صفحه 140 از 144 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1438

موضوع: انواع بانک ها، افتتاح حساب و انتقال پول از ایران به آلمان و بلعکس

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

پیش فرض پاسخ : انواع بانک ها، افتتاح حساب و انتقال پول از ایران به آلمان و بلعکس

سلام
    طبق فرمایش دوستان، متوجه شدم که حتی مبلغ 5هزار یورو هم یک هو به حساب یه دانشجو واریز بشه ممکنه دردسر ساز باشه!
    پس بالطبع سوال من هم جوابش مشخصه!
    بعد از عادی شدن روال زندگی (تمامی کارهای دانشگاه و اداره اتباع خارجی و...) قصد دارم حدود100الی 110هزار یورو پول از ایران به حساب آلمانم واریز بشه
    شنیدم در صورت اینکه مدرکی جور بشه مبنی بر اینکه این مبلغ ارث هستش، به ارث مالیات تعلق نمیگیره و به نوعی هم منبع پول شفافه! چقدر این موضوع صحت داره؟
    آیا به صورت عادی واریز این پول دردسر ساز میشه؟ بالطبعات به خاطر مبارزه با پول شویی این سوال رو میپرسن که پول رو از کجا آوردی و جواب من هم اینه که خونه م رو فروختم! در این صورت معضل حل میشه؟
    چقدر مالیات میخوره به واریز این پول؟
    اگر به صورت پارت های 5هزارتایی واریز بشه مالیات تعلق نمیگیره؟ یا داستان پول شویی دوباره شروع نمیشه؟

پیش فرض پاسخ : انواع بانک ها، افتتاح حساب و انتقال پول از ایران به آلمان و بلعکس

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    سلام
    طبق فرمایش دوستان، متوجه شدم که حتی مبلغ 5هزار یورو هم یک هو به حساب یه دانشجو واریز بشه ممکنه دردسر ساز باشه!
    پس بالطبع سوال من هم جوابش مشخصه!
    بعد از عادی شدن روال زندگی (تمامی کارهای دانشگاه و اداره اتباع خارجی و...) قصد دارم حدود100الی 110هزار یورو پول از ایران به حساب آلمانم واریز بشه
    شنیدم در صورت اینکه مدرکی جور بشه مبنی بر اینکه این مبلغ ارث هستش، به ارث مالیات تعلق نمیگیره و به نوعی هم منبع پول شفافه! چقدر این موضوع صحت داره؟
    آیا به صورت عادی واریز این پول دردسر ساز میشه؟ بالطبعات به خاطر مبارزه با پول شویی این سوال رو میپرسن که پول رو از کجا آوردی و جواب من هم اینه که خونه م رو فروختم! در این صورت معضل حل میشه؟
    چقدر مالیات میخوره به واریز این پول؟
    اگر به صورت پارت های 5هزارتایی واریز بشه مالیات تعلق نمیگیره؟ یا داستان پول شویی دوباره شروع نمیشه؟
    نه مشمول مالیاته و نه بلوکه میشه. فقط پنج هزار تا یکبار واریز کردن خیلی طول میکشه واریز کردنش. بهتره با بانک مشورت کنین در این رابطه تا بهتر کمک کنن. اگر اسناد فروش ملک یا ارث موجوده هیچ مالیاتی بهش تعلق نمیگیره. در واقع از یک پول چند بار مالیات نمیگیرن. بانک فرض میکنه کشور مبدا مالیات رو گرفته.

Junior Member

دوستان در المان با ویزای توریستی میشه در بانکی حساب باز کرد ؟
    با ویزای توریستی دو ماهه ؟
    کسی در این مورد تجربه ای داره ؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zibbaa نمایش پست ها
    دوستان در المان با ویزای توریستی میشه در بانکی حساب باز کرد ؟
    با ویزای توریستی دو ماهه ؟
    کسی در این مورد تجربه ای داره ؟
    نه. با ویزای توریستی نمی شه حساب بانکی باز کرد. هم اجازه اقمت بلند مدت باید داشته باشید هم ادرس خونه ثبت شده در شهرداری

Junior Member

سلام من همسرم به عنوان ویزای ‍‍همراه من اومده آلمان. میخواستم بدونم از بین بانک ها برای باز کردن حساب بانکی کدوم یکی بهتره و به بهانه های مختلف ‍شارژ نمی کنه آدم رو. من خودم اشبارکاسه حساب دارم ولی راضی نیستم. خودم دانشجو هستم ولی همسرم نه

نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها
    سلام من همسرم به عنوان ویزای ‍‍همراه من اومده آلمان. میخواستم بدونم از بین بانک ها برای باز کردن حساب بانکی کدوم یکی بهتره و به بهانه های مختلف ‍شارژ نمی کنه آدم رو. من خودم اشبارکاسه حساب دارم ولی راضی نیستم. خودم دانشجو هستم ولی همسرم نه
    اکثر بانک های آنلاین مفت براتون حساب باز میکنن. DKB, ComDirect , .... توی check24 لیست کاملتر هست.

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    اکثر بانک های آنلاین مفت براتون حساب باز میکنن. DKB, ComDirect , .... توی check24 لیست کاملتر هست.
    البته خیلی ها با ایرانی ها مشکل دارن و سخت گیرن در بررسی اینکه برای فرد حساب باز کنن یا نه. همینطور بانک های آنلاین نیاز به پست آیدنت دارن که مدتی هست برای ایرانی ها انجام نمی گیره. برای همین احتمالا انتخاب ها خیلی محدود می شه. بانک های خوبی مثل کومرتز بانک هم باز نمی کنن و اگر هم باز کنن معمولا بعد از یکی دو ماه می بندن ...

نقل قول نوشته اصلی توسط delusional نمایش پست ها
    خب اول با یه مبلغ کمتر حساب باز کن، بعد با ATM پولت رو بریز به حسابت، اونم نه یهویی، مثلا 2000 در هر روز
    اینا وظیفه شونه واسه مبالغ 5000 به بالا از/به منبع خارجی این سئوال رو بپرسند
    سلام از طریق ATM اشپارکاسه میشه پول نقد واریز کرد به حساب تو یه شهر دیگه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم در مورد افتتاح حساب در آلمان
    بنده به تازگی شرکتی در آلمان ثبت کردم که برای ادامه کارهای رجیستر انتقال نقدینگی نیاز به افتتاح حساب برای شرکت دارم اما خیلی از بانک های اینجا برای شرکت و شخص ایرانی حساب باز نمیکنن و در مورد افتتاح حساب به شدت به مشکل برخوردم. از دوستان کسی اطلاعی داره که کدوم بانک و یا بانک هایی در المان به شرکت و یا شخص ایرانی خدمات افتتاح حساب ارائه میدند.!!! ممنون میشم راهنمایی کنید کارم به شدت گره خورده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

سلام . دوستان میخوام از هامبورگ 5000 یورو بفرستم ایران .. میشه راهنماییم کنید تا اینقدر ضرر نکنم.. ممنون

با توجه قیمت روز یورو خیلی ضرر میکنم.. دوستان بهترین راه برای فرستادن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)