صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 84

موضوع: یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : یک مقاله رو تو چند تا کنفرانس می شه فرستاد؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط taliya7 نمایش پست ها
    با سپاس از دوستان، نیاز به راهنمایی فوری: آیا ارسال دو مقاله با نتایج یکسان، یکی به کنفرانس و دیگری به ژورنال کار درستی است؟
    با سلام
    دوستان، در زمینه ای دو مقاله نوشته ام. یکی از آن ها فارسی و دیگری انگلیسی است. نتایج هر دو مقاله یکسان است. در واقع در هر دو یک هدف مورد بررسی است. در مقاله فارسی، به صورت جامع سه بحث علمی را بیان کرده ام. اما در مقاله انگلیسی، یکی از آن ها را بیان نکرده ام (بخش اول را حذف کرده ام). قصد دارم فارسی را به کنفرانس و انگلیسی را به ژورنال انگلیسی زبان بفرستم. عنوانم نیز فقط با تفاوت بیان بخش مازاد فارسی، در هر دو یکسان است.
    مطالب بیان شده ام در هر دو مقاله متفاوت است. در واقع مطالبم را از منابع کاملاً متفاوتی پیدا کرده ام. مقاله فارسی کامل تر می باشد.
    اول این که آیا کارم از نظر ارسال مقالات درست است؟
    دوم این که در صورت درست بودن کارم، چون مقاله فارسی که کامل تر است را مجبورم زودتر ارسال کنم، آیا ژورنال بعدا نمی گوید که چرا مقاله را به صورت کامل در جای دیگر عرضه کرده ای؟
    با سپاس

سلام دوست عزیز
    یه توضیح کلی میدم اول:
    اونم اینکه معمولا تحقیقات علمی رو توی کنفرانس ها به طور خلاصه ارائه میکنند. در حقیقت کنفرانس ها بیشتر برای طرح موضوع و آشنایی با موضوعات روز دنیا که مورد تحقیق قرار میگیرن مورد توجه قرار میگیره
    توی کنفرانس (اگه دقت هم کنید معمولا اکثر کنفرانس ها میخوان که مقاله رو توی 4 تا 6 صفحه اماده کنید) معمولا بحث بسط داده نمیشه و فقط اشارات کلی به موضوع میشه و یا اگه قراره نتایجی اعلام بشه در حد مقدماتی اعلام میشه
    بحث کامل تحقیقاتی و نتایج کامل و مقایسه های کامل معمولا در ژورنال های علمی اتفاق میفته

دوم اینکه:
    به نظر میاد شما دارید این کار رو برعکس انجام میدید! یعنی چیزی که برای کنفرانس دارید اماده میکنید کامل تر از چیزیه که برای ژورنال میخوایید بفرستید. به نظرم باید روندشو عوض کنید.

سوم اینکه:
    معمولا مشابه بودت تیترها اتفاق مناسبی نیست (هرچند مقاله اول فارسیه و مقاله دوم انگلیسی) ولی به نظرم اگه امکانش هست تیترهای یکسانی رو براشون در نظر نگیرید (عرض کردم تا حد امکان)
    این اتفاق هم که اول به کار تحقیقاتی توی کنفرانس ارائه بشه و بعد نسخه کامل شده در یک ژورنال به چاپ برسه اتفاق عجیبی نیست و معموله پس ارین جهت نگرانی نداشته باشید ولی لطفا به توضیحاتم در نکته اول خیلی دقت کنید.
    حتی من دیدم که بعضی از تیم های تحقیقاتی بعد از ارائه شدن کارشون توی یه کنفرانس نگرانی اینو دارن که کارشون توسط کسی دیگه به چاپ نرسه و تمام سعیشونو میگنن که کارشونو زودتر برای ژورنال اماده کنند.
    بازم عرض میکنم کار کامل تر باید با بسط موضوع و نتایج و مقایسه ها در ژورنال چاپ بشه نه اینکه توی کنفرانس ارائه بشه

