صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 136

موضوع: انتخاب رشته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتخاب رشته

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چون با لیسانس حسابداری مشکل بتونید پذیرش فوق لیسانس کامپیوتر بگیرید. باید لیسانستون مرتبط باشه.
    با تشکر از جوابتون - من چطور می تونم متوجه بشوم که با لیسانس حسابداری می تونم فوق چه رشته هایی رو بخونم؟ اگه براتون مقدور هست با ذکر منبع بفرمائید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1365 نمایش پست ها
    با تشکر از جوابتون - من چطور می تونم متوجه بشوم که با لیسانس حسابداری می تونم فوق چه رشته هایی رو بخونم؟ اگه براتون مقدور هست با ذکر منبع بفرمائید.
    رشته های حسابداری و شاید بیزینس و MBA.

ApplyAbroad Superstar

دروود.

دوستان من رشته ام الکترونیک هست اما یه مدتی هست که به بیوالکتریک علاقمند شدم خواستم بدونم ادامه در این رشته سختیه خاصی داره از لحاظ محاسبات یا نبود بازار کار مناسب؟؟ متشکر

سلام دوستان
    من ترم آخر مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد هستم. معدلم هم بالای 15 هستش. زبانم خوبه . به غیر از دانشگاه چند تا مدرک در زمینه شبکه از شرکت های ماکروسافت سیسکو و کمپتیا دارم . میخواستم برای تحصیلات ارشد به یه دانشگاه خوب اقدام کنم. کشور ترکیه و هندوستان رو در نظر دارم . در ترکیه دانشگاه های orta doğu teknik üniversitesi یا همون METU و istanbul teknik üniversitesi رو در نظر دارم . ولی نمی دونم کدوم رشته رو ادامه بدم و در کدوم دانشگاه ؟ آیا دانشگاه های مهندسی IT هند بهتره یا این دانشگاه ها؟ رشته های که در نظر دارم

Distributed Systems
    Network Computing
    Could Computing
    Distributed and Mobile Systems
    data communications
    هستند. هر اطلاعاتی که دارین در مورد رشته ها در مورد دانشگاه ها یا اگه جای من بودین چی کار می کردین و .... ممنون میشم در اختیارم قرار بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar0441 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم آخر مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد هستم. معدلم هم بالای 15 هستش. زبانم خوبه . به غیر از دانشگاه چند تا مدرک در زمینه شبکه از شرکت های ماکروسافت سیسکو و کمپتیا دارم . میخواستم برای تحصیلات ارشد به یه دانشگاه خوب اقدام کنم. کشور ترکیه و هندوستان رو در نظر دارم . در ترکیه دانشگاه های orta doğu teknik üniversitesi یا همون METU و istanbul teknik üniversitesi رو در نظر دارم . ولی نمی دونم کدوم رشته رو ادامه بدم و در کدوم دانشگاه ؟ آیا دانشگاه های مهندسی IT هند بهتره یا این دانشگاه ها؟ رشته های که در نظر دارم

Distributed Systems
    Network Computing
    Could Computing
    data communications
    هستند. هر اطلاعاتی که دارین در مورد رشته ها در مورد دانشگاه ها یا اگه جای من بودین چی کار می کردین و .... ممنون میشم در اختیارم قرار بدین
    هند دانشگاه های خیلی خوب داره و خیلی بد هم داره و قطعا دانشگاه های خوبش بسیار بهتر از دانشگاه های ترکیه هستند. در این زمینه ها توصیه می کنم برید اروپا یا آمریکا اگه شرایطش رو دارید.

دانشگاه های آلمان که مدرک دانشگاه آزاد رو قبول ندارن . فرانسه هم که پذیرش میده ولی خیلی کم ویزا میده به ریسکش نمی ارزه وقت گذاشت برا زبان فرانسه . انگلستان هم که هزینه هاش واقعا بالاست. آمریکا هم که یه رویاست. نمیدونم اصلا چی کار باید بکنم...

