صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 84

موضوع: یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

ممنون اما من شنیدم توی 2 تا میشه مطمئنید؟؟ ???
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

دوست عزيز،

اول شما مقالتون رو توو يک (يا چند کنفرانس) مي فرستي و بعد از اينکه Accept شد مي‌توني بري و Present کني ( يا اينکه پولش رو بدي تا چاپ بشه)و بعدش مي‌توني بفرستي براي ژورنال.

دليل اينکه بهتره اول بفرستي توو کنفرانس و بعد ژورنال اينه که يکي از اهداف شرکت در کنفرانس اينه که ايده‌هات و نظراتت رو با ديگران در ميون بذاري و اگر نظري دارن بگيري و اعمال کني. يکي ديگه از دلايلي که بهتره اول کنفرانس بفرستي اينه که وقتي مقالت توو کنفرانس پذيرفته ميشه نشون ميده که يه حداقل‌هايي رو از نظر علمي داره ( به شرطي که کنفرانسش آدمي‌زادي باشه و نه درپيت!).

بعد از اينکه فرستادي براي ژورنال بهتره براي ژورنال يا کنفرانسي نفرستي.

مقالت رو براي چند تا کنفرانس مي‌توني بفرستي، ولي توو رزومه فقط يکيش رو بيار (اوني که کنفرانسش معتبرتره)
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

ApplyAbroad Champion

هر مقاله رو فقط برای یک کنفرانس می‌شه فرستاد و ارسال همزمان یک مقاله به چند کنفرانس تقلب محسوب می‌شه.

من يه مقاله رو به يه کنفرانس معتبر توو آمريکا فرستادم و Accept شد و چند ماه بعد (بنا به دلايلي) همون رو برا يه کنفرانس بين‌المللي توو هند بفرستم. وقتي هم فرستادم، بهشون گفتم که قبلا توو کنفرانس ... چاپ شده، اونا هم قبول کردن و مشکلي نبود (شايد کمبود مقاله داشتن ). در مورد ارسال همزمان به چند تا کنفرانس من اطلاعاتي ندارم.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    هر مقاله رو فقط برای یک کنفرانس می‌شه فرستاد و ارسال همزمان یک مقاله به چند کنفرانس تقلب محسوب می‌شه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط negin62
    یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟اگه توی 2 تا کنفرانس شرکت کنه بازم می تونه توی ژورنال چاپ شه؟
    من هم دقیقاً نظر بابک رو دارم... مسلماً مشکل در فرستادن مقاله به چند تا کنفرانس نیست! ... حتی شاید بشه به طور همزمان یه مقاله رو با مضمون کاملاً یکسان و حتی اسمهای کاملاً مشابه به 4-5 کنفرانس فرستاد و از همشون هم پذیرش برای ارائه گرفت... ولی نفس این کار علاوه بر اینکه تقلب محسوب میشه، هیچ فایده ای برای نویسنده نداره و در بعضی موارد (مثلاً زمانی که داری توی مصاحبه، موضوعات مقالاتت رو برای استادی که باهاش برای fund در ارتباط هستی توضیح میدی) حتی ضرر هم داره!
    پیشنهاد من اینه که اگر واقعاً نیاز دارید به اینکه رزومه تون شامل چندین مقاله و چندین کنفرانس باشه، همون موضوعی رو که در کنفرانس اول فرستاده اید، در زیرموضوعات مختلف بسط بدید، یا تغییر بدید به این ترتیب هم چارچوب کلی مقاله و بررسی ادبیاتت رو میتونی بدون هیچ تغییری استفاده کنی و هم اینکه دانش خودتت در بخشهای کور و پنهان اون موضوع گسترش داده میشه... البته باز هم تکرار میکنم! این یک پیشنهاد بود!!!
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط NNaser54
    من يه مقاله رو به يه کنفرانس معتبر توو آمريکا فرستادم و Accept شد و چند ماه بعد (بنا به دلايلي) همون رو برا يه کنفرانس بين‌المللي توو هند بفرستم. وقتي هم فرستادم، بهشون گفتم که قبلا توو کنفرانس ... چاپ شده، اونا هم قبول کردن و مشکلي نبود (شايد کمبود مقاله داشتن ). در مورد ارسال همزمان به چند تا کنفرانس من اطلاعاتي ندارم.
    این کار از ارسال همزمان یک مقاله به چند کنفرانس هم بدتره! به چنین کاری اصطلاحا Self Plagiarism گفته می‌شه و اگر مشخص بشه، اسم نویسندگان می‌ره تو لیست سیاه و بعضی از کنفرانس‌ها و ژورنال‌ها دیگه مقاله‌ی جدیدی ازشون قبول نمی‌کنند. این کنفرانس هندی هم به قول شما احتمالا کمبود مقاله و پول داشته و براش مهم نبوده.
    راه درستش اینه که شما وقتی در مورد یک موضوعی مقاله نوشته‌اید و چاپ شده، اون موضوع رو بسط بدهید و یک مقاله جدید در همون زمینه بنویسید و مقاله قبلی رو هم در قسمت ارجاعات بیارید و بعد مقاله جدید رو می‌تونید به یک کنفرانس یا ژورنال دیگه بفرستید.

