صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 84

موضوع: یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

Banned

پیش فرض پاسخ : مقاله ای که در یک کنفرانس خارجی publish شده رو در یک کنفرانس داخلی submit کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی ارشدم و از شبیه سازیهای مربوط به پایان نامه ام میخوام مقاله آماده کنم، فعلا به نتایج آزایشگاهی دسترسی ندارم و قصد دارم مقاله رو برای یه کنفرانس یا ژورنال غیر isi بفرستم، ولی استادم با موضوع خوشبینانه برخورد میکنه و میگه حتما باید در isi چاپ بشه، میگه فوقش رد شد دوباره با نتایج آزمایشگاهی میفرستیم، ولی من چون میخوام اپلای کنم برام ضروریه که زودتر تکلیفم معلوم بشه و نمیتونم مدت زیادی صبر کنم
    1-حالا به نظر شما راهی هست که همزمان به دو جا بفرستم و هر کدوم زود تر اومد اون یکی رو پس بگیرم؟
    2- به نظر شما در مورد اینکه مقاله ای که آماده کردیم برای کدوم ژورنال مناسبتره خودمون میتونیم بهتر نظر بدیم یا استاد راهنمامون؟
    ( بد بینانه)
    1 - اولا اصلا به حرف استادات گوش نکن چون اون فقط و فقط برای اینکه اسم خودش بره توی یه ISI داره تو رو تشویق به این کار می کنه ! و احتمالا باید بدونی برای هر مقاله ای که اسمش توش باشه حداقل 400 تومن پول می گیره و اینکه پایه استادیش رو هم بالا می بره ! پس حتما اگه ISI باشه واسه اون بهتر خواهد بود!

2- من 1 مقالم رو که 1 کنفرانس معتبر قبولش کرده بود 3 تا ژورنال با IF 1.97 , 2 , .98 سابمیت کردم و هر 3 تاشون به قسمت شبیه سازیش گیر دادند و گفتند که باید رو مثال های بیشتری ارائه بشه ! پس حول نزن و این رو بدون تازه بعد از 1 کنفرانس و ارائه شفاهی اون مقاله ایراداش می یاد دستت و اون وقت می تونی 1 ISI توپ ازش در بیاری ! و در اولین سابمیت به احتمال خیلی خیلی زیاد ریجکت میشه !

این رو یه ریویور کت و کلفت برای من بیچاره نوشته :
    Please, choose other journal in the future for your submissions, because this seems a joke.

البته با IF نزدیک 3 ! که خوب انتظاری جز این ازش نمی رفت ! برای همین می گم که اول باید ایراداش رو بگیری.

(خوشبینانه)
    1- بفرست ببین چی میشه و ایشالا درست میشه!

درباره سوالات :
    1- بله . مثلا مجموعه ژورنال های Springer توی بعضی هاشون از شما می پرسه که این مقاله رو آیا جای دیگه هم سابمیت کردی و حتما باید راستش رو بگی در غیر این صورت اونها خوشون می فهمند و . . . .
    2- باید بگردی ببینی کدوم ژورنال Editor هاش یا Reviewer هاش باهات مچ ترند !

لطفا نتیجه کارت رو برای ما بنویس

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : مقاله ای که در یک کنفرانس خارجی publish شده رو در یک کنفرانس داخلی submit کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی ارشدم و از شبیه سازیهای مربوط به پایان نامه ام میخوام مقاله آماده کنم، فعلا به نتایج آزایشگاهی دسترسی ندارم و قصد دارم مقاله رو برای یه کنفرانس یا ژورنال غیر isi بفرستم، ولی استادم با موضوع خوشبینانه برخورد میکنه و میگه حتما باید در isi چاپ بشه، میگه فوقش رد شد دوباره با نتایج آزمایشگاهی میفرستیم، ولی من چون میخوام اپلای کنم برام ضروریه که زودتر تکلیفم معلوم بشه و نمیتونم مدت زیادی صبر کنم
    1-حالا به نظر شما راهی هست که همزمان به دو جا بفرستم و هر کدوم زود تر اومد اون یکی رو پس بگیرم؟
    2- به نظر شما در مورد اینکه مقاله ای که آماده کردیم برای کدوم ژورنال مناسبتره خودمون میتونیم بهتر نظر بدیم یا استاد راهنمامون؟
    به 2 تا مجله هم زمان نفرست...2 تا کنفرانس یا 2 یه کنفرانس یه مجله عیبی نداره...

