صفحه 143 از 144 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1438

موضوع: انواع بانک ها، افتتاح حساب و انتقال پول از ایران به آلمان و بلعکس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نقشه برداری - دانشگاه صنعتی سیرجان

پیش فرض پاسخ : انواع بانک ها، افتتاح حساب و انتقال پول از ایران به آلمان و بلعکس

سلام.
    دوستانی که در اشپاکاسه حساب دارن ...
    من میخام 100.000 یورو به ایران انتقال بدم ، راهی که بعد سین جیم نشم و مطمئن باشه برای این کار چیه؟
    اصن با این سقف برداشت من یه ماه طول میکشه حساب و خالی کنم و میدونم ام قطعا بهم گیر میدن.
    مرسی از وقتی که میذارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع بانک ها، افتتاح حساب و انتقال پول از ایران به آلمان و بلعکس

سلام
    کسی هست که ایران به ما یورو بده و من در آلمان معادلش رو واریز کنم به حسابش ؟ حداقل مبلغ 3000 یورو ...

سلام
    دوستان عزیز ایا صرافی ایرانی در المان وجود دارد یا که خیر؟ من حدس میزنم که وجود داشته باشه. ولی ادرسی پیدا نکردم. ممنون میشم اگر صرافی ای رو معرفی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

سلام دوستان مایلم یک بانکی برای دوستانی که در اروپا و آلمان هستند معرفی کنم به نام Monese بانکی کاملا آنلاین و رایگان که طی چند دقیقه با اپلیکیشن میتونید حساب یورو باز کنید هیچ مشکلی هم با پاسپورت ایرانی نداره و آنلاین تایید هویت میشید. و در نهایت به شما حساب بانکی با IBAN اروپایی ارایه میده. ضمنا بعد از ثبت نام از طریق لینک زیر، یک مسترکارت رایگان هم براتون میفرسته و با اولین تراکنش، 15 یورو جایزه میگیرید.
    حتی حساب رایگان پوند هم میتونید باز کنید.
    با نصب اپلیکیشن بانک، تمام کارهای بانکیتون توسط اپلیکیشن انجام میشه.
    از این لینک ثبت نام میشه کرد.

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان

میخواستم بپرسم کسی تجربه سرمایه گذاری در بازار بورس و مسکن از طریق بانک ها را داره؟

من با هاسپا (اشپارکاسه توی هامبورگ) صحبت کردم، اونا گفتن ما گزینه های مختلفی را میتونیم پیشنهاد بدیم. مثلا اینکه ماهانه قسمتی از حقوقم توی این بازار سرمایه گذاری بشه یا یه با یه سرمایه اولیه ثابت شروع کنیم.
    میخواستم بپرسم به نظر شما کدوم گزینه منطقی تره؟ ممنون میشم دوستانی که تجربه ای تو این زمینه دارن، راهنمایی کنن

با تشکر،
    محمد
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم بپرسم کسی تجربه سرمایه گذاری در بازار بورس و مسکن از طریق بانک ها را داره؟

من با هاسپا (اشپارکاسه توی هامبورگ) صحبت کردم، اونا گفتن ما گزینه های مختلفی را میتونیم پیشنهاد بدیم. مثلا اینکه ماهانه قسمتی از حقوقم توی این بازار سرمایه گذاری بشه یا یه با یه سرمایه اولیه ثابت شروع کنیم.
    میخواستم بپرسم به نظر شما کدوم گزینه منطقی تره؟ ممنون میشم دوستانی که تجربه ای تو این زمینه دارن، راهنمایی کنن

با تشکر،
    محمد
    من المان رو نمیدونم ولی مراقب مالیات باشید. مالیات چنین بازارهایی در اروپا زیاده بر روی سود ازشون بپرسید میگن. قطعا المان هم اینطوریه بنابراین من جای شما باشم از بانک اقدام نمیکنم

رشته و دانشگاه

ممنون از پاسختون
    این مسئله را از بانک پرسیدم، اگه درامد سالانه بالاتر از 801 یورو باشه، مشمول 25 درصد مالیات میشه.
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

به نظر من اصلاً نمیخواد هیچ بروکری برات کاری بکنه که کلی هم کارمزد بدین. اگر قصدت بلندمدته و برای بازنشستگی میخوای پس انداز مطمئن داشته باشی خودت اقدام کن و سهام NAZDAQ or SPS 500 بخر کم کم. این سهام ها در درازمدت سودشون قطعیه. بازار سرمایه آلمان با ریسک کم معمولاً برای دوره های ثابت طراحی شده (مثلاً 5 سال) و کارمزد هم باید به بانک بدی.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    به نظر من اصلاً نمیخواد هیچ بروکری برات کاری بکنه که کلی هم کارمزد بدین. اگر قصدت بلندمدته و برای بازنشستگی میخوای پس انداز مطمئن داشته باشی خودت اقدام کن و سهام NAZDAQ or SPS 500 بخر کم کم. این سهام ها در درازمدت سودشون قطعیه. بازار سرمایه آلمان با ریسک کم معمولاً برای دوره های ثابت طراحی شده (مثلاً 5 سال) و کارمزد هم باید به بانک بدی.
    بروکر کارمزد نداره
    بانک داره
    این چیزایی که گفتین رو بدون بانک و یا بروکر از کجا بخره؟

رشته و دانشگاه

خب من اینجا یکم جزییات بیشتری از نکاتی که خودم یاد گرفتم، میزارم:
    1. بانکی که من رفتم، سه حوزه برای سرمایه گذاری معرفی کرد: بورس (ریسک بالا، سود بالا)، مسکن و هتل داری (سود پایین، ریسک پایین) و وام به شرکتها و کمپانی ها (سود پایین ولی تضمین شده)
    2. نرخ کارمزد یا کمسیون بانک برای خرید سهام، بین 3-5 درصد سرمایه اولیه است. این نرخ بسته به نوع سهام خریده شده بالا پایین میشه، هر چقدر سهام شناخته تر باشه، نرخ کارمزد کمتری داره.
    3. مالیات بر درامد: اگر درامد سالانه از فروش سهام بالای 800 یورو باشه، 25 درصد مالیات بهش تعلق میگیره. به نظر این مالیات اصلن منطقی نیست چون من پس انداز و حقوقی که دارم، مالیاتش را از قبل پرداخت کردم! یه راه برای ندادن مالیات این میتونه باشه که شما اگه بر فرض تو یک سال 1000 یورو از فروش سهام سود کردی، 500 یورو را در دسامبر و 500 یورو را در ژانویه سال بعد نقد کنی.
    4. در کل، این طور سرمایه گذاری نیاز به صبر زیاد، حداقل بالای 3 سال، داره تا به سود برسه.

اگه اطلاعات بیشتری دریافت کردم، اینجا به اشتراک میگذارم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)