مرسی، پس من شانس آوردم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    نقل قول نوشته اصلی توسط NNaser54
    این کار از ارسال همزمان یک مقاله به چند کنفرانس هم بدتره! به چنین کاری اصطلاحا Self Plagiarism گفته می‌شه و اگر مشخص بشه، اسم نویسندگان می‌ره تو لیست سیاه و بعضی از کنفرانس‌ها و ژورنال‌ها دیگه مقاله‌ی جدیدی ازشون قبول نمی‌کنند. این کنفرانس هندی هم به قول شما احتمالا کمبود مقاله و پول داشته و براش مهم نبوده.
    راه درستش اینه که شما وقتی در مورد یک موضوعی مقاله نوشته‌اید و چاپ شده، اون موضوع رو بسط بدهید و یک مقاله جدید در همون زمینه بنویسید و مقاله قبلی رو هم در قسمت ارجاعات بیارید و بعد مقاله جدید رو می‌تونید به یک کنفرانس یا ژورنال دیگه بفرستید.
    بعضی از کنفرانسها اعلام می کنند که مقاله نباید در جایی ارائه شده باشه قبلا . ولی بعضی اعلام نمی کنند. در بعضی کنفرانسها فقط کتابچه خلاصه مقاله چاپ می شه که جایی index نمی شه. فکر می کنم ارسال یک خلاصه مقاله به چند کنفرانس این چنینی مشکلی نباشه. ولی بعضی کنفرانسها خلاصه یا اصل مقاله رو اندکس می کنند و اعلام می کنند که نباید قبلا جایی ارائه شده باشه. در چنین کنفرانسهایی نمی شه چنین کاری کرد و اگه خلاصه مقالتون رو جایی ارائه کردید اجازه ندارید برای این کنفرانسها بفرستید. در مورد ژورنالها که اصلا چنین چیزی امکان نداره. دوستان دیگه تصحیح کنند اگه من اشتباه می کنم.

Senior Member

دوستان يه سوالي.
    مي دونم که از نظر اخلاقي و ... 1 مقاله فقط در يک کنفرانس و يک ژورنال ميتونه ارايه شه.
    حالا به نظر شما اگه همون مقاله که در يک کنفرانس بين المللي معتبر ارايه شده، در يک کنفرانس داخلي هم ارائه بشه، مشکلي ايجاد ميشه؟ ارتباط بين داده هاي کنفرانس هاي بين المللي با داخلي چطوره؟ (معتبرترين کنفرانس داخلي در اون زمينه فرض کنيد. ميدونم که واسه apply ارزشي نداره ولي واسه شرايط فعليم لازم دارم! )

من یه مقاله تو کنفرانسه مکانیک دادم بعد با یه تغییراتی در اسم و نوشتار تو کنفرانسه برق دادم.چون داخلین کلان هر کی هر کیه.بعد با اصلاحات نهایی تو ژورناله isi تحته بررسیه.با تغییرات تو متن و بهبود میشه حتی تو کنفرانسهی بینالمللی هم داد .ولی ژورنال بیش از یک جا ضایعس خیلی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)