یه مثال بزنم شاید کمکتون کنه چون من به طور دقیق از موضوعتون خبری ندارم:
    ببینید مثلا کسی داره راجع به مخازن تحت فشار کار میکنه. ابتدا میاد روش بررسیش رو برای طراحی مخازت تحت فشار ساخته شده از جنس مواد فلزی و عادی رو در کنفرانس ارائه میکنه. بعدا همون روش و متد رو روی مخازن تحت فشار کامپوزیتی که پبچیدگی بیشتری داره و مدل سازیش با توجه به جنسش پیچیده تر و سخت تره انجام میده و نتایجش رو در یک ژورنال چاپ میکنه.
    در حقیقت کار رائه شده در کنفرانس مقدمه ای بر کار ارئه شده در ژورناله

امیدوارم موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط taliya7 نمایش پست ها
    با سپاس از دوستان، نیاز به راهنمایی فوری: آیا ارسال دو مقاله با نتایج یکسان، یکی به کنفرانس و دیگری به ژورنال کار درستی است؟
    با سلام
    دوستان، در زمینه ای دو مقاله نوشته ام. یکی از آن ها فارسی و دیگری انگلیسی است. نتایج هر دو مقاله یکسان است. در واقع در هر دو یک هدف مورد بررسی است. در مقاله فارسی، به صورت جامع سه بحث علمی را بیان کرده ام. اما در مقاله انگلیسی، یکی از آن ها را بیان نکرده ام (بخش اول را حذف کرده ام). قصد دارم فارسی را به کنفرانس و انگلیسی را به ژورنال انگلیسی زبان بفرستم. عنوانم نیز فقط با تفاوت بیان بخش مازاد فارسی، در هر دو یکسان است.
    مطالب بیان شده ام در هر دو مقاله متفاوت است. در واقع مطالبم را از منابع کاملاً متفاوتی پیدا کرده ام. مقاله فارسی کامل تر می باشد.
    اول این که آیا کارم از نظر ارسال مقالات درست است؟
    دوم این که در صورت درست بودن کارم، چون مقاله فارسی که کامل تر است را مجبورم زودتر ارسال کنم، آیا ژورنال بعدا نمی گوید که چرا مقاله را به صورت کامل در جای دیگر عرضه کرده ای؟
    با سپاس
    دوست من،
    چون زبان دو مقاله یکسان نیست مشکل عملی ایجاد نمی شود اما اینکار از لحاظ اخلاقی صحیح نیست.
    ببینید اصولا مقاله کامل را به ژورنال می فرستند و نه بر عکس. توصیه می کنم مقاله کامل که ماحصل کارتان و حاوی تمام اهداف هست را به انگلیسی برای یک ژورنال معتبر ارسال بفرمایید و مقاله کنفرانسی (فارسی یا انگلیسی) صرفا حاوی نتایج حداقلی باشد، از آنجایی که کنفرانس ها اغلب محدودیت تعداد صفحات دارند و مقالات ژورنالی ماهیتا طولانی تر هستند و نتایج و روش ها با جزئیات بیشتری ارائه می شوند، انتظار می رود دو مقاله بیش از نصف و حتی کمتر همپوشانی نداشته باشند، به ویژه از همپوشانی های اتفاقی در عنوان و چکیده بر حذر باشید.
    ویرایش توسط halcyon : July 9th, 2015 در ساعت 12:46 AM
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

با سلام
    میخواستم مقاله کنفرانس (acm) رو برای یک ژورنال ISI (الزویر) اکستند کنم.
    1. معنی self-plagiarism رو دقیقا متوجه نشدم، یعنی من می تونم کل مقاله کنفراس رو عینا (به اضافه 30% اکستند) در مقاله ژورنال بیارم یا باید نوشتار رو تغییر بدم؟! یعنی کل 6 صفحه مقاله کنفرانس با شکل ها و جداول رو با توجه به اینکه همون معنی رو می رسونه بنویسم ولی کلمات در هر جمله رو تغییر بدم؟!
    2. کل صحبتی که ژورنال درباره مقالات کنفرانسی کرده رو مینویسم:

Please note that extended conference papers are acceptable. All conference submissions must contain significantly new material to be under consideration at journal. If submitting an extended conference paper, please explain the details and outline the differences between the two versions.

