صفحه 136 از 144 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1438

موضوع: انواع بانک ها، افتتاح حساب و انتقال پول از ایران به آلمان و بلعکس

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انواع بانک ها، افتتاح حساب و انتقال پول از ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط omidmoh نمایش پست ها
    دوست عزیز من حساب اشپارکاسه دارم ولی نمیدونم تو آلمان به چه صورت میشه خرید اینترنتی کرد. معمولا وبسایتها کارت مستر و امثال آن میخان که ظاهرا به این راحتیا به کسی نمیدن. از بانک هم پرسیدم میگفت با حساب بانک اشپار کاسه نمیشه. سوال من اینه مردم آلمان چطور خرید اینترنتی میکنن؟ راهش چیه؟ افرادی که خرید اینترنتی میکنن چکار میکنن؟ ممنون
    PayPal هم شاید یکی از روش ها باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معدن - باهنر، Sustainable Mining and Remediation Management - TU Bergakademie Freiberg

پیش فرض پاسخ : انواع بانک ها، افتتاح حساب و انتقال پول از

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    من توی اشپارکاسه حساب کارتی معمولی دارم. ویزاکارت هم ندارم. الان مدتی هست داره هر ماه 3 یورو از حساب برمیداره به عنوان ENTGELTABSCHLUSS
    Entgeltabrechnung siehe Anlage با 50% تخفیف یعنی اصلش 6 یورو ! . باهاشون تماس گرفتم میگن درسته این هزینه رو جدیدا اضافه کردیم باید ماهی 6 یورو بدین. کسی همچین تجربه ای داره ؟
    از همه که حساب دانشجویی دارن میگیرن، باقی حسابهاشونو نمیدونم، از من که 5 تا میگیرن، البته زیر 25 سال باشی یه سود ناچیزی میدن ک اصن حرفشم نزنیم بهتره

Junior Member

دوستان کسی اطلاع\تجربه داره که اگه دانشگاه شهریه داشته باشه (ترمی حدود 1500 یورو)، سفارت کاری به این مساله داره و مبلغ بالاتری رو برای ورود به آلمان توی پاسپورت میزنن یا همون هشت هزار و خورده ای رو میخوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunshine03 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع\تجربه داره که اگه دانشگاه شهریه داشته باشه (ترمی حدود 1500 یورو)، سفارت کاری به این مساله داره و مبلغ بالاتری رو برای ورود به آلمان توی پاسپورت میزنن یا همون هشت هزار و خورده ای رو میخوان؟
    تا جایی که من میدونم همون هشت هزار و خورده ای رو میخوان. تا چند سال پیش اکثر دانشگاهها شهریه داشتن و سفارت همون مبلغ هشت هزار و خورده ای رو میخواستو فکر نمیکنم الان شرایطشون عوض شده باشه.

پیش فرض پاسخ : انواع بانک ها، افتتاح حساب و انتقال پول از

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarja1991 نمایش پست ها
    از همه که حساب دانشجویی دارن میگیرن، باقی حسابهاشونو نمیدونم، از من که 5 تا میگیرن، البته زیر 25 سال باشی یه سود ناچیزی میدن ک اصن حرفشم نزنیم بهتره
    از وقتی که سود بانکی رو آوردن پایین، بانکها هم شروع کردن ماهیانه آبونمان گرفتن. هر بانکی توی هر شهری برای خودش مدل خودش رو داره. بعضیها فقط یه آبونمان میگیرن، بعضی ها برای پول برداشتن از خودپرداز هم یه پولی میگیرن. خلاصه که ظاهرا دوران بانکداری مجانی به سر رسیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    بهترین بانک ها ممکنه برای ایرانی ها حساب باز نکنند. کامرزبانک و دویچه بانک از بانکهای معروف و بزرگ هستند و بسیار خوب. مخصوصا کامرز بانک. اما برای ایرانی ها حساب باز نمی کنه معمولا. یا بعد از مدتی می بنده. مگر اینکه فردی اقامت داشته باشه یا شغلی با درآمد خوب.

شنیدم دانشجو ها اکثرا اشپارکاسه باز می کنن. نمی دونم چرا. بانک خوبیه. n26 هم خوبه. اینترنت هست کلا و یک اپلیکیشن بی نظیر داره. نمی دونم برای دانشجو ها و شرایط مختلف باز می کنه یا نه.
    یکی از دلایلی که خیلی ها توی اشپارکاسه حساب باز میکنن اینه که توی هر ده کوره ای شعبه داره و توی شهرای بزرگ هم قدم به قدم شعبه داره.

با سلام

دوستان عزیز که تجربه دارند یک راهنمایی میخواستم. بهترین راه انتقال پول از ایران به آلمان چیه؟ اصلا امکانپذیر هست؟

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم برای بلاک کردن پول باید حتما حسابمون توی اشپارکاسه باشه یا میتونیم بانک دیگه ای هم انتخاب کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nargesg نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم برای بلاک کردن پول باید حتما حسابمون توی اشپارکاسه باشه یا میتونیم بانک دیگه ای هم انتخاب کنیم؟
    ميتونيد هر بانكي كه دوست داريد و براتون اين كار رو انجام ميده انتخاب كنيد.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انواع بانک ها، افتتاح حساب و انتقال پول از ایران به آلمان و بلعکس

بچه ها، اگر خانواده بخان به حسابم در آلمان 6000 یورو بریزن از ایران، از این جهت مشکلی ایجاد میشه؟ یا مانعی هستش؟ مشکلی ایجاد میشه؟
    مثلا بانک نذاره، یا ازش مالیات برداره یا ...؟ هر مشکلی دیگه؟ چیزی هست؟ باید به بانک توضیح بدم؟
    مثلا بخان از طریق صرافی تو ایران پول به حسابم بریزن! با حواله بین بانکی از طریق صرافی های ایران.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)