ApplyAbroad Superstar

دانشگاه های آلمان که مدرک دانشگاه آزاد رو قبول ندارن . فرانسه هم که پذیرش میده ولی خیلی کم ویزا میده به ریسکش نمی ارزه وقت گذاشت برا زبان فرانسه . انگلستان هم که هزینه هاش واقعا بالاست. آمریکا هم که یه رویاست. نمیدونم اصلا چی کار باید بکنم...
    دروود.
    کی همچین حرفی رو زده که دانشگاههای آلمان مدرک دانشگاه ازاد رو قبول ندارند؟؟؟ من 3 تا از دوستانم با مدرک دانشگاه ازاد در بهترین دانشگاههای المان در حال تحصیل می باشند. در ضمن کشور المان گزینه بسیار مطلوبی برای رشته و گرایشهای مورد علاقه شما می باشد. اگر بتوانید نمره زبان خوبی رو اخذ نمایید شانستون برای فوق در آلمان خوب است.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    هند دانشگاه های خیلی خوب داره و خیلی بد هم داره و قطعا دانشگاه های خوبش بسیار بهتر از دانشگاه های ترکیه هستند. در این زمینه ها توصیه می کنم برید اروپا یا آمریکا اگه شرایطش رو دارید.
    سلام دوستان

Distributed Systems
    Network Computing
    Could Computing
    data communications
    سلام
    دوست عزیز آلمان مشکلی با مدرک دانشگاه آزاد نداره. تاپیک جدا داره میتونید ببینید.
    با عرض معذرت باید با SO3 مخالف باشم. در مجموع دانشگاههای ترکیه از هند بهتره. ار خیلی از جاهای اروپا بهتره. Night Life استانبول رو هم شما نمیتونید با هند مقایسه کنید.
    هند تا جایی که من میدونم IIT بهترین دانشگاه فنیشه.
    بهترین دانشگاههای ترکیه :
    Bogazici Univeristy
    METU
    Billkent Univeristy
    Istanbul Technical Un
    KOC univeristy
    Sbanci Univeristy
    میتونید 4 تای اول رو توی رشته خودتون چک کنید بهتون قول میدم کمتر دانشگاههای توی اروپا هستند که دپارتمان قوی داشته باشن به اندازه این دانشگاهها.
    رییس قبلی دپارتمان دانشگاه Carnegie Mellon توی دانشگاه Bilkent رییس ذپارتمان مکانیک هست و الان توی Sabbatical Leave هستش. یکی از معروفترین استادای دنیا در زمینه Acoustic که تعداد مقاله و کنفرانساش بیشتر از 300 تاست.
    http://www.cmu.edu/me/people/akay.html
    http://me.bilkent.edu.tr/?page_id=876&nvaf_id=7&lang=en

میتونید اسم Bogazici یا METU رو همراه با , Georgia Tech و Stanford و MIT و Urbana-Champaign سرچ کنید ببینید چه تعدا دانشجو از این دانشگاه به 20 تا دانشگاه اول آمریکا رفتن.
    توی این لیست هند هیچ دانشگاهی نداره. البته میدونم ملاک قطعی نیست.
    http://www.guardian.co.uk/news/datab...gher-education