اکستند مقاله من در بهبود نتایج تغییری نداره، می خوام در قسمت کارهای پیشین مقالاتی اضافه کنم و خود الگوریتم رو بیشتر توضیح بدم و مهمترین قسمت اینکه در مقاله کنفرانسی من کارم رو با زمانبند لینوکس مقایسه کردم و در اینجا با دو مقاله بسیار مهم در این زمینه که سایتیشن های زیادی دارن و در بهترین کنفرانس های زمینه کاری من (DAC 2008 و 2009 DATE) ارائه شدن و یک مقاله ژورنال ISI 2014 مقایسه کنم که نسبت به هر سه الگوریتم بهبود داشتم، و همچنین نتایج تحلیل یکی از فازهای الگوریتم خودم رو هم در قسمت نتایج اضافه کنم، که حدودا 6 صفحه مقاله کنفرانسی به 9 صفحه میرسه. از طرفی مقاله رو دارم برای اسپشیال ایشیو ه این ژورنال میفرستم که دقیقا در زمینه کاری من هستش، سوالم اینه که این مقدار به نظرتون کافیه یا باید حتما بهبودی در الگوریتم نسبت به مقاله کنفرانسی ام داشته باشم چون امکان این قضیه رو اصلا ندارم.
    Journal IF: 1.179

ممنون میشم اگه دوستان پاسخ بدن چون خیلی در این باره تو اینترنت گشتم و چیزی که دقیقا بخوام رو پیدا نکردم.
    ویرایش توسط ai_ai : July 10th, 2015 در ساعت 03:04 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ai_ai نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم مقاله کنفرانس (acm) رو برای یک ژورنال ISI (الزویر) اکستند کنم.
    1. معنی self-plagiarism رو دقیقا متوجه نشدم، یعنی من می تونم کل مقاله کنفراس رو عینا (به اضافه 30% اکستند) در مقاله ژورنال بیارم یا باید نوشتار رو تغییر بدم؟! یعنی کل 6 صفحه مقاله کنفرانس با شکل ها و جداول رو با توجه به اینکه همون معنی رو می رسونه بنویسم ولی کلمات در هر جمله رو تغییر بدم؟!
    2. کل صحبتی که ژورنال درباره مقالات کنفرانسی کرده رو مینویسم:

Please note that extended conference papers are acceptable. All conference submissions must contain significantly new material to be under consideration at journal. If submitting an extended conference paper, please explain the details and outline the differences between the two versions.

اکستند مقاله من در بهبود نتایج تغییری نداره، می خوام در قسمت کارهای پیشین مقالاتی اضافه کنم و خود الگوریتم رو بیشتر توضیح بدم و مهمترین قسمت اینکه در مقاله کنفرانسی من کارم رو با زمانبند لینوکس مقایسه کردم و در اینجا با دو مقاله بسیار مهم در این زمینه که سایتیشن های زیادی دارن و در تاپ ترین کنفرانس های زمینه کاری من (DAC 2008 و 2009 DATE) ارائه شدن و یک مقاله ژورنال ISI 2014 مقایسه کنم که نسبت به هر سه الگوریتم بهبود داشتم، و همچنین نتایج تحلیل یکی از فازهای الگوریتم خودم رو هم در قسمت نتایج اضافه کنم، که حدودا 6 صفحه مقاله کنفرانسی به 9 صفحه میرسه. از طرفی مقاله رو دارم برای اسپشیال ایشیو ه این ژورنال میفرستم که دقیقا در زمینه کاری من هستش، سوالم اینه که این مقدار به نظرتون کافیه یا باید حتما بهبودی در الگوریتم نسبت به مقاله کنفرانسی ام داشته باشم چون امکان این قضیه رو اصلا ندارم.
    Journal IF: 1.179

ممنون میشم اگه دوستان پاسخ بدن چون خیلی در این باره تو اینترنت گشتم و چیزی که دقیقا بخوام رو پیدا نکردم.
    دوست عزیز،
    1. شما باید تا جایی که میتونید از Self-plagiarism دوری کنید. این معنیش در حقیقت اینه که شما بدون عنوان ریفرنس و اینکه دارید از کار قبلی خودتون مطلبی رو استفاده میکنید، عین مطالب و تعاریف کار قبلی رو ذکر کنید که باید تا جایی که میشه ازین کار یعنی استفاده از مطالب فبلی بدون اشاره و ریفرنس خود داری کنید.
    اگه هم چیزی رو از متون قبلی و کار قبلی دارید استفاده میکنید حتما جلوش ریفر بدید.
    من یه نکته کلی رو عرض میکنم:
    هر وقت هرچیزی رو از هر جایی استفاده کردید حتما جلوش ریفر بدید و مطمئن باشید که هیچ اتفاق بدی براتون نخواهد افتاد. اینو شک نکنید.

