صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 84

موضوع: یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : sumbit مقاله

این در صورتی هستش که همون طور که اون دوستمون گفت، کنفرانس مربوط به همون ژورنال باشه. و الا این کار قانون copyright رو نقض می کنه و درست نیست.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

حتي من تزي رو ديدم كه نويسندش يك فصل رو تقريباً (نه دقيقاً) مثل مقاله خودش نوشته بود ولي توي زيرنويس آورده كه از journal اجازه گرفته.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

wow.oops
    Guest

کنفرانس اگه فقط به صورت present باشه چرا که نه؟ من دوستم تو US رفته بود کنفرانس گفته بود که اومده بودن paper هاشونو present کنن. کنفرانس جنبه ی علمی نداره. منظور اینه که اگه حتی یه paper رو publish کردین می تونین تحت شرایطی ارائه بدین که من البته همه ی شرایطشو نمی دونم. یکیش اینه که اگه abstract رو accept کرده باشن می تونی بری و present کنی ولی اگه peer review باشه رو نمی دونم.

1. کلا دو مقاله حداقل بايد با هم 40% تفاوت در قسمت نتایج و بحث داشته باشند ، چه کنفرانس و چه ژرنال.
    من خودم تو یه کنفرانس خارجی، 2 تا مقاله داشتم که بیش از نیمی از مطالبشون مشترک بودن و هر دوشون هم واسه ارائه شفاهی تو یک روز انتخاب شدن.

2. يک مقاله کنفرانس و يک مقاله ژورنال با کمی تغییر در عنوان می تواننددقیقا عين هم باشند. ولی معمولاً در مقالات ژورنالی موضوع را بيشتر و به طور مفصل تر بحث می کنند. (چه داخلی و چه خارجی)

Junior Member

اصلاً اخلاقی نیست که یه مقاله ای که تو ژورنال Accept شده رو برای یه جای دیگه ارائه کرد.
    بهتره با این مسائل کمی حرفه ای تر برخورد کنیم، چون ممکنه اینجا بشه قسر در رفت (با وجود اینکه کار غیر اخلاقیه) ولی تو کشور های دیگه اینجوری نیست.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

خیلی از کنفرانسهای مطرح هستن که خودشون هم ژورنال دارن. مثلا من خودم تو یک کنفرانس که جزو با ارزشترین کنفرانسهای رشتم بود مقاله داشتم که بعد ازم خودشون خواستن واسه ژورنالشون که کلا پذیرش مقالاتش هم جدا هست چاپش کنن. دقیقا با همون اسم و متن چاپ شد و فقط یک سری تغییرات جزیی ازم خواستن انجام بدم. من نمیدونم منظور شما از غیر حرفه ای چی هست. وقتی تو خود آمریکا این چیزا انجام میشه دیگه این صحبتها نمیتونه معنی داشته باشه.
    (من صحبت ars رو ندیده بودم حرفش کاملا درست هست)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

اون چیزی که وحید جان می گن درسته. بعضی از کنفرانس ها مقاله های Accept شده رو تو ژورنال هاشون چاپ می کنن.
    ولی من می گم مقاله ای که تو یه ژورنالی Accept شده رو تو یه کنفرانس دیگه ارائه نکنیم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

راستش من در مورد بقیه موارد مطمئن نیستم ولی اگه فکر کنم اگه در جریان پرزنت توی کنفرانس باشن و مقاله هم تا حدودی متفاوت باشه اشکالی نباید پیش بیاد. خیلی جاها وقتی میخوای مقاله submit کنی ازت میپرسن آیا قبلا این مقاله رو جایی ارایه دادی یا نه. من فکر میکنم اگه بنویسیم و مشکلی داشته باشه خودشون اطلاع میدن ولی این اخلاقی نیست که شما در این زمینه بهشون چیزی نگید.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟اگه توی 2 تا کنفرانس شرکت کنه بازم می تونه توی ژورنال چاپ شه؟
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

پیش فرض پاسخ : یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

سلام...با توجه به اون چیزی که من می دونم شما با یه مقاله یکسان در بیش از یک کنفرانس نمی تونین شرکت کنین...اما همون مقاله رو بعد از کنفرانس یا قبل از اون هم می تونین فقط در یک نشریه چاپ کنین...اما بیش از یک نشریه خیر...امیدوارم کافی بوده باشه
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)