میخواستم رشته ای در رابطه با این موضوعات انتخاب کنم که اینطور که فهمیدم زیر شاخه نرم افزارهستش.

حالا نمیدون خود نرم افزار یا معماری کامپیوتر.

ممنون میشم راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohsenh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    فوق دیپلم کامپیوتر سال 84 از شمسی پور گرفتم بعد رفتم تو بازارکار، پارسال تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم. کنکور دادم قبول شدم و حالا هم درحال خوندن مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیکی هستم تو دانشگاه علمی وکاربردی(سال آخر). معدلم هم 17.5 هست. 6و7 سالی هم تجربه کار در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب دارم.

خیلی دلم میخواد برای آمریکا اقدام کنم و درحال حاضر درحال جستجو دانشگاه و رشته هستم، نمیدونم آیا امکان پذیرش گرفتن هست؟ (زبان و gre هم درحال انجام هست)
    راستش کاملا گیج شدم. اصلا نمیفهمم که چرا رشته ها اینطورین. اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم.
    سایت چند تا دانشگاه رو دیدم، ولی رشته هاشون با هم فرق داره.

سوال اینه که آیا همه اولش برای انتخاب رشته و دانشگاه همینطوری سردرگم هستند یا من اینطوریم؟؟؟؟؟؟؟؟

سوال بعدی اینکه، آیا دانشگاهی تو آمریکا هست که GRE نخواد؟
    سلام
    خیلی وقت پیش این پست را گذاشتید.امیدوارم ببینید.
    فکر می کنم می تونید برای رشته Computer science یا Computer eng و یا IT eng اقدام کنید.
    تجربه کاری مرتبط با رشته ای که خوندید یه پوینت مثبت محسوب میشه براتون.
    1.تقریبا همه اولش اینطورین.مخصوصا اپلای برای دانشگاه های آمریکا.چون انقدر دانشگاه هاش زیاده و شرایط متفاوت که آدم یکم گیج میشه.نگران نباشید ایات به ایالت یا بررسی دانشگاه هاش و شرایطش پیش برید.
    2.بله هستند.ولی هم خیلی کمه تعدادشون هم رنک دانشگاه پایینه معمولا.یه سرچ کنید لیست دانشگاه هایی که جی آر ای نمی خواد را پیدا می کنید.

Junior Member

سلام
    کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم و میخوام بعد از گرفتن ارشد apply کنم ، اما موندم ارشد چی بخونم ، بین دو رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار و IT گرایش شبکه موندم کدوم رو بخونم؟
    به نظر شما کدوم رشته هم برای داخل و هم بیشتر برای خارج از کشور بهتره بخونم؟ و اگر شبکه بخونم با توجه به اینکه کارشناسی IT بودم برای خارج به مشکل بر نمیخورم؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa560 نمایش پست ها
    سلام
    کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم و میخوام بعد از گرفتن ارشد apply کنم ، اما موندم ارشد چی بخونم ، بین دو رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار و IT گرایش شبکه موندم کدوم رو بخونم؟
    به نظر شما کدوم رشته هم برای داخل و هم بیشتر برای خارج از کشور بهتره بخونم؟ و اگر شبکه بخونم با توجه به اینکه کارشناسی IT بودم برای خارج به مشکل بر نمیخورم؟
    ممنون.
    اگه شما صفحه‌های قبلی این تاپیک و چند تا تاپیک مشابه رو بخونی، جواب سوال خودتون رو خیلی سریع‌تر پیدا می‌کنید.
    The Future you see is the Future you get.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n301_d632 نمایش پست ها
    اگه شما صفحه‌های قبلی این تاپیک و چند تا تاپیک مشابه رو بخونی، جواب سوال خودتون رو خیلی سریع‌تر پیدا می‌کنید.
    قبلا خونده بودم ، اما جوابی که مشخصاً جواب من باشه رو پیدا نکردم ، اگر شما دیدی لینک بذار یا همین سوال رو پاسخ بده ، ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa560 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون.
    بهتر منظورتون چیه؟ هرکدام بیشتر علاقه دارید و قوی تر هستید. رفتن از نرم افزار به شبکه یا آی تی هم چندان تغییر رشته حساب نمیشه. بازار کاریش هم فرق زیادی نداره.

Junior Member

سلام.
    من ارشد شبکه شریف میخونم.

به نظرتون واسه دکترا چی اپلای کنم؟ شبکه؟امنیت؟ یا چی؟
    ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_vh نمایش پست ها
    سلام.
    من ارشد شبکه شریف میخونم.

به نظرتون واسه دکترا چی اپلای کنم؟ شبکه؟امنیت؟ یا چی؟
    ممنون.
    امنیت مدتیه برای ویزا حساس شده مثل اینکه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)