2. بر اساس گفته خود ژورنال مقالات اکستند شده از کارهای کنفرانسی پذیرفته میشه. و اگه دقت کنید ذکر شده که حتما به تفاوت ها هم اشاره کنید.
    به نظرم تا جایی که جا داره و میتونید اولا قالب مقاله ، متن و استایل مقاله رو کامل تر و جدیدتر کنید.
    اینجوری که شما فرمودید در مورد اینکه کارتون رو با کارهای بیشتری مقابسه میکنید خب خودش خیلی خوبه.
    ولی اگه مقدوره براتون متد رو هم ارتقا بدید. من از کار شما سررشته ای ندارم ولی یه مثال میرنم: مثلا اگه الگوریتمی نوشتید با دو متغییر مورد بررسی الان سعی کنید سه متغییر رو مورد بررسی قرار بدید. یا اگه الگوریتم اولی با تکرار حلقه X به همگرایی Y رسیده الان سعی کنید با تکرار حلقه بیشتر به همگرایی دقیق تری برسید و نتایج کامل تری رو بیان کنید.
    یتا مثلا از Safety Factor های سخت گیرانه تری توی الگوریتمتون استفاده کنید. (اینارو فقط جنرالی مثال زدم براتون)

3. تعداد ریفرنس های مورد استفاده تون رو بیشتر کنید و لیست ریفرنس ها هم اپدیت کنید.

4. تعداد شکل ها و نمودارها هم قاعدتا باید نسبت به مقاله کنفرانسی بیشتر بشه و توضیحات و تحلیل نتایج هم باید خیلی کامل تر باشه. (پیشنهاد میکنم چارت خود الگوریتمتون هم به صورت کامل تری یه عنوان یکی از شکل ها بیارید البته اگه تا حالا نیاوردید!)

الگوریتمتون رو با بنچ مارک بسنجید و اون نتایج رو هم توی مقاله تون بیارید اگه الگوریتمتون جدیده و کار خودتونه
    ایمپکت ژورنال یه ایمپکته مناسب و متوسطه و فکر نمیکنم خیلی گیر بدن بهتون
    نهایتش اینه که داورها کامنت میدن و شما بعدا دوباره مقاله رو اکستنت میکنید.
    ولی بازم عرض میکنم تا جایی که راه داره سعی کنید مطالب کامل تر دقیق تری رو ارائه بدید.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    1. شما باید تا جایی که میتونید از Self-plagiarism دوری کنید. این معنیش در حقیقت اینه که شما بدون عنوان ریفرنس و اینکه دارید از کار قبلی خودتون مطلبی رو استفاده میکنید، عین مطالب و تعاریف کار قبلی رو ذکر کنید که باید تا جایی که میشه ازین کار یعنی استفاده از مطالب فبلی بدون اشاره و ریفرنس خود داری کنید.
    اگه هم چیزی رو از متون قبلی و کار قبلی دارید استفاده میکنید حتما جلوش ریفر بدید.
    من یه نکته کلی رو عرض میکنم:
    هر وقت هرچیزی رو از هر جایی استفاده کردید حتما جلوش ریفر بدید و مطمئن باشید که هیچ اتفاق بدی براتون نخواهد افتاد. اینو شک نکنید.

2. بر اساس گفته خود ژورنال مقالات اکستند شده از کارهای کنفرانسی پذیرفته میشه. و اگه دقت کنید ذکر شده که حتما به تفاوت ها هم اشاره کنید.
    به نظرم تا جایی که جا داره و میتونید اولا قالب مقاله ، متن و استایل مقاله رو کامل تر و جدیدتر کنید.
    اینجوری که شما فرمودید در مورد اینکه کارتون رو با کارهای بیشتری مقابسه میکنید خب خودش خیلی خوبه.
    ولی اگه مقدوره براتون متد رو هم ارتقا بدید. من از کار شما سررشته ای ندارم ولی یه مثال میرنم: مثلا اگه الگوریتمی نوشتید با دو متغییر مورد بررسی الان سعی کنید سه متغییر رو مورد بررسی قرار بدید. یا اگه الگوریتم اولی با تکرار حلقه X به همگرایی Y رسیده الان سعی کنید با تکرار حلقه بیشتر به همگرایی دقیق تری برسید و نتایج کامل تری رو بیان کنید.
    یتا مثلا از Safety Factor های سخت گیرانه تری توی الگوریتمتون استفاده کنید. (اینارو فقط جنرالی مثال زدم براتون)

3. تعداد ریفرنس های مورد استفاده تون رو بیشتر کنید و لیست ریفرنس ها هم اپدیت کنید.

