صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 84 , از مجموع 84

موضوع: یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

سلام به همه دوستان
    من یه مقاله تو حیطه علوم انسانی تو یه کنفرانس داخلی دادم که پذیرفته شده. منتها امکان چاپ تو یه مجله خارجی که نمایه معتبری نداره رو به صورت رایگان می ده. از طرفی اونطور که اینجا می خونم انگار می شه مقاله ای که تو یه کنفرانس پذیرفته شده ولی هنوز چاپ نشده رو واسه مجلات معتبر فرستاد. اما من از یکی از استادا پرسیدم گفت نمیشه و فقط می تونم از امکاناتی که کنفرانس ارائه می ده استفاده کنم. می خواستم ببینم در این رابطه کسی اطلاعات دست اول داره یا نه؟ ممنون از پاسخگوییتون.

Junior Member

سلام وقت بخیر. میشه راهنمایی کنید!
    من سال پیش یه مقاله کنفرانس داخلی دادم که تو IEEE نمایه شده. خواستم ببینم میشه همون مقاله رو با یه سری تغییرات جزیی واسه ژورنال بفرستم؟؟؟؟

Junior Member persianboy1993 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Masters in Information Technology Engineering Field @Tarbiat Modares University

این کار از نظر اخلاقی درست نیست چون هیچ نوآوری نداشتید !!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_003 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. میشه راهنمایی کنید!
    من سال پیش یه مقاله کنفرانس داخلی دادم که تو IEEE نمایه شده. خواستم ببینم میشه همون مقاله رو با یه سری تغییرات جزیی واسه ژورنال بفرستم؟؟؟؟
    بستگی به مقاله و ماهیت کار ممکن است بتوانید تغییراتی در آن بدهید و جنبه های دیگری به آن اضافه یا از دید و رو دیگری تحلیل کنید. ارایه همان مقاله با همان دیتا و روش تحلیل یا به طور ساده کپی و پیست آن حرفه ای نیست و در هر صورت نیز ارزش چندانی ندارد چه اینکه در برخی موارد نیز ممکن است شرکت کنندگان مشترکی در هر دو کنفرانس مقاله را دنبال کنند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)