صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 84

موضوع: یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

na ostaad raahnamaa age daashtam ke injaa mozaahem e doostaan nemishodam!dar zemn hanooz nemidoonam mitoonam maghaalamo baraaye chand jaa befrestam yaa na

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بله میتونی من خودم معمولا به چند جا میفرستم و به محض اینکه اولین جا accept شد به بقیه میل میزنم، عذرخواهی میکنم و ازشون میخوام دیگه مقالمو بررسی نکنن تا مشکلی پیش نیاد (بعضی وقتها 1 سال طول میکشه تا جواب بیاد نمیشه که 1 سال صبر کنیم بعد جواب بیاد reject شده)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

میشه لطفا لینک لیست نشریات ISI مخصوصا ایرانیها رو برامون بنویسید؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion

در مورد جواب سوال، این کار قانونا مجاز نیست که شما یک مقاله رو به چند جا بفرستید و اگر کسی متوجه بشه (مثلا یکی از اعضای کمیته بررسی مقالات (Program Committee) در هر دو کنفرانس عضو کمیته باشه) براتون عواقب بدی خواهد شد. از جمله این که ممکنه اسم‌تون رو بذارند تو لیست سیاه و تا مدتی هیچ جا مقاله‌ای ازتون قبول نکنه. البته بعضی‌ها به چند جا می‌فرستند و وقتی تو یکی قبول شد به بقیه ایمیل می‌زنن و مقاله‌اشون رو بیرون می‌کشند، اما به هر حال حواستون جمع باشه.

ضمنا این ISI من دقیقا نمی‌دونم جریانش چیه، ولی تو رشته کامپیوتر تقریبا تمام کنفرانس و ژورنال‌های خوب مربوط به IEEE یا ACM هستند.

mohammadreza
    Guest

سلام،

حرف آقا بابك كاملا درسته، و خيلي هم جدي و پر دردسر، خدا نكنه كه سر كسي بياد. ولي معمولا كسي جدي نمي گيره تا اينكه واقعا سرش بياد.

من خودم هم مقاله تو مجله دارم و هم تو كنفرانس ها، معمولا مقاله اي رو كه مطمئن نباشم كه پذيرفته مي شه يا نه چند تا جا مي فرستم، ولي هميشه قبل از اين كه چند تا جا ارسال كنم ميرم قسمت كميته ي فني همايش ها رو نگاه مي كنم كه مبادا داوري در هر دوي اين دو كنفرانس يكسان باشه؛ اگر يكسان بود، بي خياله يكي از كنفرانس ها مي شم.

در مورد ISI هم، حرف بچه ها تقريبا كامل بود ولي بهتره كه اين نكته رو هم اشاره كنم كه مقالات ISI از بالاترين درجه ي اعتبار بر خوردارن، كه هم براي كنفرانس هاست و هم براي مجلات.
    ولي خوب مجلات ISI اعتبارشون خيلي بيشتر از كنفرانس هاي ISI، مجلات عادي و ... ديگه هست حتي بالاتر از IEEE يا ACM. البته بعضي از كنفرانس هاي معتبر IEEE يا ACM هم ISI دارن، كه اگر بريد تو سايتشون كاملا معلومه.

براي اطلاعات بيشتر مي تونيد به آدرس زير مراجعه كنيد:

http://www.applyabroad.org/forum/ind...sg2559#msg2559

شاد باشيد.

Junior Member

پیش فرض مقاله ای که در یک کنفرانس خارجی publish شده رو در یک کنفرانس داخلی submit کردن

می شه مقاله ای که در یک کنفرانس خارجی publish شده رو در یک کنفرانس داخلی submit کرد؟ من شنیدم که فقط کافیه اسمشو عوض کنم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : sumbit مقاله

خوب این چه ارزشی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ علاوه بر اینکه غیر اخلاقی هم هستش! هدف انجام یه کار علمیه دیگه؟ علاوه بر اون می خوای تو رزومه ات بگید که تو مقاله دوم چی کار کردید؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

از نظر قانوني مشكل داره. حتي Journal ها مي گن نبايد مقاله شما در كنفرانس هم ارائه شده باشه چه برسه به اينكه بخواين تو يه كنفرانس ديگه submit كنيد. ولي متاسفانه خيلي از قوانين مخصوصاً تو ايران فقط وجود دارند و اجرا نميشن. من حتي موردي رو ديدم كه طرف اسم مقاله رو هم عوض نكرده بعد توي كنفرانس داخلي ارائه كرد.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

البته اين رو اضافه كنم بعضي از journal ها خودشون كنفرانس هم دارن و به شما اجازه مي دن كه يك مقاله رو بي هيچ تغييري در journal و كنفرانس اونا submit كنيد و اين كار غير قانوني نيست و وقتي مقاله شما در مجله چاپ بشه توي زير نويس مي گن اين مقاله در فلان كنفرانس ما ارائه شده. مثلا AIAA اين جوريه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

1. کار اخلاقی نيست (اگر فارسی اش را در ايران چاپ کنی البته بد نيست که مقاله فارسی خيلی تاثيری روی روند پذيرش شما ندارد ولی حداقل از مقاله ات می توانی نام ببری)
    2. ببين کلا دو مقاله کنفرانس حداقل بايد با هم 60% تفاوت در قسمت نو آوری داشته باشند که فرستادن آنها به دو کنفرانس مجزا اخلاقی باشد.
    3. اما يک مقاله کنفرانس و يک مقاله ژورنال تقريباً می توانند عين هم باشند با اين تفاوت که معمولاً مقالات ژورنال همان موضوع را با دقت و مو شکافی بيشتر و به طور مفصل تر بحث می کنند.

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)