ترکیه تعداد دانشجوهاش توی اروپا خیلی کمتره بخاظر اینکه واقعا استانبول تفاوتی با اروپا نداره و واسه همین هر دانشگاهی نمیرن. فقط EPFL , ETH ,KTH جزو دانشگاههای که برای ادامه تحصیل توی اروپا انتخاب میکنن. جزو کشورهایی هست که بیشترین دانشجوی Exchange خصوصا اراسموس رو داره.
    Bogazici اولینن دانشگاه آمریکایی خارج از مرز آمریکاست و جزو معدو دانشگاههایی که با دانشگاههای آمریکایی Exchange قوی داره.
    http://oie.gatech.edu/archive/sa/pro....php?archive=1
    http://www.intl.boun.edu.tr/?q=node/134
    http://www.intl.boun.edu.tr/?q=node/127
    من انیارو گفتم چون برادرم METU میخونه و با شرایط ترکیه آشنام. هر سال تعدا زیادی از بچه های لیسانس این دانشگاهها فقط MIT , Stanford قبول میشن. درس خوندن توی این دانشگاههای ترکیه فوق العاده سخته و بیشتر بچه ها معدل 2 از 4 دارن. من برادرم با اینکه اینجا خواجه نصیر بود و رتبه زیر 1000 بود باز هم مشکل داره. برای همین اگه واقعا برای درس میرید این دانشگاهها رو انتخاب کنید. من بهتون قول میدم شما با معدل بالا از این دانشگاهها فارغ التحصیل بشید برای تاپ 30 آمریکا شانس دارید. تعدا کمی دانشگاه توی کل اروپا(به جر انگلیس) هست که انقد اونجا شناخته شده باشه.

اینارو گفتم تا یخورده طرز فکر راجع به این کشور عوض بشه. درسته پذیرش گرفتن از دانشگاهاش درسر داره و باید GRE بدید و برید برای مصاحبه علمی قبل از پذیرش، ولی خوب دانشگاهای خوبی داره.
    در هر صورت اینا همش حرف و آماره و کسی موفقه که معدل خوب داشته باشه.
    ویرایش توسط arash11 : June 11th, 2012 در ساعت 02:19 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arash11 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز آلمان مشکلی با مدرک دانشگاه آزاد نداره. تاپیک جدا داره میتونید ببینید.
    با عرض معذرت باید با SO3 مخالف باشم. در مجموع دانشگاههای ترکیه از هند بهتره. ار خیلی از جاهای اروپا بهتره. Night Life استانبول رو هم شما نمیتونید با هند مقایسه کنید.
    هند تا جایی که من میدونم IIT بهترین دانشگاه فنیشه.
    ...........
    دوست من ایشون که نپرسید نایت لایف کدوم بهتره!

در ضمن فکر نکنم شکی داشته باشید که IIT ها (دقت کنید IIT یک دانشگاه نیست، هفت دانشگاهه) بهتر از دانشگاه های ترکیه باشه و بعد از IIT هم دانشگاه های دیگه ای هستند. گرچه مطمئنم اصلا کسی از خارج نمی تونه به این سادگی وارد اینجا بشه. اینکه شما اسم دانشگاه ها رو با هم سرچ کنید و ببینید خیلی ها از این دانشگاه ها رفتن دانشگاه های تاپ فکر کنم هندی ها رو هم سرچ کنید به همون نتیجه برسید.

اینطوری که شما می گید من فکر کنم دانشگاه های ترکیه از خود آمریکا و انگلیس و کانادا هم بهتر باشند! چون گفتید آمار من رفتم و یه تحقیقی کردم، و خب یه نگاهی به دپارتمان های کامپیوتر این دانشگاه ها انداختم (که مد نظر شخصی که سوال پرسیده بود، بود!)، نگاه کردم در ACM وضعشون چطوره، و کاملا معمولی بود مثل هر دانشگاه معمولی دیگه ای در دنیا که در هر کشوری ازش چند ده تایی هست.

همونطور که گفتم دانشگاه های تاپ هند قطعا از این دانشگاه های ترکیه قوی تر هستند.

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

سلام دوستان .من کارشناس کنترل وابزار دقیق هستم وعلاقه دارم که به کنترل در ارشد ودکتری خارج از کشور ادامه بدم اما بعضی دوستا گفتند که کنترل فقط ریاضیه و الان هم کاربرد چندان وطرفدار زیادی مخصوصا داخل نداره راستش تو دو راهی موندم که ارشد چه گرایش یرو ادامه بدم لطف میکنید اگر کمکم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)