صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: IEEE reviewer

Junior Member

پیش فرض IEEE reviewer

بعضی ها رو من دیدم مثلا چند تا کنفرانس داخلی مقاله داشتن اما توی رزومه شان نوشتند که IEEE reviewer و reviewer چند تا کنفرانس دیگه هستند و از این چیزا؟ مگه reviewer شدن IEEE و کنفرانس ها به این راحتی هاست؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : IEEE reviwer

بله. به همين راحتي هست! بعضي كنفرانس ها هستند كه وقتي مقاله ميدي بعدا بهت پيشنهاد review‌ميدن. كه البته اين كار اتوماتيك هست. مثلا سايت هايي مثل EDAS كه براي upload كردن مقاله هاي خيلي كنفرانس ها هست، وقتي كه داري account‌ ميسازي توش ازت field of interest‌رو ميپرسه. بعد ممكنه پيشنهاد review تو يه فيلد مرتبط با اون برات ارسال بشه. بعضي از كنفرانس ها هم هستن كهreview يه تعداد مقاله مثلا 10 تا رو ميدن به يكي. بعد اين امكان وجود داره كه اون شخص براي تو بفرسته يكيش رو كه review كني و به اين ترتيب اسمت ميره تو سيستم و بعدا هم ممكنه بهت پيشنهاد بشه. من يه بار review‌كردم تو هم چين كنفرانس IEEE و تازه اسمم رو هم تو سايت كنفرانس با عنوان technical committee‌ آوردن!

در بعضی کنفرانسها بعد از فرستادن مقاله از شما میخواهد که داوری سایر مقالا ت فرستاده شده در زمینه مرتبط با کاری خودتان را انجام دهید.

اما اگر شما در کنفرانسی مقاله نداشته باشید و بعدا بنویسید داور بودید ظاهرا با توجه به دانشجو بودن بعید به نظر خواهید رسید.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

سلام

پیرو حرفهای عزیزان من در حال حاضر به کمک استاد گرام راهنمایم اقدام به جمع آوری اطلاعات جهت review کردن یه زمینه خاص کرده ام

لذا مستدعی است (چقدر ادبی!!!) اگه کسی خودش paper reviwer است یا یه paper reviewer رو میشناسه لطف کنه به من خبر بده من چندتا سوال ازش بپرسم

فوق العاده ممنونم
    every thing is possible, but you must pay for it

سندباد عزیز

خواهش میکنم موضوع مورد نظر خود را مطرح فرمایید تا دوستان مختلف در فروم بتوانند اظهار نظر کنند.

او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    سندباد عزیز

خواهش میکنم موضوع مورد نظر خود را مطرح فرمایید تا دوستان مختلف در فروم بتوانند اظهار نظر کنند.

من قصد دارم در زمینه nanocomposite ها کار کنم ممنون میشم دوستان نظرات خودشون رو بگن
    every thing is possible, but you must pay for it

هنوز من منظور شما را دقیق نمیفهمم. تاپیک اینجا راجع به داوری مقالات است ولی ظاهرا شما میخواهید مقاله review بنویسید. بنابراین به لینک زیر که راجع به این نوع مقالات است مراجعه کنید. لطفا قبل از ایجاد پیغام جدید به عنوان بحث دقت کنید و جستجو هم بفرمایید.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5885.0.html

Senior Member Harrison آواتار ها

من تا الان که دارم می نویسم ۳راه پیدا کردم برای reviewer شدن
    ۱) اینکه شخصی‌ بوده مثلا ۳ تا PAPER خوب داشته،،تو یه کنفرانس یا ژورنالی باز هم مقاله داده و اکسپت شده،،،همونا بهش پیشنهاد reviewer رو دادن
    ۲) شخصی هم بوده که حتی یه ISI داشته برای کنفرانسی،،اما چون فیلدی که انتخاب کرده هر کسی‌ سراغش نمیره کار کنه،،،و مقالش هم خیلی‌ چیز جالبی‌ بوده،،با همون ۱ دونه بهش پیشنهاد دادن
    ۳) سایت بعضی‌ از کنفرانس‌ها هم دیدم خودشون call for reviewer نوشته بودن

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

سلام دوستان

3rd International Conference on Machine Learning and Computing (ICMLC 2011

http://www.icmlc.org/

من Reviewer این کنفرانس هستم. این امکان از جانب کنفرانس به Reviewer ها داده می شه تا مقالاتی رو Recommend کنن و طبق گفته خودشون اون مقالات 5-3 روزه اکسپت می شه.
    دوستانی که می خوان مقالاتشون Recommend بشه با من تماس بگیرن.
    لازم به توضیحه که من اینکارو بدون هیچ چشمداشتی انجام می دم. فقط دوست داشتم از امکاناتی که در اختیارم قرار داده شده به نفع بچه های اینجا هم استفاده ای بشه.
    و صد البته که هر مقاله ای هم قابلیت Recommend شدن نداره و باید بررسی بشه.
    پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

فکر نکنم Reviewer بودن امتیاز خاصی محسوب بشه و حتی ارزش تو رزومه آوردن داشته باشه! ما یه مقاله به ژورنال Power Delivery فرستادیم داوری مقاله ما مشخص نشده با فواصل 1 ماه 2 تا مقاله واسه داوری برامون در نظر گرفتن. یا در یه مورد دیگه تو یکی از کنفرانسهای انجمن الکترونیک قدرت IEEE شرکت کردیم 3-4 ماه بعدش از ژورنالش یه مقاله واسه داوری تو manuscriptcenteralشون در نظر گرفتن.
    پس ذکر اینکه reviewer هستم تو رزومه فکر کنم مضحک کمی!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)