4. تعداد شکل ها و نمودارها هم قاعدتا باید نسبت به مقاله کنفرانسی بیشتر بشه و توضیحات و تحلیل نتایج هم باید خیلی کامل تر باشه. (پیشنهاد میکنم چارت خود الگوریتمتون هم به صورت کامل تری یه عنوان یکی از شکل ها بیارید البته اگه تا حالا نیاوردید!)

الگوریتمتون رو با بنچ مارک بسنجید و اون نتایج رو هم توی مقاله تون بیارید اگه الگوریتمتون جدیده و کار خودتونه
    ایمپکت ژورنال یه ایمپکته مناسب و متوسطه و فکر نمیکنم خیلی گیر بدن بهتون
    نهایتش اینه که داورها کامنت میدن و شما بعدا دوباره مقاله رو اکستنت میکنید.
    ولی بازم عرض میکنم تا جایی که راه داره سعی کنید مطالب کامل تر دقیق تری رو ارائه بدید.

موفق باشید
    بسیار سپاسگزارم از پاسخگویی شما دوست عزیز
    1. پس تا جایی که امکان داره باید جمله بندیم رو تغییر بدم! خیلی کار سختی هست چون خیلی وقتها واقعا جمله بهتری نمیشه پیدا کرد چون برای نوشتن همون جمله ها کلی وقت صرف شده!
    2. بدشانسی من اینجاست که ایده دارم ولی کار من در یک سیستم واقعی ارزیابی شده و شبیه سازی نیست و اون سیستم رو از آزمایشگاه دزدیدند!!!! و به هیچ عنوان امکان اضافه کردن ندارم مگر اینکه فقط تئوری پرداخته بشه که فکر می کنم انسجام مقاله به هم بریزه که در قسمت الگوریتم من چیزهایی اضافه کنم ولی در قسمت نتایج هیچ اشاره ای به اونها نشه!
    3. بله حتما رفرنس هایی به مقاله اضافه می کنم
    4. شکل ها و تحلیل ها و جدول ها هم بیشتر میشن چون سه تا الگوریتم اضافه شده ولی چارت رو قبلا گذاشتم و باید از همون استفاده کنم!

ApplyAbroad Guru

بسیار سپاسگزارم از پاسخگویی شما دوست عزیز
    1. پس تا جایی که امکان داره باید جمله بندیم رو تغییر بدم! خیلی کار سختی هست چون خیلی وقتها واقعا جمله بهتری نمیشه پیدا کرد چون برای نوشتن همون جمله ها کلی وقت صرف شده!
    2. بدشانسی من اینجاست که ایده دارم ولی کار من در یک سیستم واقعی ارزیابی شده و شبیه سازی نیست و اون سیستم رو از آزمایشگاه دزدیدند!!!! و به هیچ عنوان امکان اضافه کردن ندارم مگر اینکه فقط تئوری پرداخته بشه که فکر می کنم انسجام مقاله به هم بریزه که در قسمت الگوریتم من چیزهایی اضافه کنم ولی در قسمت نتایج هیچ اشاره ای به اونها نشه!