Junior Member matrix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام.
    من یک مقاله داشتم که توی یک کنفرانس خارجی اکسپت شده و توی ژورنالشم چاپ شده. حالا می خواستم توی همون حیطه ی کاری یه مقاله به یک کنفرانس داخلی بدم.
    چون ددلاین ارسال نسخه اولیه مقاله ها توی کنفرانس داخلی چند روز دیگست من مجبور شدم که خیلی سریع اونو آماده کنم و الان که آماده شده از لحاظ محتوایی خیلی شبیه همون مقاله شده که به کنفرانس خارجی دادم.
    احتمال اینکه مقالم توی کنفرانس داخلی اکسپت بشه زیاده.
    تصمیم دارم همین مقاله فارسی که الان آماده دارم رو بفرستم و تا ددلاین ارسال مقاله ی camera ready اونو کامل کنم (اگه اکسپت شد) که مطمئنا از لحاظ محتوایی خیلی تغیر می کنه نسبت به مقاله خارجی.
    آبا به نظر شما این تصمیم تصمیم درستی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix نمایش پست ها
    سلام.
    من یک مقاله داشتم که توی یک کنفرانس خارجی اکسپت شده و توی ژورنالشم چاپ شده. حالا می خواستم توی همون حیطه ی کاری یه مقاله به یک کنفرانس داخلی بدم.
    چون ددلاین ارسال نسخه اولیه مقاله ها توی کنفرانس داخلی چند روز دیگست من مجبور شدم که خیلی سریع اونو آماده کنم و الان که آماده شده از لحاظ محتوایی خیلی شبیه همون مقاله شده که به کنفرانس خارجی دادم.
    احتمال اینکه مقالم توی کنفرانس داخلی اکسپت بشه زیاده.
    تصمیم دارم همین مقاله فارسی که الان آماده دارم رو بفرستم و تا ددلاین ارسال مقاله ی camera ready اونو کامل کنم (اگه اکسپت شد) که مطمئنا از لحاظ محتوایی خیلی تغیر می کنه نسبت به مقاله خارجی.
    آبا به نظر شما این تصمیم تصمیم درستی هست؟
    سلام دوست عزیز
    البته این جواب فکر نکنم که دیگه به کار دوستمون بیاد،چون خیلی وقته که از سوال ایشون میگذره، ولی این مطالب رو برای دوستان دیگه که تو همچین وضعیتی هستن می نویسم.
    به طور معمول و طبق قوانین اخلاقی و آیین نامه های دانشگاهی، در صورتی که پژوهشگری یک مقاله را در یک همایش ارائه دهد و بار دیگر عیناً همان مقاله رو در همایش دیگری ارائه دهد، مقاله دوم غیرعلمی محسوب شده و سابقه علمی محقق رو خراب میکنه. اما در صورتی که مقاله اولیه با توجه به نتایج کنفرانس دوم، پس از تغییرات اساسی (تاکید میکنم، تغییرات اساسی) در کنفرانس دوم ارائه شود بلامانع است. البته برای دریافت تشویقی و یا اعتبار علمی، می بایست تغییرات اساسی مذکور به تایید شورای پژوهشی دانشگاه تشویق و یا اعتبار دهنده، برسد.
    موفق باشید
    ویرایش توسط DDF : February 21st, 2012 در ساعت 12:15 AM

