صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 136

موضوع: انتخاب رشته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power engineering

پیش فرض پاسخ : انتخاب رشته

سلام دوستان. من لیسانس قدرت دارم و میخوام الان برای ارشد انتخاب رشته کنم. رتبم 1180 شده. میخوام بدونم چه گرایشی بخونم؟ قدرت، انرژی تجدید پذیر و یا مدیریت انرژی.البته ترجیح میدم تهران قبول شم حتی شبانه. میشه راهنماییم کنید؟ زیاد فرصت ندارم. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام باید انتخاب رشته تا2 روز دیگهکنم کمکم کنید کدام بهتر برا اپلای کردن هست سیستم های انرژی دانشگاه تهران یا الکترونیک قدرت دانشگاه شهید بهشتی ؟ خواهش می کنم جوابم را بدید.

Junior Member

سلام۰من لیسانس قدرت دارم و میخوام فوق مخابرات سیستم بخونم۰رتبم تو الک و مخابرات ۱۱۰۲ شده۰میشه راهنماییم کنید که کجا بخونم که احتمال پذیرشم برای دکتری بیشتر باشه؟فردوسی مشهد احتمالا شبانه قبول میشم ولی خیلی دوره از این ورم تبریزم روزانه قبول میشم که رنکش از فردوسی پایین تره۰انتخاب رشته از فردا شروع میشه لطفا سریع پاسخ بدید ۰ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط asdfghjk نمایش پست ها
    سلام۰من لیسانس قدرت دارم و میخوام فوق مخابرات سیستم بخونم۰رتبم تو الک و مخابرات ۱۱۰۲ شده۰میشه راهنماییم کنید که کجا بخونم که احتمال پذیرشم برای دکتری بیشتر باشه؟فردوسی مشهد احتمالا شبانه قبول میشم ولی خیلی دوره از این ورم تبریزم روزانه قبول میشم که رنکش از فردوسی پایین تره۰انتخاب رشته از فردا شروع میشه لطفا سریع پاسخ بدید ۰ممنون
    These rankings don't matter at all! They are not important or really correct. If you are from around Tabriz, you don't have to move to Mashhad. If you want to increase your chance for PhD, you should try to have high grades in your master's, try to finish on time, and have good scientific papers. The only university that can really increase your chance is Sharif.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samadica نمایش پست ها
    These rankings don't matter at all! They are not important or really correct. If you are from around Tabriz, you don't have to move to Mashhad. If you want to increase your chance for PhD, you should try to have high grades in your master's, try to finish on time, and have good scientific papers. The only university that can really increase your chance is Sharif.
    بله به تبریز نزدیکترم۰دانشگاه های خواجه نصیر یا شهید بهشتی چطور اونا هم شانسو بالا نمیبرن؟انتخاب اولمو تبریز بزنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

بله به تبریز نزدیکترم۰دانشگاه های خواجه نصیر یا شهید بهشتی چطور اونا هم شانسو بالا نمیبرن؟انتخاب اولمو تبریز بزنم؟
    Maybe a good professor in khaje nasir that has connections can increase your chance, but not the university name!

I think Tabriz is better than Shahid beheshti in electrical engineering!

ApplyAbroad Guru

اسم هیچکدام از این دانشگاهها تاثیر چندانی در شانس شما ندارند. همانطور که دوستمان گفتند جایی که در گرایش موردنظرتان استادهای شناخته شده تر و بیشتر مرتبط با خارج دارد را انتخاب کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام باید انتخاب رشته تا2 روز دیگهکنم کمکم کنید کدام بهتر برا اپلای کردن هست سیستم های انرژی دانشگاه تهران یا الکترونیک قدرت دانشگاه شهید بهشتی ؟ خواهش می کنم جوابم را بدید.

سلام
    من توي ايران در رشته ي تجربي در دوره ي دبيرستان تحصيل كردم و ديپلم تجربي رو دارم. حالا تصميم دارم توي رشته ي computer science كه به تجربي ربطي نداره تحصيل كنم. من تازه ديپلمم رو با نمره ي خوبي گرفتم. آيا با توجه به اين كه ديپلمم تجربي هست، ميتونم براي undergraduate در اين رشته اقدام كنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Kinginthenorth نمایش پست ها
    سلام
    من توي ايران در رشته ي تجربي در دوره ي دبيرستان تحصيل كردم و ديپلم تجربي رو دارم. حالا تصميم دارم توي رشته ي computer science كه به تجربي ربطي نداره تحصيل كنم. من تازه ديپلمم رو با نمره ي خوبي گرفتم. آيا با توجه به اين كه ديپلمم تجربي هست، ميتونم براي undergraduate در اين رشته اقدام كنم؟
    سلام
    سلام،بله میتونید. مدارک لازم برای اپلای دانشگاههای کشور مقصد رو بخونید
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)