خواهش میکنم رفیق،
    1. عوض کردن استایل مقاله و جمله بندی ها کار سختی نیست. هر کلمه کلی Synonym داره و میتونید خیلی راحت نوع جمله بندی ها و کلا Approach تون به موضوع رو عوض کنید. مطمئن باشید شدنیه اگه کمی وقت بذارید. البته اینجوری هم فکر نکنید که قراره کل مقاله کنفرانسیتون رو کن فیکون کنید. نه! من منظورم اینه که استایل رو عوض کنید و تا اونجایی که میشه تفاوت در جهت درست ایجاد کنید. عرض هم کردم اگه از مطالب قبلی خودتون و چه مطالب دیگران استفاده ای کردید چه ادبی و چه علمی فقط حتما جلوشو ریفر بدید.
    2. کلا مقاله کنفرانسی خودتونم ریفر بدید که حداقل یه جایی سایت شده باشه
    3. که همون 2 شما میشه: به نظرم بدشانسی آوردید که همچین اتفاقی افتاده ولی بازم تا اونجایی که میتونید سعی در بهبود مقاله داشته باشید. بازم نمیدونم مقاله تون چه مدلیه ولی فکر کنم تست کردن الگوریتم با بنچ مارک و اعلام نتایجش و یا اضافه کردن چارت خود الگوریتم و مانور دادن روش و یا اینکه یحث دقیق تر در مورد همگرایی الگوریتم و چیزهایی ازین دست شدنی باشه براتون (بازم عرض میکنم از نحوه الگوریتم شما بی اطلاعم و ممکنه حرفام درست نباشه)

به هر حال این کارها رو بکنید و کارهایی که میشده کردید. پس با دلی آرام و قلبی مطمئن بفرستید مقاله رو چون به قول خودتون کار دیگه ای نمیشه کرد. باشد که اکسپت بگیرید به زودی زود و بتونید به راحتی ژورنال و داورها رو قانع کنید

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    خواهش میکنم رفیق،
    1. عوض کردن استایل مقاله و جمله بندی ها کار سختی نیست. هر کلمه کلی Synonym داره و میتونید خیلی راحت نوع جمله بندی ها و کلا Approach تون به موضوع رو عوض کنید. مطمئن باشید شدنیه اگه کمی وقت بذارید. البته اینجوری هم فکر نکنید که قراره کل مقاله کنفرانسیتون رو کن فیکون کنید. نه! من منظورم اینه که استایل رو عوض کنید و تا اونجایی که میشه تفاوت در جهت درست ایجاد کنید. عرض هم کردم اگه از مطالب قبلی خودتون و چه مطالب دیگران استفاده ای کردید چه ادبی و چه علمی فقط حتما جلوشو ریفر بدید.
    2. کلا مقاله کنفرانسی خودتونم ریفر بدید که حداقل یه جایی سایت شده باشه
    3. که همون 2 شما میشه: به نظرم بدشانسی آوردید که همچین اتفاقی افتاده ولی بازم تا اونجایی که میتونید سعی در بهبود مقاله داشته باشید. بازم نمیدونم مقاله تون چه مدلیه ولی فکر کنم تست کردن الگوریتم با بنچ مارک و اعلام نتایجش و یا اضافه کردن چارت خود الگوریتم و مانور دادن روش و یا اینکه یحث دقیق تر در مورد همگرایی الگوریتم و چیزهایی ازین دست شدنی باشه براتون (بازم عرض میکنم از نحوه الگوریتم شما بی اطلاعم و ممکنه حرفام درست نباشه)

به هر حال این کارها رو بکنید و کارهایی که میشده کردید. پس با دلی آرام و قلبی مطمئن بفرستید مقاله رو چون به قول خودتون کار دیگه ای نمیشه کرد. باشد که اکسپت بگیرید به زودی زود و بتونید به راحتی ژورنال و داورها رو قانع کنید

موفق باشید
    مگه میشه مقاله کنفرانسی که می خوایم اکستند کنیم رو تو رفرنس بیاریم!!!! این که خیلی خوبه!
    مقاله درباره مدیریت دما در پردازنده های چند هسته ای ه و بحث این نیست که ما یک مسئله رو جدای از سیستم با الگوریتم های متفاوت حل کنیم، در واقع مشخصات سیستم در نتایج تاثیر داره چون هر پردازنده ای ویژگی های خاص خودشو داره و ما میخوایم دمای اون پردازنده رو مدیریت کنیم و همه الگوریتم ها باید در یک سیستم مشخص ارزیابی بشه و اینکه بخوایم کل کار رو در یک سیستم دیگه انجام بدیم هم در حال حاضر یک سیستم با مشخصات مورد نظر در اختیار نیست هم مطالعه و یک سری آزمایشات بر روی اون سیستم جدید کار خیلی طولانی میشه که به جای این کار میتونم برم دنبال نوآوری ها و ایده های دیگه، فقط شانس اوردم که قبل دفاع پایان نامه نتایج رو گرفته بودم مگه نه 2 سال تلاشم...!
    فردا میرم با استادم صحبت می کنم شاید با هم به یک نتایجی واسه بسط تئوری رسیدیم!
    باز هم از راهنمایی های شما تشکر می کنم دوست عزیز خیلی کمک کردین

