صفحه 105 از 144 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1438

موضوع: انواع بانک ها، افتتاح حساب و انتقال پول از ایران به آلمان و بلعکس

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد انواع بانک ها در آلمان

دوستان من در شپارکاسه حساب بلوکه دارم. سوالم اینه که آیا می تونم مشخصات همین حساب رو به دانشگاه بدم که هزینه ی ماهانه ی خوابگاهم رو ازش کم کنند؟ یا امکان این که اون ها بتونن از این حساب پول بردارن وجود نداره؟ چون توی بانک وقتی حساب رو باز کردم بهم گفتن که با این نوع حساب امکان ترانسفر اینترنتی وجود نداره. کارت هم که به این نوع حساب تعلّق نمی گیره...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا.ش نمایش پست ها
    دوستان من در شپارکاسه حساب بلوکه دارم. سوالم اینه که آیا می تونم مشخصات همین حساب رو به دانشگاه بدم که هزینه ی ماهانه ی خوابگاهم رو ازش کم کنند؟ یا امکان این که اون ها بتونن از این حساب پول بردارن وجود نداره؟ چون توی بانک وقتی حساب رو باز کردم بهم گفتن که با این نوع حساب امکان ترانسفر اینترنتی وجود نداره. کارت هم که به این نوع حساب تعلّق نمی گیره...
    شما باید دو تا حساب باز کنید.یه گیرو کونتو(حساب معمولی) یه اشپرکنتو(جساب بلوکه که باز کردید). هر ماه برید 670 تا رو از اشپر به گیرو انتقال بدید تو بانک بعد با حساب گیرو کار کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ich_Liebe_Dich نمایش پست ها
    شما باید دو تا حساب باز کنید.یه گیرو کونتو(حساب معمولی) یه اشپرکنتو(جساب بلوکه که باز کردید). هر ماه برید 670 تا رو از اشپر به گیرو انتقال بدید تو بانک بعد با حساب گیرو کار کنید.
    ممنون از جواب سریعتون. یه سؤال دیگه هم این که...
    من اواخر ماه گذشته حساب بلوکه رو در اشپارکاسه باز کردم و مبلغ مورد نظر رو ریختم توش. اما یادم رفت همون موقع برگه ای که اشتات بورو جهت تمدید اقامتم از من می خواد رو ازشون بگیرم. حالا 659 یوروی این ماهم رو برداشتم و پول داخل حسابم خُب کم شده به اندازه ی یک ماه. حالا یعنی اگر برم بانک و اون برگه رو ازشون بگیرم و ببرم اشتات بورو، اون جا ایراد می گیرن که مبلغ کامل نیست؟ یا مهم فقط باز کردن و داشتن این حساب هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره افتتاح حساب و انتقال پول به آلمان از ایران

امکانش نیست
    بایستی ماه به ماه خودتان منتقل کنید
    ضمن اینکه این کار را حتما بکنید
    خودتان بهتر گیر های اداره مهاجرت ها را می دانید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Communications and Multimedia Engineering - University of Erlangen-Nuremberg

ممنون از جواب سریعتون. یه سؤال دیگه هم این که...
    من اواخر ماه گذشته حساب بلوکه رو در اشپارکاسه باز کردم و مبلغ مورد نظر رو ریختم توش. اما یادم رفت همون موقع برگه ای که اشتات بورو جهت تمدید اقامتم از من می خواد رو ازشون بگیرم. حالا 659 یوروی این ماهم رو برداشتم و پول داخل حسابم خُب کم شده به اندازه ی یک ماه. حالا یعنی اگر برم بانک و اون برگه رو ازشون بگیرم و ببرم اشتات بورو، اون جا ایراد می گیرن که مبلغ کامل نیست؟ یا مهم فقط باز کردن و داشتن این حساب هست؟
    نه نگران نباش. ایرادی نمیگیرن. همون دفترچه حسابتو با خودت ببر کافیه
    من از پشت شبهای بی خاطره/ من از پشت زندان غم آمدم
    من از آرزوهای دور و دراز/ من از خواب چشمان نم آمدم...

Junior Member

سلام همگی خسته نباشید
    من یه چند تا سوال درباره ی 8044 تا داشتم میخواستم اگر لطف کنید جواب بدید
    1. این مبلغو باید نو یه حساب معمولا تو بانکه sparkasse بلوکه کنیم ؟
    2. ایا کارتی چیزی بهم میدن که بتونم ازش پول براداشت کنم ؟
    3. یعنی من تو یک ماه حداکثر باید 670 یورو از حسابم برداشت کنم یا اگر کارتی وجود داشته باشه از طریق اون خریدی چیزی انجام بدم ؟

سلام
    من طی یک سفر کوتاه میرم ایران. کسی از آلمان به ایران یا برعکس پول میخواد بفرسته میتونم کمکش کنم.
    همچنین یه مقدار یورو (حدود 700) در ایران میخوام بفروشم که اگه کسی بخواد بخره میتونه به من اطلاع بده.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط michael1000 نمایش پست ها
    سلام
    من طی یک سفر کوتاه میرم ایران. کسی از آلمان به ایران یا برعکس پول میخواد بفرسته میتونم کمکش کنم.
    همچنین یه مقدار یورو (حدود 700) در ایران میخوام بفروشم که اگه کسی بخواد بخره میتونه به من اطلاع بده.

موفق باشید.
    لطف می کنید. کدوم شهر ساکن هستید؟ در ایزان و در آلمان؟

من داشتم در مورد باز کردن حساب تو آلمان سرچ میکردم که این صفحه رو پیدا کردم اینجا میذارم شاید به درد بقیه به خصوص اونایی که مثل من زبان آلمانیشون ضعیفه بخوره:
    You won't get far in Germany if you don't have your own bank account. Depending on the country in question, these may have different names. The most common are: Girokonto = Germany, Current Account = United Kingdom or Checking Account = United States. For example, you will need your account to transfer your semester fees or to let your employer transfer the wages you have earned in your secondary job direct to your account. You also need a bank account to obtain an EC Card. Because paying by Electronic Cash = EC Card is very popular in Germany.

Girokonto and EC Card

People in the United States and many other countries usually pay by credit card. In Germany, this is not the case. Although many Germans do have a credit card, the EC Card (a debit card) is much more popular and is meanwhile recognised almost everywhere as a means of payment. You will be issued with your own EC Card when you have opened a bank account. (Girokonto). Many banks offer students such an account for free or at least at very favourable rates. Make sure you inform yourself about all the options by contacting the International Office (Akademisches Auslandsamt) at your German university or by searching the internet, so that you don't unnecessarily pay for something that you could have got for free. You can also save yourself from unneeded stress by asking what documents and papers the bank needs from you before you can open an account.

You can either go straight to the local bank or branch or to a savings bank (Sparkasse). Alternatively, you can open an account via your chosen bank's website.
    منبع: study-in.de

سلام دوستان

کسی میدونه که آیا واسه هایدلبرگ نیازه که پول بلوکه شه تو حساب؟

ممنون اگه پاسخ بدید.
    @--->----
    take a deep breath and let it all go

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)