سلام
    من همه بحثتونو خوندم ولی متوجه نشدم
    من همه اطلاعاتمو میخام دومقاله isi بفرستم اما برا همایش های اطلاعات خرد کردم و مثلا 10 فاکتور که استفاده کردم در isi " من فقط در همایش های ملی و بین المللی ایران 2 فاکتور استفاده کردم به نظرتون برا اپلای دکتری برام مشکلی پیش میاد
    کاره من غیر اخلاقی هست ؟
    ویرایش توسط samaneh67 : December 5th, 2012 در ساعت 07:03 PM دلیل: نقص

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh67 نمایش پست ها
    سلام
    من همه بحثتونو خوندم ولی متوجه نشدم
    من همه اطلاعاتمو میخام دومقاله isi بفرستم اما برا همایش های اطلاعات خرد کردم و مثلا 10 فاکتور که استفاده کردم در isi " من فقط در همایش های ملی و بین المللی ایران 2 فاکتور استفاده کردم به نظرتون برا اپلای دکتری برام مشکلی پیش میاد
    کاره من غیر اخلاقی هست ؟
    سلام
    در کدام همایش ؟ آیا مقالات بصورت فول تکست پابلیش میشه یا ابسترکت؟

• نقل قول نوشته اصلی توسط nanopich نمایش پست ها
      سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط nanopich نمایش پست ها
    در کدام همایش ؟ آیا مقالات بصورت فول تکست پابلیش میشه یا ابسترکت؟
    همایش های ملی و بین المللی ایران ولی جایی یا مجله ای چاپ نشدن ..فقط در یک کتابچه اسم مقاله ام ذکر شده و در سی دی مقاله ها هستن
    آیا مشکلی پیش میاد؟

حالا بصورت کلی داده هامو میخام در یک مقاله برای isi بفرستم مشکلی پیش میاد؟
    ایا از امتیازم کم میشه هنگام داوری برای اپالای؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh67 نمایش پست ها
    حالا بصورت کلی داده هامو میخام در یک مقاله برای isi بفرستم مشکلی پیش میاد؟
    ایا از امتیازم کم میشه هنگام داوری برای اپالای؟
    اگر شما مقاله خودتان را در کنفرانسی ارائه بدهید و مقاله بصورت فول تکست در کتابچه کنفرانس چاپ شود و بعدا همان مقاله را در مجله ای چاپ کنید مرتکب تقلب شده اید.
    اگر شما مقاله خودتان را در کنفرانسی ارائه بدهید و مقاله بصورت ابسترکت ( خلاصه مقاله ) در کتابچه کنفرانس چاپ شود و بعدا همان مقاله را در مجله ای چاپ کنید مرتکب تقلب نشده اید.
    اگر شما مقاله خودتان را در مجله ای چاپ کرده اید و بعدا همان مقاله را در کنفرانسی ارائه بدهید و مقاله بصورت فول تکست در کتابچه کنفرانس چاپ شود مرتکب تقلب شده اید.
    اگر شما مقاله خودتان را در مجله ای چاپ کرده اید و بعدا همان مقاله را در کنفرانسی ارائه بدهید و مقاله بصورت ابسترکت ( خلاصه مقاله ) در کتابچه کنفرانس چاپ شود مرتکب تقلب نشده اید. به شرط انکه کنفرانس از انتشار مقاله بصورت فول تکست در مجله اگاه باشد و هم مجله اطلاع از انجام اینکار داشته باشند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

سلام. یه سوال مهم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

بنده مقاله ای رو آماده کردمو میخوام برای دو کنفرانس همزمان ارسال کنیم، آیا ایرادی دارد؟
    هر دو کنفرانس یکی تا یک هفته دیگه و دومی تا 10 روز دیگه وقت سابمیشن دارند. هر دو از سیستم SDIWC.net برای ثبت مقاله استفاده می کنند اما در دو کشور مختلف برگزار میشوند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)