ApplyAbroad Guru

مگه میشه مقاله کنفرانسی که می خوایم اکستند کنیم رو تو رفرنس بیاریم!!!! این که خیلی خوبه!
    مقاله درباره مدیریت دما در پردازنده های چند هسته ای ه و بحث این نیست که ما یک مسئله رو جدای از سیستم با الگوریتم های متفاوت حل کنیم، در واقع مشخصات سیستم در نتایج تاثیر داره چون هر پردازنده ای ویژگی های خاص خودشو داره و ما میخوایم دمای اون پردازنده رو مدیریت کنیم و همه الگوریتم ها باید در یک سیستم مشخص ارزیابی بشه و اینکه بخوایم کل کار رو در یک سیستم دیگه انجام بدیم هم در حال حاضر یک سیستم با مشخصات مورد نظر در اختیار نیست هم مطالعه و یک سری آزمایشات بر روی اون سیستم جدید کار خیلی طولانی میشه که به جای این کار میتونم برم دنبال نوآوری ها و ایده های دیگه، فقط شانس اوردم که قبل دفاع پایان نامه نتایج رو گرفته بودم مگه نه 2 سال تلاشم...!
    فردا میرم با استادم صحبت می کنم شاید با هم به یک نتایجی واسه بسط تئوری رسیدیم!
    باز هم از راهنمایی های شما تشکر می کنم دوست عزیز خیلی کمک کردین

وظیفه ست کاری نکردم.
    آره میشه و شما چون میخوایید از مطالب مقاله کنفرانسیتون بهره بگیرید میتونید بهش ریفر بدید و در حقیقت خودتون خودتون رو سایت کرده باشید حداقل
    من خودم اینکارو کردم. نگران نباشید کار اشتباهی نیست
    البته این به شرطیه که به قولی کار ژورنالیتون اکستنت شده کار قبلی باشه والا اگه همون باشه خب ریفر دادن هم بی معنی میشه

با توجه به توضیحی که دادید من فکر میکنم مشورت با استادتون بهترین کار ممکنه ست
    به نظرم توی قسمت Acknowledgment به روحت شاد واسه اون دزده بنویسید

موفق باشید رفیق

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tarbiat Modares University-Chemical Engineering-Master

دوستان سلام -من یه کار آزمایشگاهی انجام دادم که راندمان اون از راندمان یک کار آزمایشگاهی دیگه که با یه کاتالیست دیگه کار کرده حدود 3% پایینتره و کمی هم مدت زمانش بیشتره -البته با کاتالیست من تا حالا هیچکس کار نکرده -
    به نظر شما من میتونم حتی با وجود پایینتر بودن راندمان کار خودم براش یک مقاله isi بنویسم؟
    و اینکه آیا داورهای مقاله واقعا برای درست بودن yield کار شما وقت هم میذاره یا سربسته قبول میکنه که نتایجی که شما برای بازدهی قرار دادید درسته و اعتماد میکنه ؟ ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من اخیرا واسه یه کنفرانس بین المللی چکیده یک صفحه ای طبق تمپلتی که خود کنفرانس ارائه داده بود، سابمیت کردم وقتی سایت کنفرانس رو چک میکنم هنوز تو مرحله in review ــه در حالی که ادیتور دوبار چکیده رو چک کرده ولی نظری نداده، خیلی نگران شدم... تو تمپلتی که کنفرانس ارائه داده بود این بخش هارو باید تکمیل میکردم
    Abstract
    Purpose of the article
    Methodology/methods
    Scientific aim
    Findings
    Conclusions
    که من به غیر از Abstract که گفته بود 300 کلمه باشه بقیه رو خودم نوشتم ولی تو نوشتن بخش Abstract از 8 تا مقاله مرتبط استفاده کردم و با تغییر جملاتشون اون قسمت رو تکمیل کردم حالا نگرانیم از بابت بخش Abstract ـه ممکنه بفهمن من از مقالات دیگه استفاده کردم و به خاطر همین موضوع ریجکت بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)